Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Brak planów na Lany Poniedziałek? Znajdź idealną dla siebie propozycję telewizyjną!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
09.04.2012

Poniedziałek, TVP1, 20:25, Piraci z Karaibów: Na krańcu świata, film przygodowy

Aby uratować kapitana Jacka Sparrowa, przebywającego w niewoli u Davy`ego Jonesa, Will i Elizabeth muszą zjednoczyć się z kapitanem Barbossą. Przed nimi długa podróż. Jones zapanował nad morzami i oceanami, siejąc postrach wśród piratów. Will i Barbossa muszą dotrzeć do Singapuru i odbić Elizabeth z rąk bezwzględnego chińskiego korsarza Sao Fenga. Podczas długiej żeglugi po niebezpiecznych wodach czeka ich starcie z lordem Cutlerem Beckettem i Jamesem Norringtonem, którzy sprzymierzyli się przeciw pirackiemu światu.

Poniedziałek, TVP2, 15:50, Zbyt wiele, komedia romantyczna

Art Dodge, właściciel galerii obrazów, wmawia zamożnym wdowom, że mężowie przed śmiercią zamówili u niego dzieła sztuki. Pewnego dnia trafia do domu szefa mafii. Syn zmarłego, Gene, wysyła swoich ludzi w pogoń za nieuczciwym marszandem. Ten znajduje schronienie w aucie Betty Kerner, byłej żony Gene\'a. Młodzi ludzie od pierwszego wejrzenia przypadają sobie do gustu. Kiedy jednak Art poznaje siostrę Betty, Liz, jego serce zaczyna bić jeszcze mocniej. Zastanawiając się, jak wybrnąć z tej sytuacji, wpada na pomysł udawania braci bliźniaków.

Poniedziałek, TVP2, 21:10, Barwy szczęścia, odc. 735

Bogdan martwi się, że od czasu pojawienia się marketu budowlanego spadły obroty w jego sklepie. Żali się Magdzie, że będzie musiał zamknąć interes. Niedzielski zaskakuje studentów - odwołuje zapowiedziany egzamin. Niezadowolona Małgorzata wdaje się z wykładowcą w sprzeczkę, w efekcie której zostaje publicznie upokorzona.

Poniedziałek, TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 906

Łukasz spotyka się z Gabi, zapowiada, że będzie walczyć o jej miłość, choć planuje wyjazd na studia do Białegostoku. Karol prześladuje Mirkę, spędza pod jej domem całe noce. Przerażona Kwiatkowska postanawia załatwić sobie broń. Siostry Mostowiak wybierają się na spotkanie grupy, do której należy Wiola. Robert obawia się, że dziewczyny nawiązały kontakt z sektą. Młody policjant po raz pierwszy całuje Kasię. Tomek odkrywa, że Marcin został ochroniarzem Agnieszki. Każe bratankowi trzymać się z daleka od pani prokurator.

Piraci z karaibów

Poniedziałek, TVN, 14:50, Zakochana księżniczka, komedia romantyczna

Księżniczka Izabella marzy, by przez jeden miesiąc żyć jak zwykła dziewczyna. Przed objęciem władzy udaje jej się przekonać rodzinę do tego pomysłu. Wyjeżdża do Berlina jako pracownica ambasady. Nikt nie zna jej prawdziwej tożsamości. Wkrótce plany Izabelli komplikuje pojawienie się przystojnego architekta. Dziewczyna zakochuje się w nim, jednak przywiązana do tradycji rodzina jest przeciwna temu związkowi.

Poniedziałek, TVN, 20:00, Zmierzch, film fantastyczny

17-letnia Isabella Swan po rozwodzie rodziców zamieszkuje z ojcem. W nowej szkole poznaje Edwarda Cullena, który z nikim nie chce nawiązać bliższej znajomości. Zaintrygowana Bella nie zważa na jego ostrzeżenia, by trzymała się z daleka. W końcu chłopak wyznaje jej, że jest wampirem i od wieków żywi się krwią zwierząt. Wyjawienie prawdy sprawia, że zauroczenie nastolatki przeradza się w płomienne uczucie. Edward również zakochuje się w dziewczynie. Ich miłości zagraża jednak drapieżny instynkt, który chłopakowi coraz trudniej zwalczyć.

Poniedziałek, Polsat, 20:15, Ghost Rider, film sensacyjny

Johnny Blaze jest zawodowym motocyklistą i kaskaderem, który zrobi wszystko, by ratować chorego ojca i ukochaną Roxanne. I wtedy zjawia się wysłannik piekieł, Mefistofeles, który za okazaną pomoc żąda jego duszy. Johnny decyduje się podpisać cyrograf. Od tej chwili Blaze co noc zmienia się w płonącego Ghost Ridera, który stawia czoła piekielnym stworom. Jego głównym celem ma być jednak Blackheart, zbuntowany syn Mefistolesa. Jeśli Johnny`emu uda się spełnić życzenia diabła, odzyska duszę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

VIDEO: Tak by wyglądał Facebook, gdyby powstał w latach 90-tych! (Ha ha ha)

Przez kilkanaście lat sporo się zmieniło, szczególnie w świecie internetu.

KOTY w (bardzo) DZIWNYCH STROJACH: Super pomysł czy może forma znęcania się nad zwierzętami?

Koci pokaz mody był atrakcją w czasie eventu w pewnym hotelu. Rzecz jasna hotelu dla kotów.

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2012 18:12
Antonio Banderaaaaaaaas! Powtórka o 1:25 :)))))))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2012 13:55
Zmierzch film fantastyczny? hahah :D Warty obejrzenia?! hahaha !
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2012 13:22
Myślałam , że wypiszą same filmy, a nie mydlane seriale!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2012 11:25
M jak miłość 'warto'? eee nie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2012 10:01
bo klanu nie ma dzisiaj ;]
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo