Filmowy przewodnik weekendowy

Jeśli sobotę i niedzielę zamierzasz spędzić w domu, sprawdź, co ciekawego możesz obejrzeć w telewizji!
Filmowy przewodnik weekendowy
14.04.2012

Sobota, TVP1, 20:20, Komisarz Alex, odc. 7

Pewnego ranka Marta Lipska znajduje zwłoki Uli Bednarz, która pracowała u niej jako pomoc domowa. Kobieta wyjawia, że Ula rozstała się z narzeczonym i wolała nocować w jej mieszkaniu. Bromski jedzie do sklepu, w którym pracuje były chłopak zamordowanej. Ten, widząc komisarza, zaczyna uciekać. Powoduje wypadek i nieprzytomny trafia do szpitala. Podkomisarz Lucynie Szmidt udaje się dotrzeć do monitoringu miejskiego. Na nagraniu widać, że w czasie kiedy doszło do zabójstwa Uli, w kamienicy był nieznany mężczyzna. Udaje się ustalić jego adres.

Sobota, TVP2, 22:20, Najważniejszy głos, komedia

Bud Johnson samotnie wychowuje 12-letnią córkę. Pewnego dnia okazuje się, że za sprawą rezolutnej Molly ojciec znajduje się w centrum zainteresowania całego kraju. Wszystko wskazuje na to, że wynik wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych będzie zależał wyłącznie od jego głosu.

Sobota, TVN, 21:30, Kiler, komedia

Nieśmiały i zagubiony 30-letni taksówkarz Jurek K. uważa się za pechowca i nieudacznika. Zdarza się jednak coś, co zmienia jego życie. Niezwykłe podobieństwo do płatnego zabójcy o pseudonimie Kiler sprawia, że Jurek zostaje aresztowany. Międzynarodowa sława kryminalisty zyskuje mu podziw i szacunek ludzi, z którymi przychodzi mu dzielić celę, policjantów i więziennej służby. Spotyka się też z zainteresowaniem płci przeciwnej. Gdy zostaje odbity przez gangsterów, którzy żądają od niego wykonania brudnej roboty, postanawia działać.

Prawo Agaty

Niedziela, TVP1, 20:20, Ranczo, odc. 72

Więcławska i Hadziukowa proponują Francesce pracę ochroniarza na weselu. Włoszka, miłośniczka ognistego tanga, wzbogaca repertuar wiejskiego przyjęcia. Lucy próbuje rozwiązać problem bezpańskich zwierząt. Wpada na pomysł powszechnej sterylizacji. Kusy uświadamia jej, że mieszkańcy niechętnie przyjdą z pupilami do weterynarza. Mężczyzna ma plan, który prowadzi do rewolucji w oświacie. Hadziuk wykrywa u siebie nieuleczalną chorobę. Myśli, że wkrótce umrze. Halina i Lodzia nabierają podejrzeń, że mężowie układają sobie drugie życie w Warszawie.

Niedziela, TVP2, 21:10, Aida, odc. 6

Aneta chce pracować zarobkowo, ale Aida uważa, że córka jest za młoda. Seba i Antek postanawiają odegrać się na Zibim - zamierzają wykorzystać fakt, że do miasta przyjeżdża jego ukochany Czak. Remik jest zafascynowany koleżanką siostry, Nelką. Antek, Paula i Krystian radzą mu, jak oczarować starszą dziewczynę. W zamian za kilkadziesiąt lat wpłacania pieniędzy na książeczkę Kalina dostaje od banku puzzle i kilka gadżetów. W układanie angażuje całą rodzinę, co staje się przyczyną kłótni.

Niedziela, TVN, 21:00, Prawo Agaty, odc. 8

Agata spotyka Kaśkę, znajomą ze szkolnych lat. Okazuje się, że Kaśka podjęła pracę w jednej z warszawskich redakcji. Twierdzi, że jest źle traktowana przez szefową, Lidię Skalską. Agata namawia koleżankę, by pozwała Skalską. Dorota początkowo studzi jej zapędy. Sprawa trafia do sądu. Podwładni Skalskiej podczas zeznań stawiają szefową w jak najlepszym świetle. Do Dębskiego zgłasza się były nauczyciel, który nieświadomie kupił kradziony samochód. Jest oskarżony o paserstwo. Bartek uważa, że powinien otrzymać bardziej odpowiedzialne obowiązki.

Niedziela, Polsat, 23:00, Zakładnik, thriller

Detektyw Jack Friar od lat pracuje w policji. Na prośbę przyjaciela postanawia odnaleźć jego córkę. W trakcie śledztwa trafia na trop bandy planującej napad na bank. Rabusie postanawiają uwięzić Jacka, aby ten nie zdradził ich planów. Pod nieobecność wspólników narzeczona przywódcy, Erin, pilnuje detektywa. Piękna dziewczyna okazuje się być bardziej niebezpieczna od kolegów, ponieważ do perfekcji opanowała sztukę manipulowania ludźmi. Detektyw powoli zaczyna ulegać jej urokowi, nie domyślając się, w jak poważne pakuje się kłopoty.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Zanim Rihanna stała się sławna... MNÓSTWO zdjęć RiRi z dzieciństwa (!!!)

Fotografie z rodzinnego albumu.

Rewolucja w Kościele? Dzieci będą miały DWIE KOMUNIE (a rodzice DWA WYDATKI!)

Organizatorzy przyjęć mocno zacierają ręce.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2012 15:27
Alex!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2012 09:08
Marta Lipska, już gdzieś, kiedyś była taka bohaterka w jakimś serialu. Hm...a tak, Kryminalni ! ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2012 08:33
Jak zwykle nic ciekawego. Wkurza mnie "filmowy" przewodnik, bo pokazują większość seriali, w dodatku ich nie oglądam...
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo