Co dziś w serialach?

W serialach akcja nabiera coraz szybszego tempa! Przeczytaj koniecznie streszczenia!
Co dziś w serialach?
18.04.2012

TVP1, 11:00, Moda na sukces, odc. 5630

Brooke i Taylor oczekują, że Ridge zadeklaruje się, z którą z nich chce się związać. Owen ma wystąpić w talk show. Przygotowuje się do podróży. Bridget martwi się porażką. Nick stara się ją pocieszyć. Bill zabiera Katie do kawiarni, w której się poznali. Mówi kobiecie, że nie uważa się za dobrego człowieka. Jest przekonany, że prędzej czy później postąpi niewłaściwie i Katie zmieni o nim zdanie.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 55

Karolina ma tremę przed pokazem mody. Prosi Woydatta, by pozwolił jej się wycofać. On zachęca, by uwierzyła w siebie. Na wybiegu dziewczyna potyka się. Na czas pokazu Beata przejmuje obowiązki Jabłońskiej. Laura nie jest tym zachwycona. Anita nie chce brać udziału w organizacji pokazu, jest zirytowana występem Karoliny. Pod wpływem Nikoli zmienia zdanie i postanawia pomóc Jerzemu. Adam jest zrozpaczony z powodu długu. Postanawia udowodnić, że Woydatt jako prezes zarządu dopuścił się malwersacji finansowych.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2274

Dzięki pieniądzom na koncie Grażynka ma nadzieję zapewnić dzieciom lepszą przyszłość. Monika przekonuję Bogdana, by towarzyszył jej podczas wizyty w domu Halszki. Michał wraz z teściem realizują plan, dzięki któremu matka Zyty zmuszona jest do opuszczenia mieszkania Chojnickich. Deptuła martwi się, że zostaje bez pracy, mając na utrzymaniu żonę i dziecko. Vujković ma dla niego propozycję. Maciek rozmawia z Tomkiem w sprawie \"odstępnego\" za Martynę.

Pierwsza miłość

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 741

Michał podejrzewa Dorotę o zdradę. Zwierza się Kostkowi, że chce walczyć o małżeństwo. Dorota spotyka się z Darkiem. Mówi mu, że nie może się z nim związać. On wyznaje jej miłość. Ksawery rozwiązuje spółkę z Kingą, postanawia przenieść kancelarię do Zakrzewia. Waldemar prosi syna, by przekonał matkę do zerwania kontaktów z Asimem. Hubert pracuje nad płytą, całe dnie spędza w studiu nagraniowym. Patrycja martwi się, że chłopak nie pogodzi pracy ze studiami.

TVP2, 20:45, Ja to mam szczęście!, odc. 13

Joanna z Iwoną urządzają sobie dzień piękności. Babską sielankę dość brutalnie przerywa przyjaciel domu Tadeusz. Ela (Natalia Idzikiewicz) rzuca chłopaka. Zaniepokojeni rodzice postanawiają nauczyć córkę jak się to robi delikatnie. Czy faktycznie tak im to wychodzi? Tadeusz przychodzi na kolację ze swoją nową dziewczyną. Poznali się na komendzie. Szybko okazuje się, że Tadeusz naopowiadał jej o sobie niestworzone historie.

TVN, 17:55, Julia, odc. 77

Janek przyznaje Monice, że miała rację, twierdząc, iż Julia jest oszustką. Chmielewska bardzo przeżywa to, że znajomi źle o niej myślą. Sytuacja staje się nie do zniesienia. W związku z tym Julia zamierza zrezygnować z pracy w klinice. Wybiera się do szpitala, by złożyć wypowiedzenie i zabrać rzeczy. Natalka z mamą wyjeżdżają na operację. Darek planuje zaprosić Monikę na sylwestra.

Pierwsza miłość

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1593

Michał znajduje leki uspokajające Kingi. Dochodzi do awantury. Brzozowski chce wiedzieć, od kiedy żona bierze tabletki i dlaczego zataiła to przed nim. Tego samego dnia Kinga, po powrocie z synkiem do domu, zażywa leki i zapada w głęboki sen. Znudzony Ignaś bawi się w kuchni. Odkręca gaz we wszystkich palnikach. Żaneta wraz z Ewą planują nowy biznes. Ekipa Wojtka zakończyła remont w ich biurze.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1491

Radek jest wściekły na Miksera, że próbował uwieść jego niepełnoletnią siostrę. Daga wdaje się w dyskusję z Patrycją. Po przeprowadzce do mieszkania Żukowskich Anecie ciężko jest się odnaleźć w nowym otoczeniu. Bartek uświadamia sobie, że wszystkie kobiety, które kochał, stracił dlatego, że był za mało stanowczy i nie potrafił walczyć o swoje. Postanawia odpędzić Wojtka od Emilki.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Śmieszne zdjęcia: Te fotografie ktoś zrobił w IDEALNYM momencie! (Brawa za refleks!)

Udało się uchwycić idealną chwilę!

Postaci ze znanych obrazów kontra KOTY ♥ <== Uderzające podobieństwo!

Mistrzowskie ujęcia futrzaków w dziwnych pozach!

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2012 21:54
Tutaj wpisz treść komentarza do Co dziś w serialach?...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2012 13:57
no przecież Wiktoria chciała wyjść za Bartka gdy Ewelina się rozmyśliła :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2012 12:06
O co chodzi z tym zdjęciem?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2012 08:34
Ktoś w ogóle ogląda to gówno "Moda na sukces" ? ;o
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo