Co dziś w serialach?

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!
Co dziś w serialach?
20.04.2012

TVP1, 11:10, Moda na sukces, odc. 5632

Podczas wywiadu z dziennikarką Owen zachowuje się bardzo dziwnie. Sugeruje, że jego związek z Jackie nie jest taki, za jaki uważa go opinia publiczna. James Warwick robi co może, żeby Brooke i Taylor doszły do porozumienia, ale jego wysiłki nie przynoszą rezultatów.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 57

Karolina szuka nowego miejsca na pracownię. Olga twierdzi, że najlepszym wyborem na taką działalność jest galeria. Karolina dzwoni do Adama. Rozmowa kończy się kłótnią, gdy zaczynają dyskutować o Woydatcie. Anita nie rozumie, co wiąże ojca z Joanną, która coraz bardziej ją irytuje. W galerii zjawia się prawniczka Stankiewicza, Brygida, i stawia sytuację na ostrzu noża: jeśli jej klient zostanie wyrzucony, będzie walczyć o wysokie odszkodowanie. Woydatt nie chce się na to zgodzić. Jego adwokat, Karwowski, przegrywa konfrontację.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2276

Monika opowiada Gabrieli o wizycie w domu Halszki. Lubiczowie zastanawiają się, czy Deptuła zdoła pomyślnie przejść rekrutację na nowe stanowisko. Tymczasem mężczyzna pojawia się z kwiatami, dziękując Krystynie za pomoc w znalezieniu nowej pracy. Od przyszłego tygodnia będzie menedżerem pensjonatu. Kinga wraca z Berlina i odbiera dzieci od Michała. Wieczorem wszyscy zasiadają do wspólnej kolacji. Agnieszka i Karol zamierzają tapetować pokój Zosi.

Julia TVN

TVP2, 20:15, Na dobre i na złe, odc. 482

Do Leśnej Góry trafia dwoje dwudziestolatków, którzy zderzyli się na lodowisku - chłopak z porażeniem mózgowym i dziewczyna z zespołem Aperta. Lekarze odkrywają u chłopca stwardnienie guzowate. Matka Latoszka oraz matka Leny przyjeżdżają, by pomóc w opiece nad Felkiem. Michał nie odbiera telefonów od Niny. Na prośbę Falkowicza Zapała odnajduje Ludmiłę. Jest zszokowany warunkami, w jakich mieszka i stanem jej dłoni. Proponuje, by zatrzymała się u niego. Wiki wchodzi do pokoju Przemka, zaskakuje go w łóżku z Ludmiłą.

TVN, 17:55, Julia, odc. 79

Julia postanawia przygotować projekt kampanii. Dziewczynę dręczą wyrzuty sumienia, że z jej powodu szefostwo kliniki ma kłopoty. Janek zasięga opinii znajomego lekarza na temat zdrowia Natalki. Janiccy nie mogą dojść do porozumienia w sprawie Maćka. Tymczasem Monika odwiedza Darka i odkrywa jego tajemnicę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1493

Wojtek próbuje odzyskać zaufanie mieszkańców Wadlewa. Grażyna odczuwa niechęć i niepokój przed kolejną sesją chemioterapii. Proces leczenia osłabia ją, kobieta czuje się bezsilna i wściekła. Sabina przeżywa chorobę mamy. Wie, że musi być dla niej wsparciem, więc nie może okazywać smutku. Han stawia na macie naprzeciw siebie Pawła i Adriana.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najpopularniejsze imiona 2012

Które imiona cieszą się w tym sezonie największym powodzeniem?

Nastolatki celebrują pierwszą miesiączkę: RED PARTY to prywatka na cześć okresu!

Na imprezie menu kojarzy się z menstruacją.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2012 14:52
Tamtadadam! Niniejszym ogłaszam, że w kategorii "najgłupszy wątek serialowy ever" bezapelacyjnie wygrywa wątek z Hanem!!! Ciul z tym, że kilka odcinków wcześniej 'Han' był właścicielem chińskiej restauracji.......
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2012 14:01
glupi watek a tym hanem i adrianem ;//
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2012 10:37
Tutaj wpisz treść komentarza do Co dziś w serialach?...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2012 08:45
Co mnie interesuje jakąś moda na sukces, dajcie na wspólnej!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo