Co dziś w serialach?

Miłosne intrygi, trudne rozstania... Sprawdź, jak potoczą się dalsze losy Twoich ulubionych bohaterów!
Co dziś w serialach?
19.04.2012

TVP1, 11:10, Moda na sukces, odc. 5631

James Warwick jedzie z Taylor i Brooke do domku w górach. Ma przeprowadzić sesję terapeutyczną, w wyniku której rywalki powinny się zaprzyjaźnić. Pierwsze próby pojednania kończą się fiaskiem. Owen wyjeżdża do San Diego. Zamierza udzielić wywiadu w telewizji. Jackie zostaje sama w domu.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 56

Między Anitą a Joanną wybucha sprzeczka o to, kto rządzi w domu. Woydatt rozstrzyga spór, opowiadając się po stronie tej drugiej. Małgosia zaczyna nazywać Nelę babcią, bardzo dużo o niej mówi. Hubert postanawia porozmawiać na ten temat z Nelą. Adam ogląda w kolorowych pismach zdjęcia, na których widać Karolinę w objęciach Woydatta. Spotyka się z Anitą. Joanna uważa, że Woydatt nie powinien afiszować się w mediach. Konflikt między Laurą i Karoliną zaostrza się. Karolina postanawia odejść z butiku. Stankiewicz zostaje usunięty z lokalu.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2275

Zdenerwowana matka Martyny robi Grażynce awanturę w El-Medzie, oskarżając Maćka o handel ludźmi. Lubiczowa udaje się do szkoły i wyjaśnia z Maćkiem całe zdarzenie. Między Norbertem a Olą dochodzi do kolejnego spięcia, którego powodem jest Rafał. Rutka proponuje Michałowi, aby Zyta wróciła do pracy w jego biurze. Chojnicki jest oburzony. Monika składa wizytę Halszce i obwinia ją o śmierć brata.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 742

Natalia wraca do Polski po kilku miesiącach spędzonych na stypendium w Lubece. Irek wyznaje Magdzie, że rozłąka utwierdziła go w przekonaniu, że kocha Natalię. Kajtek nadal ma wyrzuty sumienia z powodu rozstania Władka i Maćka. Cieślak zapewnia syna, że to nie jego wina. Byli partnerzy spotykają się w pracy. Maciek unika Władka, nie chce z nim rozmawiać. Cieślak zastanawia się nad odejściem z instytutu. Jola zgadza się na przygarnięcie szczeniaka, lecz Konstancja oznajmia Kozłowskiemu, że psy zostały wydane.

Pierwsza miłość

TVP2, 20:45, Magia kłamstwa, odc. 10

Była żona Lightmana, Zoe Landau, prosi go o pomoc w rozwiązaniu sprawy podpalenia domu. Jedynym świadkiem zdarzenia jest 5-letni chłopiec, który nie potrafi odróżnić rzeczywistości od fikcji. Przy okazji spotkania wychodzi na jaw, że uczucia byłych małżonków nie wygasły. Gillian wydaje się być zazdrosna. Torres rozpracowuje sprawę rapera Cadena, oskarżonego o morderstwo konkurenta. Caden promuje w piosenkach przemoc, więc wydaje się prawdopodobne, że dopuścił się zabójstwa. Śledztwo wykazuje, że ofiarę i mordercę łączyło uczucie.

TVN, 17:55, Julia, odc. 78

W prasie ukazuje się artykuł niekorzystny dla Krzysztofa. Kasia jest wściekła. Jednocześnie obawia się, że kariera męża i związany z tym rozgłos mogą źle wpłynąć na ich rodzinę. W klinice pojawia się klient, z którym Julia nawiązała współpracę. Pilnie potrzebuje projektu. Monika proponuje Jankowi, że się tym zajmie. Tymczasem Anita prosi Julię o pomoc.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1594

Kinga telefonicznie informuje Smolnego, że wzięła urlop na żądanie. Szef jest wściekły. Po przyjściu do biura wyżywa się na pracownikach. Kinga wyznaje Michałowi, że Smolny źle ją traktuje. Weronika i Adam są bardzo szczęśliwi, mimo iż Antosia zaczyna przysparzać im problemów. Ewa zdecydowała się pracować na własny rachunek. Żaneta nie akceptuje jej decyzji. Żaneta widzi, jak jedna z kursantek rzuca się Wojtkowi na szyję.

Pierwsza miłość

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1492

Aneta opowiada Marysi o wątpliwościach dotyczących Marka i tego, że ze sobą zamieszkali. W szkole Hana zjawiają się koledzy Adriana - Cypis i Figo. Przypominają mu, że są między nimi niezałatwione sprawy. Celina prosi Wojtka, by przeprosił Bartka za swoje zachowanie.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 8 (sezon 5)

W hotelu melduje się ciężarna Gabi. Kobieta została wynajęta przez Irenę i Cezarego, aby urodzić im dziecko. Za każdy miesiąc ciąży dostaje pieniądze. Małżonkowie od lat starają się o potomka. Niestety, bezskutecznie. Teraz dokładają wszelkich starań, aby matka ich przyszłego dziecka czuła się komfortowo. Artur telefonicznie zdaje Prusowi sprawozdanie z pobytu w Wiedniu. Igor planuje rozpocząć studia. Ma nadzieję, że w ten sposób przestanie myśleć o Marzenie. Iwona jest dumna z syna. Prus proponuje Wysockiemu współpracę.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 8 (sezon 4)

Agnieszka piecze tort dla Mateusza z okazji jego urodzin. On postanawia jej pomóc. Pojawienie się niespodziewanego gościa przerywa pracę. Aneta realizuje okrutny plan zemsty na Dianie. Bartek widzi Xenię odjeżdżającą w towarzystwie mężczyzny. Nakłania Grzegorza do śledzenia pary. Diana wraca do Zakopanego. Oskarża Patryka o zemstę na niej. On szybko orientuje się, kto za tym stoi. Mateusz i Pola dołączają do Agnieszki, która wybiera się na spotkanie z Klemensem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najpopularniejsze imiona 2012

Które imiona cieszą się w tym sezonie największym powodzeniem?

Nastolatki celebrują pierwszą miesiączkę: RED PARTY to prywatka na cześć okresu!

Na imprezie menu kojarzy się z menstruacją.

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2012 12:21
Ten watek z Hanem w Pierwszej milosci jest tak glupi, ze ja pierdakam.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2012 08:54
``Zdenerwowana matka Martyny robi Grażynce awanturę w El-Medzie, oskarżając Maćka o handel ludźmi.``.........O.O......... hahahahahahahahahahahahahahahahah........leze i kwicze
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2012 08:51
matki, żony i kochanki nanannananananana na na na
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo