Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Dziś dzień wolny, więc jeśli nie masz żadnych planów na spędzenie popołudnia, sprawdź, jakie filmy warto obejrzeć w telewizji!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
01.05.2012

TVP1, 11:10, Moda na sukces, odc. 5639

Jackie szybuje nad domem Owena. Nagle stado mew atakuje spadochron i kobieta wpada do wody. Mąż rusza jej na ratunek. Brooke wyznaje Ridge'owi, że jej matka ma alzheimera. Beth kłóci się ze Stephanie, wypominając jej krzywdy sprzed lat. Marcus, Ridge i Brooke muszą je rozdzielić.

TVP1, 13:45, Rejs, komedia

Kultowy film polski. Obraz mentalności i stosunków w PRL-u. Kapitan statku wycieczkowego bierze gapowicza za nowego instruktora kulturalno-oświatowego, a on z ochotą wciela się w tę rolę. Zwołuje spotkanie zapoznawcze, podczas którego rodzą się plany wielu imprez i zabaw. Ich uczestnicy prezentują żenujący poziom, a "kaowiec" coraz bardziej upaja się swoją rolą. Organizowane są: święto kapitana, bal maskowy, quiz na inteligencję, zbiorowa gimnastyka - robi się coraz bezsensowniej, ale "kierownictwo" rejsu ogarnia coraz większy entuzjazm.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 64

Adam odwiedza Karolinę, która urządza lokal w galerii. Dziewczyna przekonuje go, że z Woydattem łączą ją tylko sprawy zawodowe. Jerzy doprowadza do konfrontacji z Anitą, w trakcie której daje jej do zrozumienia, że nie pozwoli na szantaż rzekomym romansem. Obiecuje jednak, iż poprze pomysł fitness klubu. Adam i Kacper zastanawiają się, w jaki sposób Woydatt oddziedziczył dom matki Adama. Nie wiedzą, że posiadłość obecnie należy do Joanny.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2283

Renata tłumaczy Jerzemu, że jej kontakty z Eugeniuszem są typowo koleżeńskie. Tymczasem Antoniak zdradza Elżbiecie, iż poinformował żonę o chorobie i zapowiedział, że nie zgadza się na dziecko. Paweł przygotowuje się do operacji nadgarstka. Jasiek spotyka Magdę, koleżankę ze szpitala, i umawia się z nią na spotkanie. Bolek zaprasza Lubiczów na weekend majowy do Woli Tureckiej.

Przepis na życie

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1600

W rodzinnej wsi Żaneta spotyka dawnego kolegę, Marcina Zielaka. Mężczyzna prawi jej komplementy i zaprasza na kawę. Kopciowa namawia córkę, żeby się z nim spotykała. Antosia skarży się na ból brzucha. Kiedy Weronika i Adam decydują się zabrać dziecko na badania, dziewczynka przyznaje się, że kłamała. Kamil przypomina sobie, że tego dnia jego szef, dr Ostrowski, ma przyjść do nich z wizytą. Zuza jest zła, że o takim spotkaniu mąż informuje ją w ostatniej chwili.

TVN, 21:30, Przepis na życie, odc. 9

Ankę dręczą koszmary. Mania widzi ojca śpiącego w samochodzie. Wanda przed operacją przekazuje przyjaciołom ostatnią wolę. Na wystawie kiosku Anka dostrzega gazetę ze zdjęciem Jerzego i Elki. Wobec zmian wprowadzonych przez Elkę w Imbirze Anka rezygnuje z pracy. Elka robi Jerzemu awanturę, twierdząc, że za jego namową Anka odeszła z Imbiru. Anka zwierza się Mani, że myśli o własnej restauracji. Pola połyka pierścionek zaręczynowy, który Tadeusz umieścił w jej ulubionym ciastku. Andrzej zdaje sobie sprawę, że nie potrafi żyć bez Beaty.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1500

Ewa i Radek piszą pracę zaliczeniową dla Błażeja. Dziewczyna chce w ten sposób ratować jego sytuację na uczelni. Tymczasem Malwina wszelkimi sposobami próbuje oczarować Wojtka. Ten nie zwraca uwagi na jej kokieteryjny strój oraz domowe wypieki. Bartek namawia Wojtka, by jak najdłużej był niedostępny. Florkowej doradza, by zaczęła czytać ulubione książki Wojtka. Sabina odwozi mamę na planową operację usunięcia nowotworu piersi.

Polsat, 20:00, Legenda Zorro, film przygodowy

Don Alejandro de la Vega prowadzi spokojne życie, ma dziesięcioletniego syna, Joaquina. Nadal jako zamaskowany jeździec – Zorro, spieszy na pomoc biednym i uciśnionym, ale dużo czasu poświęca też spokojnemu życiu rodzinnemu. Jest rok 1851 – trwają przygotowania do wejścia Kalifornii w skład USA jako 31. stanu. Don Alejandro odkrywa intrygę chciwych biznesmenów i polityków działających w tajnym stowarzyszeniu Rycerzy Aragonii, mających zamiar storpedować ten proces. Elena stawia męża przed wyborem: życie rodzinne albo czynienie sprawiedliwości.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

JUST DO IT, I`m Lovin` it, No to FRUGO, czyli najpopularniejsze hasła reklamowe świata

Te slogany przeszły go historii polskiej i światowej reklamy.

EROTYCZNE REKLAMY: Czy naga kobieta naprawdę może sprzedać wszystko?!

Nawet nawóz do buraków? Śmieszne czy żałosne?

Przepis na życie

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 748

Natalia odwleka powrót do Warszawy. Jej siostrę odwiedza Irek, który zwierza się Zwoleńskiej, że planuje oświadczyć się Natalii. Magda jedzie do Zakrzewia, próbuje namówić siostrę do zmiany postępowania. Hubert postanawia rzucić studia, by skoncentrować się na muzyce. Mówi Marii o swojej decyzji. Anna prosi Bognę, ciotkę Sobisiaka, by pomogła Jackowi i Żanecie w opiece nad małą Anią. Natalia spotyka w Zakrzewiu Ksawerego. Idą na piwo, miło spędzają czas. Ciężko im się rozstać.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 913

Marta proponuje Wiktorowi, by razem spędzili sylwestra. W mieszkaniu pojawia się Budzyński, który każe prawnikowi się wynosić. Małgosia i Tomek kłócą się o Agnieszkę. Tomek wybiega z domu, upija się w barze. Wieczorem idzie do Olszewskiej. Maria zaprasza Michała na wieczór sylwestrowy. Lewicki planuje wyswatać Łagodę ze znajomą, Iwoną. Agnieszka dostaje list od Ewy. Dziewczyna wyjaśnia, że po porodzie zamierza oddać dziecko. Policja zawiadamia Olszewską, że znaleziono młodą narkomankę w ciąży, bez dokumentów.

TVN, 15:40, Gliniarz w przedszkolu, komedia sensacyjna

John Kimble jest policjantem. Pewnego dnia otrzymuje zlecenie odszukania i aresztowania handlarza narkotyków Cullena Crispa. Aby tego dokonać, musi dotrzeć do jego byłej żony, która być może zna miejsce pobytu przestępcy. Kimble rozpoczyna śledztwo, w którym pomaga mu Phoebe O\'Hara. Oboje wyruszają do Astorii, gdzie mają nadzieję odnaleźć syna i byłą żonę Cullena. Zaczynają od szukania chłopca w miejscowych przedszkolach. W tym celu Kimble wciela się w rolę nauczyciela wychowania fizycznego w grupie sześciolatków.

TVN, 17:55, Julia, odc. 86

Julia wyznaje Maćkowi, że jego rodzina podejrzewa ją o kradzież. Maciek wraca do Krakowa. W mieszkaniu zastaje rodziców. Między nim i ojcem dochodzi do awantury. Julia w rozmowie z Kasią przyznaje, że Janek nie jest jej obojętny. Mimo to postanawia o nim zapomnieć.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2012 01:04
czym sie rozni ten wpis od typpowego" co dzis w serialach?"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.05.2012 17:14
Filmy? Czy te, wyrażę się kulturalnie, niemądre redaktorki wiedzą czym różnią się filmy od seriali? Dobrze chociaż i tak, że nie dodała tytułu "Co dziś warto obejrzeć w telewizji? Mega ♥" co się często zdarza. Śmiech na sali, czasem to myślę, że jestem na bloku czternastolatki patrząc na niektóre tytuły.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.05.2012 14:46
zapraszam na blog p-n-z.blogspot.com
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.05.2012 10:35
Co to są za propozycje?! Moda na sukces? Julia? to są seriale a nie filmy warte zobaczenia!!! Myślałam ze macie cos fajnego, ale tylko zmarnowałam czas wchodzac tutaj.... sorry papilocie, ale coraz gorzej z Toba.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo