Co dziś w serialach?

Sprawdź, co ciekawego możesz dzisiaj obejrzeć w TV.
Co dziś w serialach?
02.05.2012

TVP1, 11:10, Moda na sukces, odc. 5640

Owen zapewnia Jackie, że bardzo ją kocha. Ale nie jest jeszcze gotów do niej wrócić. Potrzebuje czasu. Ridge informuje Stephanie o chorobie Beth. Równocześnie Stephen mówi to samo Katie i Donnie. Wyjaśnia im, że ich matka traci pamięć i często wpada w złość. Beth prosi córki, by się nie martwiły, bo rodzinę czeka jeszcze wiele cudownych chwil. Brooke oświadcza Ridge\'owi, że nie zniesie dłużej życia w niepewności. Prosi, aby wreszcie postanowił, czy chce z nią być.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 65

Kasia i Weronika szykują się do castingu filmowego. Fryderyk rozmawia z ojcem Klemensem. Róża jest ciekawa, kto zabawiał się z Anitą w biurach galerii. Jerzy nerwowo reaguje na pytania żony. Laura i Wiktor jadą na badania USG ciąży. Kossowska nie chce, aby mąż wiedział, który to już miesiąc. Woydatt dowiaduje się, że Laura spodziewa się dziecka. Jerzy informuje go, iż najprawdopodobniej nie jest ono Wiktora.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2284

Paweł razem z synem przygotowują się do wyjazdu do Woli Tureckiej. Miłosz informuje ojca, że zostaje w Warszawie na długi weekend, gdyż obiecał Bożence i Pauli pomoc w przygotowaniach do matury. Weronika przekazuje Agnieszce wiadomość o trzęsieniu ziemi w Australii, w okolicach, gdzie przebywa Marek. Obie próbują nawiązać z nim łączność. Rafalski decyduje się wyjechać do Australii, ponieważ poszkodowani górnicy potrzebują pomocy psychologicznej. Na czas wyjazdu ojca Jasiek ma zamieszkać z Jackiem.

Julia TVN

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 749

Natalia nie potrafi przestać myśleć o Ksawerym. Umawia się z chłopakiem na spacer. Tymczasem Irek przyjeżdża do Zakrzewia z bukietem i pierścionkiem zaręczynowym. Oświadcza się Natalii. Tymonowi nie podoba się, że Sławek spędza z Kasią coraz więcej czasu. Okłamuje mężczyznę, że z Górką łączy go coś więcej. Wolski jest zaskoczony. Basia i Róża urządzają kawiarnię. Między wspólniczkami dochodzi do nieporozumień. Jaworski cały czas nachalnie adoruje Cieślakową.

TVP2, 20:45, Ja to mam szczęście!, odc. 18

Ela uczy się historii. Rodzina zostaje wciągnięta w dyskusję na temat praw różnych warstw społecznych. Koleżanka Jerzego ze studiów, Łucja, zatrzymała się u Polaków. Śpi do południa, snuje się po domu. Joanna ma tego dosyć. W pokoju Marcina Zosia znalazła dziwny balonik. Jerzy staje przed problemem wytłumaczenia jej, dlaczego nie może bawić się nim z koleżankami. Ela chce nocować u koleżanki. Po długich negocjacjach Joanna się zgadza pod warunkiem, że będzie dzwonić do córki. Wieczorem Ela miała być sama w domu, zaprosiła więc kolegę, Igora.

TVN, 17:55, Julia, odc. 87

Zbliża się operacja Natalki. Julia martwi się o siostrzyczkę. Janek odwiedza Maćka, by mu powiedzieć, że jest po jego stronie. Brat wyznaje mu, że ma do niego żal, bo uwierzył w pomówienia Julii o kradzież. Maciek robi awanturę Monice. Ogłasza, że Julia jest niewinna. Monika dowiaduje się, że Janek spędził sylwestra w towarzystwie Julii.

Julia TVN

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1601

Wojtek przyjeżdża do wioski Żanety. Wiezie róże dla ukochanej na przeprosiny. Zatrzymuje się przed barem Zielaka i prosi go o pomoc. Marcin także wpada na pomysł, by podarować Żanecie kwiaty. Niebawem obaj mężczyźni spotykają się przed jej domem. W redakcji czeka na Igora niespodzianka. Jego artykuł otrzymał prestiżową nagrodę dziennikarską. W ośrodku odwykowym Agnieszka zmaga się z nałogiem. Przeraża ją opowiadanie o sobie przed grupą obcych osób.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1501

Patrycja zazdrości Mirce nowych ubrań i gadżetów. Okazuje się, dziewczyna naciąga w galeriach handlowych bogatych mężczyzn na ubrania i biżuterię, w zamian odwdzięczając się im miłym towarzystwem. Paweł ceni sobie czas, który spędza z Julką. Z każdym dniem jest do niej coraz bardziej przywiązany. Anna czuje się zaniedbywana przez Pawła i jest o niego zazdrosna.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

JUST DO IT, I`m Lovin` it, No to FRUGO, czyli najpopularniejsze hasła reklamowe świata

Te slogany przeszły go historii polskiej i światowej reklamy.

EROTYCZNE REKLAMY: Czy naga kobieta naprawdę może sprzedać wszystko?!

Nawet nawóz do buraków? Śmieszne czy żałosne?

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2012 12:15
ja czekam z utęsknieniem na nowe odcinki rodzinki.pl. Na ten serial zastępczy ja to mam szczęście patrzeć nie mogę;/ serial zupełnie do niczego.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2012 12:13
DROGI PAPILOCIE ZROB COS Z TYMI WYSKAKUJACYMI OKIENKAMI BO MOZNA OSZALEC!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2012 11:37
Ja to mam szczęście : D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2012 10:31
moda na sukces masakra :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie