Co dziś w serialach?

Spędź czwartkowe popołudnie w gronie serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
12.04.2012

TVP1, 11:10, Moda na sukces, odc. 5626

W Internecie pojawia się informacja, że Jackie M. i Dom Mody Forrester wezmą udział w konkursie. Do Stephanie przychodzi Dottie, która organizuje imprezę. Whip i Bill Spencer cieszą się, że osiągnęli zamierzony skutek. Brooke jest zadowolona, iż znów pracuje z Ridgem.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 51

Wiktor wraca do pracy, ale na innym stanowisku. Okazuje się, że został przeniesiony do działu przestępczości internetowej. W butiku Laury pojawia się stylista i organizuje pokaz dla klientek. Zamieszanie w sprawie spadku powoduje, że Adam zachowuje się nieufnie w stosunku do Kacpra. Wojnicki próbuje wyjaśnić wątpliwości. Udaje mu się, ale sprawy przebiegają po myśli Woydatta i Karwowskiego. Podczas rozmowy Adama z Woydattem niemal dochodzi do bójki. Joanna zwalnia pracownika. Pinokio i Znachor kupują Wysockiemu worek treningowy.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2270

Mariusz przynosi Grażynce nowe klucze do zamków. Okazuje się, że złodzieje oprócz instrumentu, na którym ćwiczył Maciek, ukradli wiele innych cennych rzeczy. Rafał przypadkowo dowiaduje się o chorobie Norberta. Rozmawia o tym z Olą i proponuje wizytę u jego matki, która jest polecanym psychiatrą. Ola obawia się, że ukochany nie zgodzi się na spotkanie. Kinga prosi Michała, by zaopiekował się bliźniakami na czas jej wyjazdu do Berlina. Teściowa nie jest zachwycona obecnością chłopców. Maciek odnajduje kopertę z losem, a Kasia sprawdza numery.

Magia kłamstwa

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1590

Kinga zażywa środki uspokajające. Pod ich wpływem posłusznie wykonuje kolejne polecenia szefa. Smolny jest zaskoczony i bardzo zadowolony. Sądzi, że nareszcie podporządkował sobie krnąbrną Kingę. Iza i Jerzy są atakowani przez media. Telefon dzwoni nieustannie, a podczas spaceru z Klementynką nagabują ich reporterzy. Gerard donosi Rafałowi, że widział Agnieszkę kupującą alkohol. Sobczak robi narzeczonej awanturę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1487

Hubert widzi Sandrę w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Od początku ma wrażenie, że już kiedyś go widział. W pewnym momencie rozpoznaje w nim Rajmunda. Nie może uwierzyć, że Sandra współpracuje z gangsterem, który zginął przed kilkoma laty. Sabina nadal nie może pogodzić się z chorobą matki. Błażej stara się dotrzeć do Grażyny. Marysia radzi się Anety w sprawie Huberta. Przyznaje, że jest gotowa wszystko mu wybaczyć.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 7 (sezon 5)

Jola i Kuba przygotowują pokój na przyjazd siostry Wiktora Prusa, Dominiki. Rodzeństwo spotyka się każdego roku w rocznicę śmierci matki. Stan Marzeny jest ciężki. By urodzić zdrowe dziecko, do rozwiązania musi ona leżeć w szpitalu. Andrzej zastanawia się, czy powiedzieć Igorowi o ciąży Przybylskiej. W gabinecie Natalii Marcin zauważa namalowane przez nią obrazy. Personel hotelowy nie może poradzić sobie z Albertem Pokorą. Mężczyzna ma wiele dziwnych zachcianek. Prusowi udaje się namówić Iwonę na kolację. Towarzyszy im siostra Wiktora.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 7 (sezon 4)

Lucyna udziela ojcu Konstantemu porady w sprawie barana. Przy okazji prosi go o radę, jak przekonać Anielę do podjęcia leczenia. Mateusz szykuje się do wyjazdu na święta do narzeczonej. Wiadomość od wuja Klemensa zatrzymuje go w Zakopanem. Do pensjonatu Lucyny przyjeżdżają na święta goście z Warszawy. Jest wśród nich Grzegorz. Chce naprawić relacje z Anetą. Kolędnicy zapraszają Anielę na Wigilię do Lucyny. W pensjonacie trwają przygotowania do kolacji. Agnieszka i Mateusz wypatrują pierwszej gwiazdki.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

RĘCZNIKI dla dowcipnych: Z bujnym owłosieniem łonowym, twisterem, genitaliami

Śmieszny, letni dodatek plażowy.

Ślub już za miesiąc? Radzimy, jak dobrze wykorzystać ostatnich 30 dni do wesela!

Dopniesz wszystko na ostatni guzik!

Magia kłamstwa

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 738

Po nocy spędzonej z Darkiem Dorota czuje się okropnie. Michał organizuje dla żony przyjęcie niespodziankę z udziałem rodziny. Wręcza Dorocie bransoletkę. Gdy kobieta mówi mu, że widziała go poprzedniego dnia z Edytą, Michał zapewnia, że nic go z nią nie łączy - była bratowa tylko pomagała mu w wyborze prezentu. Ważą się losy pisma Roberta. Marta wstrzymuje się od głosu. Piotr jest przeciwko. Decydujący głos należy do prezesa Majewskiego. Maria zwierza się Teresie, że tęskni za Borysem. Alek i Iwona nadal spierają się o pigułki antykoncepcyjne.

TVP2, 20:45, Magia kłamstwa, odc. 9

W centrum miasta dochodzi do zawalenia się budynku. Lightman zostaje wezwany, by zbadać, kto ponosi winę za tę tragedię. Z katastrofy uratowano 9 osób, trwają poszukiwania pozostałych trzech. Cal odkrywa, że komuś zależy na zatuszowaniu sprawy. Ślady prowadzą do władz miejskich. W agencji Lightmana zjawia się milioner, który pragnie się dowiedzieć, czy jego ukochana darzy go prawdziwym uczuciem. Torres uświadamia mu, że biuro przyjmuje poważniejsze zlecenia. Jednak oferowane wynagrodzenie skłania grupę do zajęcia się tą sprawą.

TVN, 17:55, Julia, odc. 73

Julia nie ustaje w próbach zdobycia pieniędzy na operację siostry. Zwraca się do matki Darka z prośbą o pożyczkę. W rozmowie z Pawłem Darek zwierza się, że zakończył znajomość z Julką. Twierdzi, że zależy mu tylko na Monice. Przebiegła dziewczyna wyjawia matce powody, dla których uwodzi Darka. Nakłania naiwnego mechanika, by wziął udział w jej planie.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2012 20:01
Jak to się kończy?Chodzi Ci o przerwę wakacyjną?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2012 16:08
nie narzekaj już tyle bo w czerwcu kończy się "Pierwsza miłość" ,więc albo wytrzymaj albo nie oglądaj :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2012 11:38
Pierwsza miłość robi się nudna ;/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie