Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
17.04.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5629

Katie pyta Billa, czy przekupił sędziów. Zrozpaczona, mówi mężczyźnie, że ją stracił. Sędziowie są pod wrażeniem kolekcji Jackie M., ale zwycięstwo przypada Domowi Mody Forrester. Szczęśliwa Katie dziękuje wszystkim widzom, a także tajemniczemu szlachetnemu \"księciu\".

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 54

Nela rozmawia z Hubertem i Pawłem. Starając się wyjaśnić niezręczną sytuację, mówi, że Małgosia jest dla niej bardzo ważna. Kasia dowiaduje się, że Fryderyk przestał chodzić na zajęcia. Postanawia go śledzić. Weronika jej towarzyszy. Dziewczyny widzą, że Fryderyk wchodzi do szpitala. Kasia podejrzewa, że jej brat jest chory. Laura obawia się, że jest w ciąży z Woydattem. Mimo to informuje Wiktora, że będą mieli dziecko. Kupuje ubranka i jest bardzo przejęta macierzyństwem.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2273

Michał niepokoi się ingerowaniem teściowej w jego małżeńskie życie. Obawia się, że kobieta może mieć na nie negatywny wpływ. Agnieszka spotyka mężczyznę, któremu Karol udzielił pomocy po wypadku. Człowiek ten poszukuje lekarza, gdyż ma dla niego nietypową rekompensatę. Monika denerwuje się brakiem efektów policyjnego śledztwa w sprawie śmierci Rysia. Jest przekonana, że Halszka i jej mąż są zamieszani w sprawę. Postanawia złożyć im wizytę. Grażynka sprawdza, czy pieniądze wpłynęły na konto i zastanawia się, jak zadysponować wygraną.

Julia TVN

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 740

Zaangażowanie Anny w problemy Żanety irytuje Jerzego. Marczak żali się Bogdanowi. Zwoleński opowiada mu o kłopotach związanych z otworzeniem marketu budowlanego koło Zakrzewia. Basia ma wątpliwości, czy zakładanie kawiarni to dobry pomysł. Stwierdza, że różnią się z Różą w podejściu do biznesu, boi się, że ucierpi ich przyjaźń. Róża rozwiewa wątpliwości, kobiety podpisują z Jaworskim umowę dotyczącą lokalu. Dorota i Michał nadal nie rozmawiają ze sobą. Jeleń próbuje zbliżyć się do żony, ale ona mówi mu, że powinni się rozstać.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 909

Domin pobił Elkę. Dziewczyna chce zacząć nowe życie, przenosi się do ośrodka pomocy społecznej dla kobiet. Domin przychodzi wieczorem na Deszczową. Gdy Piotrek go nie wpuszcza, manipuluje przy samochodzie Zduńskich. Agnieszka jedzie na pogrzeb Joli. Liczy na to, że podczas ceremonii spotka córkę przyjaciółki, Ewę. Dziewczyna przychodzi na cmentarz, gdy nikogo nie ma. Później zapłakana dzwoni do Agnieszki, ale rozmowę przerywa Przemek, który zabiera Ewie telefon. U Joanny pojawia się Ala, młodsza siostra Jana, która przerwała studia w USA.

TVN, 17:55, Julia, odc. 76

Maciek kontaktuje się z Julią. Twierdzi, że nie ma powodów, by się o niego niepokoić. Chmielewska prosi go, by zadzwonił do rodziców, ponieważ są zmartwieni zniknięciem syna. Krzysztof otrzymał rolę w nowym serialu. Komplikuje to jego dotychczasowe życie. Janek spotyka się z Julią, która wyjawia mu prawdę o związku z Maćkiem.

Julia TVN

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1592

Ludwika rządzi w domu Rafała i Agnieszki. Robi porządki, usuwając wszystko, co zawiera najmniejszy procent alkoholu. Działania starszej pani wpływają destrukcyjnie na Agnieszkę, która wymyka się z domu, by kupić alkohol. Filip prosi Martę o spotkanie przed rozprawą rozwodową. Okazuje się, że sprzedał mieszkanie i chce dać Konarskiej połowę pieniędzy. Zuza i Kamil oglądają mieszkanie, które Ziębowa im poleciła.

TVN, 21:30, Przepis na życie, odc. 7

Beata cichaczem wymyka się z domu. Po przebudzeniu Andrzej zaczyna jej szukać. Jerzy prosi Ankę, by towarzyszyła mu na przyjęciu z okazji jubileuszu wydawnictwa. Pola składa skargę na molestowanie seksualne. Jeremiasz zostaje przeniesiony do oddziału firmy w Bydgoszczy. Andrzej jest świadkiem fragmentu rozmowy Beaty z Leonem. Jest przekonany, że żona go zdradza. Beata zostaje sama z Kornelią. Andrzej prosi Ankę o kilka noclegów. Gdy Anka wychodzi na przyjęcie, Jerzy przychodzi zaopiekować się Gniewkiem. Jest zaskoczony obecnością Andrzeja.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1490

Wojtek, siostrzeniec Celiny, przyjeżdża do Wadlewa. Śmiałek rozpoznaje w nim mężczyznę, który grał z nim ubiegłej nocy w pokera. Okazuje się, że Wojtek ma za sobą bardzo bujną przeszłość, pomimo młodego wieku. Chłopakowi podoba się Emilka. Tymczasem Patrycja wzbudza w Dadze zazdrość, sugerując, że ona i Mikser idą na randkę. Chłopak daje się podstępem zwabić do jej mieszkania.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Śmieszne zdjęcia: Te fotografie ktoś zrobił w IDEALNYM momencie! (Brawa za refleks!)

Udało się uchwycić idealną chwilę!

Postaci ze znanych obrazów kontra KOTY ♥ <== Uderzające podobieństwo!

Mistrzowskie ujęcia futrzaków w dziwnych pozach!

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.04.2012 17:06
Ta siostra Radka działa mi na nerwy..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.04.2012 00:30
noo a Radek mu wpie.przy. Mikserowi hahaha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo