Co dziś w serialach?

Sprawdź, co nowego wydarzy się w życiu Twoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
24.04.2012

TVP1, 11:10, Moda na sukces, odc. 5634

Okazuje się, że to nie Owen udzielił wywiadu w telewizji, ale jego brat bliźniak, Casper. Jackie odzyskuje wiarę w męża. Bill Spencer jest szczęśliwy z Katie. Miłość zmienia go nie do poznania.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 59

Adam i Kacper postanawiają udowodnić Woydattowi, że sprzeniewierzył kredyt zaciągnięty na ratowanie firm matki Adama. Zaczynają zbierać materiały. Kacper szuka starych umów Tadeusza w kancelarii Karwowskiego. W archiwum sądu Adam przegląda dokumenty spółek matki. Hubert zaraża syna nieufnością wobec Neli. Paweł chce ograniczyć jej kontakty z córką. Kasia i Fryderyk zastanawiają się, jak zmieni się ich życie, kiedy dziecko pojawi się w domu. Kasia odkrywa tajemnicę brata. Fryderyk pracuje w szpitalu jako wolontariusz i planuje iść do zakonu.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2278

Z powodu kłopotów finansowych Jacek cierpi na bezsenność. Jedynym wyjściem z sytuacji wydaje się sprzedaż domu. Agata pociesza Boreckiego, wskazując pozytywne strony tego rozwiązania. Jerzy przyjmuje życzenia imieninowe od współpracowników. Agnieszka otrzymuje wezwanie do sądu w sprawie przyznania Mironowi praw rodzicielskich. Wieczorem Elżbieta dowiaduje się od Jerzego, że Jacek chce sprzedać dom, aby spłacić długi. Dociera do niej także informacja o wygranej Grażynki.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 744

Borys odwiedza Pyrków. Zaprasza Marię na kolację. Teresa utwierdza ją w przekonaniu, że Sacewicz przyjechał specjalnie dla niej. Tymczasem mężczyzna przyprowadza do restauracji Hanię - ciężarną narzeczoną. Zapraszają Marię na ślub. Zszokowana Pyrka wychodzi z lokalu. Na ulicy robi jej się słabo. Przechodzień, Marek, udziela jej pomocy. Jerzy robi żonie wymówki, że zbyt wiele czasu poświęca opiece nad dzieckiem Żanety i Jacka. Justyna i Norbert idą do kliniki leczenia niepłodności po odbiór wyników badań. Marczak dostaje propozycję pracy.

Julia

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 911

Wiktor zaprasza Martę do pokoju hotelowego na degustację wina. Wojciechowska początkowo odmawia, ale po kłótni z Budzyńskim zmienia zdanie. Wiktor nie jest sam - towarzyszy mu Teresa. Jan proponuje Joannie pracę w zespole badawczym. Paweł nie jest tym zachwycony. Laura prosi Joannę, by córka ponownie jej zaufała. Przyznaje, że była niesprawiedliwa wobec Pawła. Agnieszka nadal szuka Ewy. Marcin odkrywa, że dziewczyna pojawiła się na cmentarzu, gdzie pochowano jej matkę. Marcin zapewnia Weronikę, zamożną kobietę w średnim wieku, o swoim uczuciu.

TVN, 17:55, Julia, odc. 81

Janek nie wierzy w winę Julii. Tadeusz dzwoni do Chmielewskiej i prosi, by przyszła do niego wieczorem, ponieważ chce omówić ważną sprawę. Julia zastanawia się, co Tadeusz ma na myśli. Denerwuje się przed spotkaniem. Anita chce przekazać Julii wieści, ale kiedy przychodzi do Fado, dowiaduje się, że dziewczyna już wyszła do Janickich.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1596

Kinga zamierza ujawnić nagranie demaskujące Smolnego. Jest bardzo zdenerwowana. Okazuje się, że na prezentacji będzie obecny członek zarządu. Kamil nie może pogodzić się ze śmiercią Jowity. Ostrowski proponuje mu kilka dni urlopu, by doszedł do siebie. Hoffer nie chce skorzystać z tej możliwości. Dominik prosi Renatę o pożyczkę na szkolne wyjście do kina. Chłopak bardzo uważnie obserwuje, gdzie Kraszewska trzyma portfel.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1495

Hubert prosi Pawła, by obiecał mu, że zaopiekuje się Julką i Marysią, jeśli jemu coś by się przytrafiło. Krzyżanowski nie rozumie intencji Huberta. Rajmund informuje Sandrę, że Hubert poszedł na współpracę z policją. Tego samego dnia przed kamienicą, w której mieszka Marysia, pada strzał w kierunku Huberta. Troszcząc się o Grażynę, Błażej zaniedbuje Ewę. Dziewczyna czuje, że jej potrzeby są lekceważone. \"Kaśka\" wspomina chwile spędzone ze Stefani. Ona niespodziewanie zjawia się w jego mieszkaniu.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

ROZGRYŹ FACETA (z którym jesteś / na którego polujesz) - co on ma na myśli, kiedy mówi...

Mężczyźni są mistrzami owijania w bawełnę!

Najgłupsze ogłoszenia o pracę = absurdalne wymagania + nędzna płaca + podejrzane intencje...

Sekretarka z tureckim, kasjerka znająca wietnamski…

 

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2012 13:10
HUBERT NIE UMRZE ! to będzie ukartowane, żeby ten gangster myślał, że się go pozbył, dlatego zapakują go w worek, a tak naprawdę Hubert przeżyje, tylko będzie się ukrywał :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2012 10:13
denerwuje mnie maja bohosiewicz
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2012 10:02
Stefani wraca do pierwszej? super, bardzo barwna i pozytywna postac :)))
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2012 09:47
Hubert umrze, ciekawe czy Maryśka będzie wtedy z Pawłem...
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo