Co dziś w serialach?

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się w życiu serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
27.04.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5637

Nick rozmawia z Bridget o Owenie. Choć był przeciwny małżeństwu matki, teraz wie, że jej wybranek daje szczęście Jackie. Nie chce, aby ich związek się rozpadł. Stephanie zapewnia Whipa, iż powinien zostać w firmie, bo w obecnej sytuacji jest on bardzo potrzebny. Jackie wyjaśnia Owenowi, jak doszło do pocałunku. Była zdruzgotana po tym, co usłyszała w telewizji, a Whip ją pocieszał. Mąż nie może uwierzyć, że w niego zwątpiła. Mimo zapewnień żony o miłości chce odejść.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 62

Stankiewicz musi opuścić galerię. Dziękuje Brygidzie za współpracę. Karolina likwiduje stoisko w butiku Laury. Olga ostrzega Jabłońską przed zalotami Woydatta, ale ta lekceważy uwagi. Agnieszka i Anita planują otwarcie nowoczesnego klubu fitness. Jednocześnie Agnieszka zwierza się, że podoba jej się Jerzy. Olga tłumaczy Adamowi, że Karoliny i Tadeusza nic nie łączy. Jerzy spędza wieczór z Anitą. Dochodzi między nimi do nieporozumienia. Woydatt i Joanna wspominają dawne czasy. Okazuje się, że łączy ich dużo więcej, niż można było się spodziewać.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2281

Matka Martyny oświadcza Grażynie, że zgadza się na ślub córki z Maćkiem, ale pod pewnymi warunkami. Grażyna rozmawia z Pawłem o spotkaniu z Jackiem, jest oburzona jego postawą. Paweł zaprasza kobietę na spotkanie rodzinne. Miłosz z Bożenką ponownie wybierają się do mieszkania pani Steni nakarmić rybki. Chłopak przygotowuje nastrojową kolację. Eugeniusz wyjawia Elżbiecie, że Małgorzata chce mieć z nim dziecko. Michał spotyka się służbowo z Martą. W domu teściowa urządza mu awanturę.

Julia

TVP2, 20:15, Na dobre i na złe, odc. 483

Falkowicz poróżnił Sambora i Ninę. Michał ignoruje dziewczynę. Hana razem z Piotrem przeprowadzają operację. Mąż Julii uważa, że lekarka popełniła błąd. Gawryło stara się pocieszyć Hanę. Wiki idzie na randkę z Tomaszem. Ten, odwożąc ją do domu, potrąca Filipa, który próbuje popełnić samobójstwo. W samochodzie Piotra po raz kolejny przebito oponę. Nina nie chce wpuścić pijanego Sambora, który dobija się do jej drzwi. Ludmiła zniknęła, nie odbiera telefonu. Do Hany przychodzi pacjentka, która chce się poddać aborcji.

TVN, 17:55, Julia, odc. 84

Julia dowiaduje się, że Maciek i Kamil zgubili się podczas wędrówki w górach. Dziewczyna dzwoni z informacją do Janka, ale telefon odbiera Monika. Janek dowiaduje się od Anity o zaginięciu brata i natychmiast jedzie na miejsce zdarzenia. W tej sytuacji Monika decyduje się spędzić sylwestra z Darkiem. Julia martwi się o przyjaciół i postanawia jechać do pensjonatu, w którym zatrzymali się zaginieni.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1498

Paweł oferuje Marysi pomoc. Ta odmawia. Anna namawia go, żeby był cały czas przy Majce i ich córce. Tymczasem Ola po raz pierwszy podchodzi do egzaminu na prawo jazdy. Grzegorz przekonuje ją, że jego obecność na placu manewrowym jest wymaganą koniecznością. Stefani wierzy, że Paweł przyjmie ją z powrotem do pracy w "Barbarianie". W barze spotyka Izabelę oraz Marcela, z którym łączy ją coś więcej niż tylko praca.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

VINTAGE zdjęcia gwiazd: Mali brzydale i nastoletnie ślicznotki (nie do poznania!)

Prywatne fotografie gwiazd. Tak wyglądały w dzieciństwie!

EROTYCZNE REKLAMY: Czy naga kobieta naprawdę może sprzedać wszystko?!

Nawet nawóz do buraków? Śmieszne czy żałosne?

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2012 16:40
Majce i ich córce??? chyba Marysi
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2012 09:42
na seriale traci się tyle czasu... ale i tak lubię je oglądać :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo