Filmowy przewodnik weekendowy

Jeśli sobotni i niedzielny wieczór zamierzasz spędzić w domu, sprawdź, co ciekawego możesz obejrzeć w telewizji!
Filmowy przewodnik weekendowy
28.04.2012

Sobota, TVP1, 20:20, Komisarz Alex, odc. 9

Na łódzkim cmentarzu zamordowano kamieniarza. Aleksandra Rajska odkrywa, że okradziono grobowiec jej rodziny. Złodziej zabrał przedmiot, którym interesują się przedstawiciele tajnego bractwa i przybysz z Niemiec. Stary profesor początkowo pomaga w śledztwie, ale zostaje zamordowany. Teraz życie Aleksandry jest zagrożone. Żeby ochronić dziewczynę, Bromski i Alex muszą odnaleźć tajemniczą relikwię.

Sobota, TVP2, 22:20, Rób swoje, ryzyko jest twoje, komedia

Emil Baks, znany reżyser filmowy, z własnej woli poszedł do więzienia, by w odosobnieniu pracować nad scenariuszem dzieła życia. Na wolności przeszkadzały mu w tym cztery żony. W snuciu artystycznych wizji pomaga mu aktor, Lutek Star, który trafił do zakładu karnego przez przypadek. Niestety, Baks nawet w celi nie może zaznać spokoju. Artystów prześladują więźniowie - fanatyk dyscypliny \"Generał\", recydywista \"Mielona\" oraz rzeźbiarz figurek z chleba - \"Szczurek\". W końcu Emil i Lutek uciekają z więzienia.

Sobota, TVN, 21:45, Kiler-ów 2-óch, komedia

Jurek i Ewa stoją na czele fundacji, której celem jest udzielanie wsparcia organizacjom państwowym i grupom zawodowym. Prestiż fundacji powoduje, że obracają się w towarzystwie VIP-ów, a nawet samego prezydenta RP. Tymczasem Siara i Lipski za kratami więzienia organizują zamach na życie Jurka. Wynajmują płatnego mordercę Szakala, który ma zgładzić rzekomego Kilera. Ponieważ Szakal organizuje zamachy wtedy, gdy Jurek przebywa w otoczeniu wysokich rangą urzędników państwowych, próby zlikwidowania Kilera kojarzone są z osobami prominentów.

Prawo Agaty

Niedziela, TVP1, 20:20, Ranczo, odc. 74

Francesca odbiera niepokojącą wiadomość z Włoch. Jej adorator, były więzień, przyjechał do Polski i lada chwila może pojawić się w Wilkowyjach. Francesca obawia się, że mężczyzna może skrzywdzić Witebskiego. Mimo gorączkowych starań, by uniknąć niebezpiecznej sytuacji, dochodzi do spotkania Włocha z Witebskim; co gorsza, tylko ten pierwszy jest uzbrojony. W spotkaniu uczestniczy Solejukowa i niewykluczone, że od niej będzie zależeć życie Witebskiego. Chłopi, zdenerwowani postawą kobiet we wsi, idą na skargę do księdza. Ten zwołuje naradę.

Niedziela, TVP2, 21:10, Aida, odc. 8

Antek marzy o Pauli. Postanawia służyć jej bezinteresowną pomocą, jednak nie przynosi to pożądanego efektu. Organizuje napad na sąsiadkę, w trakcie którego ma ją uratować. Do Zibiego przyjeżdża dziewczyna poznana przez Internet. Swieta jest nauczycielką polskiego w Kazachstanie. Zibi jest zdenerwowany, bo przedstawił się jako intelektualista. Prosi Sebę o szybkie szkolenie. Przyjaciel zgadza się, ale przewiduje kłopoty, bo Zibi nie jest pojętnym uczniem. Aida i Kalina jadą na pogrzeb. Pod ich nieobecność Aneta i Remik urządzają imprezę.

Niedziela, TVN, 21:00, Prawo Agaty, odc. 10

Agata broni Pawła, młodego architekta oskarżonego o napad na kantor. Bartek jej pomaga. Sprawa wydaje się prosta do czasu, gdy Paweł zostaje zdemaskowany jako oszust. Dorota jest przekonana, że Wojtek ma romans z Bernadettą. Agata jedzie do Bydgoszczy na urodziny ojca. Maciek odwiedza ją tuż przed wyjazdem. Agata obiecuje spotkać się z nim po powrocie. Podczas weekendu dziewczyna decyduje się dać Maćkowi szansę. Niemniej zamierza podyktować pewne warunki. Dębski przeprowadza poważną rozmowę z Marią.

Niedziela, Polsat, 23:00, Mechanik, thriller

Trevor Reznik, operator maszyn w fabryce, cierpi na bezsenność i manie prześladowcze. Pewnego dnia mężczyzna powoduje wypadek, w wyniku którego jego kolega traci rękę. Jednak Reznik jest przekonany, że za tragedię odpowiada ktoś inny. Mężczyzna zauważa wokół siebie dziwne postaci, a Ivan, który przedstawia się jako pracownik fabryki, nie jest znany nikomu poza Trevorem. Tymczasem w jego mieszkaniu na drzwiach lodówki zostaje przyklejona karteczka z rysunkiem ludzika znanego z zabawy w szubienicę. Reznik podejrzewa, że padł ofiarą spisku.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

VINTAGE zdjęcia gwiazd: Mali brzydale i nastoletnie ślicznotki (nie do poznania!)

Prywatne fotografie gwiazd. Tak wyglądały w dzieciństwie!

EROTYCZNE REKLAMY: Czy naga kobieta naprawdę może sprzedać wszystko?!

Nawet nawóz do buraków? Śmieszne czy żałosne?

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2012 14:34
Kiler !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo