Co dziś w serialach?

W serialach akcja nabiera coraz szybszego tempa! Przeczytaj koniecznie streszczenia!
Co dziś w serialach?
25.04.2012

TVP1, 11:10, Moda na sukces, odc. 5635

Podczas publicznego wystąpienia Owen wyjaśnia incydent z wywiadem, które udzielił jego brat bliźniak. Bill Spencer jest coraz bardziej zakochany w Katie. W jego pismach nie krytykuje się już Eryka i Domu Mody Forrester. Bill przyrzeka Erykowi, że od tej pory będzie oceniał go sprawiedliwiej i uczciwiej.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 60

Trudne relacje między Laurą i Karoliną stają się nie do zniesienia. Kossowska wykorzystuje pojawienie się nowego kontrahenta i niespodziewanie wypowiada umowę Jabłońskiej. Nikola zauważa, że Jerzemu bardzo podoba się Anita. Ta chce wykorzystać to do ewentualnej rozgrywki z ojcem. Kasia usiłuje zrozumieć decyzję Fryderyka o wstąpieniu do zakonu. Profesor na uczelni radzi chłopakowi zaczekać z podjęciem ostatecznej decyzji. Anita rozmawia z Agnieszką, młodszą siostrą Nikoli, która chce otworzyć ekskluzywny fitness club.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2279

Grażynka zastanawia się, w co zainwestować pieniądze z wygranej. Rozważa inwestycję w El-Med lub kupienie domu Boreckich. Rutka, Michał i Marta omawiają plan biznesowy. Marta ma nadzieję na przeprowadzenie wywiadów z piłkarzami. Ola obiecuje Agnieszce, że pomoże jej w znalezieniu dobrego prawnika. Norbert okazuje niezadowolenie, ponieważ w sprawę włączony jest Rafał.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 745

Stefan martwi się o Kasię, która pod raz kolejny przełożyła powrót do Warszawy. Górka nie wierzy w dobre intencje Wolskiego. Postanawia porozmawiać z adwokatem, by wybadać, jakie ma plany wobec Kasi. Michał jest zrozpaczony rozpadem małżeństwa. Edyta proponuje Jeleniowi, że spotka się z Dorotą. Borys zapowiada swoją wizytę u Pyrków. Załamana Maria opowiada o Marcie, że mężczyzna ułożył sobie życie bez niej. Walawska pociesza przyjaciółkę.

Pierwsza miłość

TVP2, 20:45, Ja to mam szczęście!, odc. 15

Dawna koleżanka Jerzego, Paulina, dzwoni, żeby umówić się na spotkanie. Były mąż Joanny, Stefan, napisał powieść. Jerzy dopatruje się w niej wątków z życia swojej rodziny. Niektóre fakty zostały ubarwione - nie zawsze na korzyść bohaterów. Joanna wyobraża sobie dorosłe życie córek. Jerzy krytykuje jej wygórowane ambicje, jednocześnie obmyśla scenariusz kariery Marcina. Zosia prowadzi pamiętnik. Rodzice zaglądają do niego. Po raz pierwszy Joanna i Jerzy pozwalają Eli urządzić imprezę w domu. Joanna czuje, że Jerzy już się nią nie interesuje.

TVN, 17:55, Julia, odc. 82

Janiccy oskarżają Julię o kradzież. Dziewczyna próbuje się wytłumaczyć. Podczas konfrontacji Monika zaprzecza, że pożyczyła Julii pieniądze. Zrozpaczona dziewczyna opuszcza mieszkanie Janickich. Ma żal do Janka, że nie stanął w jej obronie. Tymczasem ten wypytuje Monikę, dlaczego Julia twierdzi, że od niej dostała pieniądze na operację siostry. Monika wymyśla kolejne kłamstwo.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1597

Dominik nie pojawił się na obiedzie ani na korepetycjach. Renata bardzo się o niego martwi. Sławek rusza na poszukiwania. Kiedy znajduje chłopca, okazuje się, że ten brał udział w bójce. Roman zgłasza się na praktyki studenckie. Dowiaduje się, że ma je odbyć w biurze, analizując plany budowlane. Jest zawiedziony. Kinga martwi się, czy ujawnienie nadużyć Smolnego przyniesie oczekiwany skutek.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1496

Marysia nie może pogodzić się ze śmiercią Huberta. W Wadlewie Malwina poznaje Wojtka, siostrzeńca Celiny. Jest nim zauroczona, z wzajemnością. Oboje zachowują pozory obojętności. \"Kaśka\" nie wie, jak ma się zachować w stosunku do Stefani, ponieważ przed kilkoma miesiącami dziewczyna z dnia na dzień podjęła decyzję o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych, mając na uwadze tylko swoją karierę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

ROZGRYŹ FACETA (z którym jesteś / na którego polujesz) - co on ma na myśli, kiedy mówi...

Mężczyźni są mistrzami owijania w bawełnę!

Najgłupsze ogłoszenia o pracę = absurdalne wymagania + nędzna płaca + podejrzane intencje...

Sekretarka z tureckim, kasjerka znająca wietnamski…

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.04.2012 08:57
rysiek wygrywa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.04.2012 06:58
Grażyna rulez
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo