Co dziś w serialach?

Spędź poniedziałkowe popołudnie w gronie serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
30.04.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5638

Jackie mówi Nickowi, że Owen od niej odszedł. Syn przyznaje, że uwierzył w dobre intencje Owena, dlatego chce pomóc. Postanawia porozmawiać z ukochanym matki. Beth odwiedza Brooke w pracy. Nakłania Ridge\'a do powrotu do jej córki. Stephanie słyszy ich rozmowę. Pam mówi Jackie, że powinna pokazać Owenowi, jak bardzo go kocha. Ponieważ mieszka on przy plaży, Pam wpada na pomysł, aby Jackie poszybowała na spadochronie ciągniętym przez motorówkę. Jackie zgadza się i natychmiast wszystko organizują.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 63

Nad ranem Tadeusz znajduje skacowaną Anitę w gabinecie i próbuje dowiedzieć się, z kim spędziła noc. Jerzy martwi się, że spotkanie wyjdzie na jaw. Laura nadal ukrywa ciążę. Stara się tłumaczyć przed Różą i samą sobą, dlaczego wyrzuciła Karolinę z butiku. Róża wspiera przyjaciółkę i troszczy się o nią, ale sama pochłonięta jest myślami o dziecku. Woydatt ponownie proponuje Karolinie wynajęcie lokalu 44. Jabłońska jest szczęśliwa. Z wdzięczności rzuca się Tadeuszowi na szyję. Adam widzi całą sytuację.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2282

Michał skarży się Zycie na teściową. Żona podpytuje go o efekty spotkania z kandydatką do prowadzenia wideoczatów. Michał dobrze wypowiada się na temat Marty. Tymczasem Orłowska relacjonuje spotkanie Igorowi. Stwierdza, że Chojnicki zrobił na niej dobre wrażenie, czym wywołuje zazdrość Rutki. Bożenka prosi Miłosza o korepetycje z matematyki dla koleżanki Pauli. Podczas kolacji u Pawła Grażyna ponownie potwierdza gotowość wniesienia wkładu finansowego w El-Med. Jerzy przypadkowo spotyka Eugeniusza i Renatę w kawiarni.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 747

Sterd i Maro wpraszają się do Bartka. Chłopcy organizują imprezę, która wymyka się spod kontroli. Sara ratuje Bartka z opresji. Basia jest zaniepokojona ich zażyłością. Jola prosi męża, by wypytał Norberta, dlaczego nie chce mieć dziecka. Po upokarzającej rozmowie z Jankiem chłopak ma dosyć ingerencji rodziny Justyny w ich życie. Proponuje żonie, by się rozstali. Natalia zwierza się Małgorzacie, że nie jest pewna swoich uczuć do Irka. Bogdan zamawia kosztowne materiały, mimo że nie dostał zaliczki od klienta. Odrzuca też pomoc Natalii.

Julia TVN

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 912

Robert proponuje Kasi, by zostali parą. Dziewczyna uprzedza chłopaka, że nie jest w nim zakochana. Igor składa wizytę Jankowskiemu. Chce, żeby Krzysztof odebrał transport z Indii. Grozi, że jeżeli tego nie zrobi, trafi do więzienia, a Mirka zostanie potrącona przez samochód. O interesie dowiaduje się Irek, który obiecuje pomóc Jankowskiemu pod warunkiem, że ten zniknie z firmy i z życia Mirki. Natalka zwierza się Kasi, że z Ulą dzieje się coś niedobrego. Z komórki siostry bierze numer do Wioli.

TVN, 17:55, Julia, odc. 85

Maciek i Kamil odnajdują się. Julia wypytuje Janka, czy wierzy w jej winę. Ten jest w rozterce, sam nie wie, co o tym wszystkim myśleć. Faktem jest, że Julia przez długi czas kłamała, udając narzeczoną Maćka. Janek rozmawia także z Maćkiem. Pyta brata, dlaczego nie był wobec niego szczery. Wszyscy zebrani w górskim pensjonacie wspólnie witają Nowy Rok.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1599

Gdy Kamil jest w pracy, Zuza organizuje przeprowadzkę. Nicole, Mikołaj, Igor i Magda pomagają jej. Kiedy Hoffer wraca do domu, jest mile zaskoczony wyglądem mieszkania. Wojtek przychodzi do baru Ziębów z bukietem kwiatów dla Żanety. Chce się z nią pogodzić. Dowiaduje się, że ukochana wyjechała do matki. Jest wstrząśnięty. Agnieszka decyduje się na leczenie w ośrodku odwykowym pod kierunkiem doktora Kiertyczaka.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1499

\"Kaśka\" uświadamia sobie, że Stefani wróciła dlatego, że była to jedyna droga ucieczki od Marcela. Dziekan jest zaniepokojony pogarszającą się sytuacją Błażeja na uczelni. Chłopak opuszcza coraz więcej zajęć, nie przychodzi na kolokwia. Dziekan prosi Ewę, by pomogła koledze. Zgodnie z obietnicą Grzegorz uczy Olę podstaw parkowania. Wkrótce potem w drodze do domu Grzegorz dostaje mandat i punkty karne za przekroczenie prędkości.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

VINTAGE zdjęcia gwiazd: Mali brzydale i nastoletnie ślicznotki (nie do poznania!)

Prywatne fotografie gwiazd. Tak wyglądały w dzieciństwie!

EROTYCZNE REKLAMY: Czy naga kobieta naprawdę może sprzedać wszystko?!

Nawet nawóz do buraków? Śmieszne czy żałosne?

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.04.2012 14:37
shinybox.pl/?ref=8cf2f17 ZAPRASZAM PO ODBIÓR DARMOWYCH PRÓBEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.04.2012 10:02
haha od kiedy to dziekan przejmuje się tym, że student się nie uczy? Ludzie piszący scenariusze do pierwszej milosci chyba nigdy nie studiowali:D:D
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie