Co dziś w serialach?

Spędź poniedziałkowe popołudnie w gronie ulubionych serialowych bohaterów.
Co dziś w serialach?
23.04.2012

TVP1, 11:10, Moda na sukces, odc. 5633

Owen wypowiada się publicznie na temat małżeństwa z Jackie. Zaszokowani widzowie mogą usłyszeć, że ich związek to tylko układ biznesowy. Jackie jest załamana. Czuje się oszukana. Taylor i Brooke dochodzą do porozumienia. Wspominają sytuacje, w których wspierały się i mogły na siebie liczyć.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 58

Adam podejmuje decyzję o sprzedaży majątku dziadka na rzecz spłaty długu. Niespodziewanie dowiaduje się, że musi oddać bankowi jeszcze 1,5 mln zł. Wysocki jest załamany. Prowadząc śledztwo w sprawie dziwnego zachowania brata, Kasia utwierdza się w przekonaniu, że Fryderyk jest śmiertelnie chory. Postanawia powiedzieć o tym rodzicom, ale oni ubiegają ją, oznajmiając dzieciom, iż będą mieli rodzeństwo. Małgosia odwiedza Nelę. W jej mieszkaniu znajduje zdjęcie matki. Dziewczynka jest przekonana, że dorośli kłamią, a jej mama nie żyje.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2277

Karol zjawia się w El-Medzie z zabandażowaną ręką i przeprasza, że przez jakiś czas będzie nieprzydatny. Mariola dziękuje Krystynie za pomoc w znalezieniu pracy dla jej męża. Lubiczowa zaprasza ją na kolację, na której będą Vujkowic i Danuta. W domu Agnieszki niespodziewanie zjawia się Miron i kończy tapetowanie pokoju Zosi. W obecności Karola przyznaje, że odsiaduje wyrok w więzieniu, a teraz skorzysta z przepustki. Jacek dowiaduje się, że jego wspólnik, Leszek, również nie otrzymał kredytu na sfinansowanie działalności firmy.

Julia TVN

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 743

Małgorzata odnosi sukces - Niedzielski, wykładowca, z którym miała problemy na uczelni, zostaje zwolniony. Zwoleńska jest szczęśliwa, że będzie mogła podejść do egzaminu i starać się o stypendium. Natalia odwiedza rodziców w Zakrzewiu, dowiaduje się o problemach w rodzinnym biznesie. W sklepie Bogdana pojawia się klient, który składa duże zamówienie. Dorota zwierza się Ludmile, że nie potrafi już być z Michałem. Bogumił zaprasza Sabinę do teatru, ona jednak rezygnuje ze wspólnego wyjścia. Róża zachęca dziewczynę, by zapomniała o chorobie.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 910

Marta wyjeżdża na konferencję prawniczą. Na stacji benzynowej między nią a nieznajomym dochodzi do sprzeczki. Na miejscu Marta ponownie spotyka mężczyznę. Okazuje się, że to Wiktor Żak, główny wykładowca. Wojciechowska wyraźnie wpadła mu w oko. Podczas spaceru prawnik zaczyna ją całować. Marta zostaje zakwaterowana w hotelu z Teresą. Kobiety się zaprzyjaźniają. Kinga i Lenka mają wypadek samochodowy. Piotr podejrzewa, że Domin jest odpowiedzialny za incydent. Kasia zauważa dziwne zachowanie Uli.

TVN, 17:55, Julia, odc. 80

Monika planuje kolejną intrygę. Ma nadzieję, że to wystarczy, by pogrążyć Julię. Kasia jest już zmęczona popularnością męża. Chciałaby uwolnić się od zamieszania i ciągłej ingerencji mediów w prywatne życie rodziny. Monika podstępem naprowadza Janka na trop złodzieja leków.

Julia TVN

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1595

Kiedy Kinga przychodzi do pracy po wolnym dniu, kolega z działu uprzedza ją, że Smolny jest na nią wściekły. Zuza i Kamil idą do notariusza, by sfinalizować kupno mieszkania. Po załatwieniu formalności Zuza szaleje ze szczęścia. Konarscy otrzymują rozwód. Podczas rozprawy Marta dowiaduje się, że Filip od kilku miesięcy jest w związku z inną kobietą.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1494

W trakcie remontu Robert przez przypadek strąca flakonik z cennymi perfumami Anety. Koledzy Adriana kolejny raz odwiedzają go podczas treningu. Paweł staje w jego obronie. Sabina chce, by Grażyna choć na chwilę zapomniała o chorobie. Zabiera mamę do salonu mody, gdzie Daga prezentuje jej przygotowane specjalnie dla niej nakrycia głowy. Kobiety świetnie się bawią.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najpopularniejsze imiona 2012

Które imiona cieszą się w tym sezonie największym powodzeniem?

Nastolatki celebrują pierwszą miesiączkę: RED PARTY to prywatka na cześć okresu!

Na imprezie menu kojarzy się z menstruacją.

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2012 18:45
Serdecznie prosimy o pomoc w spełnieniu naszego marzenia! Wyślij sms o treści KLASA.58 pod nr. 72355 i zagłosuj na najfajniejsza klasę mat geo z 3LO! Dziekujemy!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2012 16:24
Ktoś ogląda Galerię?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2012 15:52
a jutro zginie Hubert z pm :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2012 11:54
ale ta Rosnowska jest brzydka ; /
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2012 09:43
ciekawe w którym odcinku Na Wspólnej bedzie ten wypadek samochodowy, w którym zginie ukochany Marty
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo