Co dziś w serialach?

Kto tym razem trafi do szpitala w Leśnej Górze? Czy Marysia wybaczy Hubertowi?
Co dziś w serialach?
13.04.2012

TVP1, 11:10, Moda na sukces, odc. 5627

Jarrett leci samolotem Billa z trzema osobami, które mają nazajutrz zdecydować o wyniku konkursu domów mody. Zgodnie z życzeniem Spencera oferuje łapówki i przekonuje jurorów, by za zwycięzcę uznali firmę Jackie. Bridget i Nick denerwują się przed konkursem, Ridge i Brooke również. Katie prosi Billa, żeby nie próbował wpływać na wynik konkursu i zachował bezstronność. Tłumaczy mu też, że w życiu liczą się nie tylko interesy i pogoń za pieniędzmi.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 52

Hubert idzie na spotkanie z Nelą. Jest bardzo podekscytowany. Później ma wizytę u lekarza. Dowiaduje się, że jego stan jest poważny, dlatego musi się oszczędzać. Przymierzając staniki w butiku Róży, Laura zauważa, że rozmiar jej biustonosza się powiększył. Przyjaciółka sugeruje jej, że może być w ciąży. Woydatt prosi Karolinę, żeby towarzyszyła mu na spotkaniu z ludźmi, którzy chcą zorganizować w galerii prestiżowy pokaz mody. Adam oskarża Woydatta, że działał na szkodę spółek, w które jego matka zainwestowała wszystkie pieniądze.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2271

Grażyna nie może uwierzyć, że wygrała główną nagrodę na loterii. Prosi dzieci, żeby nie rozpowszechniały tej informacji. Maciek opowiada prof. Szopińskiej, że będzie mógł poślubić Martynę, ponieważ tata przesłał im dużo pieniędzy. Zaniepokojona nauczycielka radzi Grażynce wizytę z chłopcem u psychologa. Zyta prosi matkę, by nie ingerowała w życie jej i Michała. W domu Agnieszki pojawia się kurator, którym okazuje się być Rafał w asyście Oli. Monika przychodzi na Sadybę. Dzieli się z Elżbietą dręczącymi ją wątpliwościami na temat śmierci Ryśka.

Julia TVN

TVP2, 20:15, Na dobre i na złe, odc. 481

Do szpitala trafia mężczyzna, którego zachowanie wymyka się spod kontroli. Agata nie ma podstaw, żeby zatrzymać go na oddziale, na co nalega jego żona. Tego samego dnia para ponownie pojawia się w Leśnej Górze. Tym razem pomocy potrzebuje Maria, która zraniła się w nogę, gdy mąż rozbił szybę. Jan chce skoczyć z dachu. Do zejścia namawia go młody mężczyzna, który później robi wymówki Agacie, że nie skierowała pacjenta do psychiatry. Agata dzwoni do Pawła. Wiki dostaje sms-y, które poprawiają jej nastrój. Lena ciężko znosi chemię.

TVN, 17:55, Julia, odc. 74

Julia przyjmuje warunki matki Darka dotyczące pożyczki. Zależy jej na niezwłocznym otrzymaniu pieniędzy. Monika i Darek przygotowują się do realizacji uknutej intrygi. Julka z radością informuje mamę, że zdobyła środki finansujące operację Natalki. Niecierpliwie czeka na Nogajową w restauracji, w której ma otrzymać pieniądze.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1488

Marysia tęskni za Hubertem. Prosi go o chwilę rozmowy. Adrian odnajduje w sobie siłę, by trenować do zbliżających się zawodów. Chce również, żeby Anna uporządkowała swoje sprawy i walczyła o to, na czym jej zależy. Patrycja znowu wagaruje. Tym razem zaprasza znajomych do mieszkania - urządzają imprezę. Rajmund czeka na Huberta przed domem Marysi.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Zanim Rihanna stała się sławna... MNÓSTWO zdjęć RiRi z dzieciństwa (!!!)

Fotografie z rodzinnego albumu.

Rewolucja w Kościele? Dzieci będą miały DWIE KOMUNIE (a rodzice DWA WYDATKI!)

Organizatorzy przyjęć mocno zacierają ręce.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2012 19:50
KOTENIEŃKU !! :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2012 18:34
lolo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2012 09:12
acha.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo