Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Stacje telewizyjne przygotowały całkiem ciekawą ofertę dla swoich widzów.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
08.04.2012

Niedziela, TVP1, 20:15, Ranczo, odc. 71, serial

Solejukowa oznajmia mężowi, iż zamierza pójść na studia zaoczne. Solejuk jest przygnębiony. Przyjaciele z ławeczki starają się go pocieszyć. Kusy zastanawia się nad polskim systemem edukacji. Zmusza dyrektorkę szkoły do ulicznego przepytywania niegdysiejszych absolwentów z zaliczonego programu. Wynik jest żałosny. Michałowa nadal bada kwestię wiary wikarego. Dom weselny ma problemy finansowe, trzeba wprowadzić oszczędności. Więcławska i Hadziukowa rezygnują z profesjonalnej ochrony. Najmują mężów i Japycza.

Niedziela, TVP1, 21:15, Narzeczony mimo woli, komedia

Margaret Tate pracuje w jednym z największych amerykańskich wydawnictw. Jako bardzo wymagająca szefowa nie cieszy się sympatią pracowników. Zaabsorbowana obowiązkami zapomina o przedłużeniu wizy i w związku z tym grozi jej deportacja do rodzinnej Kanady. By temu zapobiec, Margaret wpada na pomysł fikcyjnego małżeństwa ze swoim amerykańskim asystentem, Andrew. Ten, w obawie utraty pracy, przystaje na propozycję przełożonej. Wspólny weekendowy wyjazd sprawi, że między Andrew a Margaret zaczyna rodzić się prawdziwe uczucie.

Niedziela, TVP2, 20:05, Legalna blondynka, komedia

Elle Woods jest stuprocentową blondynką - najpopularniejszą dziewczyną w szkole i finalistką konkursu piękności. W przyszłość patrzy z optymizmem, widząc siebie u boku bogatego narzeczonego, Warnera Huntingtona. Chłopak jednak, zamiast się oświadczyć, zrywa z nią. Twierdzi, że jako student Harvardu, przyszły prawnik i polityk musi znaleźć sobie mniej frywolną dziewczynę. Elle nie zamierza się poddawać - rzuca szkołę mody i podejmuje studia prawnicze na Harvardzie.

Legalna Blondynka

Niedziela, TVP2, 21:50, Przekręt, thriller

Złodziej i kurier brylantów, Franky, leci do Nowego Jorku, by dostarczyć olbrzymi diament jednemu z szefów tamtejszej mafii, Aviemu. Po drodze zatrzymuje się w Londynie, gdzie pada ofiarą oszustów. Boris \"The Blade\" namawia go bowiem, by wziął udział w zakładach w czasie nielegalnej walki bokserskiej. Na zlecenie Borisa właściciele lombardu okradają Franky`ego. Na wieść o tym, że Franky padł ofiarą oszustów, Avi wpada w szał i wraz z najlepszymi ludźmi wyrusza do Londynu.

Niedziela, TVN, 21:00, Prawo Agaty, odc. 7, serial obyczajowy

Na ekrany kin wchodzi przebojowa komedia romantyczna. Dębski zostaje wynajęty przez scenarzystów twierdzących, iż są prawdziwymi autorami tej historii. Adwokat usiłuje zniechęcić ich do procesu. Gdy jeden z pisarzy zwraca się o pomoc do Agaty, Marek podejmuje wyzwanie. Scenarzyści życzą sobie, by reprezentowali ich zarówno Dębski, jak i Agata. Dorota doprowadza do zwrotu zaległego czynszu przez pewnego lokatora wynajmującego mieszkanie. Bartek w tajemnicy przygotowuje się do sesji poprawkowej. Agata odkrywa jego sekret.

Niedziela, Polsat, 16:55, Afera poniżej zera, komediodramat

Alaska. Rick Rambis i jego przyjaciele - Luke, Anthony i Pig Pen - zajmują się jeżdżeniem na deskach snowboardowych, podrywaniem dziewczyn i przesiadywaniem w barze. Ich życie ulega zmianie wraz z pojawieniem się przedsiębiorcy Johna Majorsa, który zamierza zmienić miasteczko w luksusowy kurort. Biznesmen niweluje obawy mieszkańców, obiecując, że nikogo nie zwolni. Rick dostaje posadę menedżera, co otwiera przed nim perspektywę kariery. Gdy w okolicy pojawia się Anna, córka Majorsa, wychodzi na jaw prawda o rzeczywistych planach jej ojca.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

VIDEO: Tak by wyglądał Facebook, gdyby powstał w latach 90-tych! (Ha ha ha)

Przez kilkanaście lat sporo się zmieniło, szczególnie w świecie internetu.

KOTY w (bardzo) DZIWNYCH STROJACH: Super pomysł czy może forma znęcania się nad zwierzętami?

Koci pokaz mody był atrakcją w czasie eventu w pewnym hotelu. Rzecz jasna hotelu dla kotów.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2012 19:27
Kiepscy - 19:30 Polsat a później, o 20 Surowi Rodzice TVN :) Legalną Blondynkę nadawali w tv tyle razy żetrudno zliczyć, nudaa =/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2012 17:55
jezu, nawalili tych filmow, nie wiem na co sie zdecydowac://
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2012 15:41
Legalna blondynka - uwielbiam ten film
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2012 12:18
a w tvn o 22 bokser z szymonem bobrowskim i przybylska :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2012 10:26
"Narzeczony mimo woli" super film!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo