Co dziś w serialach?

Spędź poniedziałkowe popołudnie w gronie serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
16.04.2012

TVP1, 11:10, Moda na sukces, odc. 5628

Przed konkursem Jarrett jeszcze raz prosi Billa, żeby nie wpływał na sędziów. Dottie wita gości. Forresterowie prezentują wspaniałą kolekcję \"Rodzina Królewska\". Mimo to zespół Jackie nie traci pewności siebie. Jarrett ma wyrzuty sumienia. Odnajduje za kulisami Katie i mówi jej, że Bill przekupił sędziów. Dziewczyna pyta Billa, czy to prawda.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 53

Laura dowiaduje się, że jest w 10. tygodniu ciąży. Nie jest pewna, czy Wiktor jest ojcem dziecka. Karolina przygotowuje się do pokazu mody. Paweł jedzie odebrać Małgosię ze szkoły. Okazuje się, że dziewczynka zniknęła. Mężczyzna zaczyna jej szukać. Gdy razem z Hubertem zastanawiają się, co dalej robić, okazuje się, że Nela zabrała dziewczynkę ze szkoły, żeby pokazać jej swoją wystawę. Odprowadza ją do galerii i oświadcza, że jako babcia miała prawo tak postąpić. Wiktor jest niezadowolony, że musi zajmować się papierkową robotą.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2272

Zyta rozmawia z matką o ich wzajemnych relacjach. Po krótkiej wymianie zdań obrażona Tyczyńska wychodzi. Zyta postanawia ją przeprosić. Michał udaje się do teściów, by samemu wyjaśnić nieporozumienie. Jednak w domu zastaje tylko pułkownika, z którym ucina sobie pogawędkę przy alkoholu. Norbert knuje teorię spiskową na temat Rafała. Ola podejrzewa nawrót choroby. Grażynka prosi Mariusza o asystę przy odbiorze miliona złotych, które wygrała na loterii. Wychodząc do filharmonii, Agnieszka i Karol są świadkami wypadku. Karol wzywa pogotowie.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 739

Kajtek zauważa, że po rozstaniu z Maćkiem Władek jest smutny. Czuje się winny, że ojciec rozstał się z partnerem. Odwiedza Maćka w instytucie, prosi go, by wrócił do Władka. Teresa namawia Marię, aby zadzwoniła do Borysa. Uważa, że jej i dzieciom przyda się obecność mężczyzny. Maria radzi się Marty, jak powinna postąpić. Zastanawia się, czy dać Borysowi jeszcze jedną szansę. Eliza składa Bartkowi dwuznaczne propozycje. Gdy chłopak odmawia, kobieta oskarża go o molestowanie. Żąda, aby Anita zwolniła masażystę z pracy.

Julia TVN

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 908

Piotrek znowu jest skłócony z Kingą. Zwierza się Monice z problemów małżeńskich. Elka wykrada z sejfu Domina kompromitujące zdjęcia, na których jest widoczny Werner. Prostytutka zawozi fotografie do kancelarii. Monika przejmuje materiały. Po powrocie na Deszczową Elka szuka schronienia u Zduńskich. Dziewczyna boi się zemsty Domina. Jankowski próbuje zerwać współpracę z Igorem, ale bandyta na to nie pozwala. Mirka ma problemy przez Karola. Mężczyzna oczernia jej firmę w Internecie; Gabro traci klientów.

TVN, 17:55, Julia, odc. 75

Julia kolejny raz jest w punkcie wyjścia. Za sprawą matki Darka dziewczyna nadal nie ma pieniędzy na operację siostry. W klinice odbywa się przyjęcie świąteczne dla pracowników. Janek z nadzieją czeka na Julię. Monika składa Julii wizytę, podczas której wręcza jej pieniądze na operację Natalki. Robi to pod pewnym warunkiem, który Julia akceptuje. Tymczasem podczas kolacji wigilijnej Janek przypadkiem dowiaduje się prawdy o Julii.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1591

Agnieszka wyznaje Rafałowi, że walka z nałogiem jest dla niej bardzo trudna. Sobczak nie traci wiary w możliwości narzeczonej. Dodaje jej sił. Zuza intensywnie poszukuje mieszkania do wynajęcia. Podejrzewa, że Roman i Honorata zamierzają wrócić na Wspólną, by odstąpić mieszkanie Leśniewskiej, Mikołajowi i Nicole. Dominik prosi Renatę o korepetycje z matematyki. Sławek jest pełen obaw. Uważa, że chłopak jest chuliganem i jest temu przeciwny.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1489

Śmiałek gra z kolegami w pokera. Na spotkaniu zjawia się Wojtek, podający się za mieszkańca sąsiedniej wsi. Anna odwiedza Pawła. Mówi mu, że zależy jej na nim, ale powinni się rozstać. Kobieta obawia się, że jeśli ona i Paweł będą razem, Marysia zabroni mu kontaktów z córką. Patrycja kokietuje Miksera. Daga tłumaczy jej, że jest za młoda, a Mikołaj nigdy się nią nie zainteresuje. Patrycja nie daje za wygraną.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Zanim Rihanna stała się sławna... MNÓSTWO zdjęć RiRi z dzieciństwa (!!!)

Fotografie z rodzinnego albumu.

Rewolucja w Kościele? Dzieci będą miały DWIE KOMUNIE (a rodzice DWA WYDATKI!)

Organizatorzy przyjęć mocno zacierają ręce.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2012 22:24
co było z pieniedzmi, które dostała julia od matki darka, bo nie ogladałam?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2012 13:37
KOTENIEŃKU wymiata !!! :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2012 09:34
ach te emocje! jak ja przeżyję to poniedziałkowe popołudnie! adrenalina we mnie buzuje z nipokoju o losy naszych ulubionych serialowych bohaterów!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo