Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
10.04.2012

TVP1, 11:10, Moda na sukces, odc. 5624

Stephanie jest rozgoryczona, gdy Brooke, Donna i Katie królują w kampanii reklamowej Forrestera. Whip chce fotografować Jackie w towarzystwie dzikiego kota. Na planie zdjęciowym dochodzi do wypadku.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 49

Kasia postanawia znaleźć Fryderykowi dziewczynę. Myśli, że powodem złego samopoczucia brata jest brak kobiety. Swata go z Weroniką, koleżanką z kursu aktorskiego, ale wkrótce ponosi porażkę. Adam chce zrezygnować z pracy w galerii. Pragnie zapomnieć o Karolinie i bez reszty poświęcić się sprawie odzyskania majątku. Do baru Huberta przychodzi podróżniczka, z którą dzień wcześniej Małgosia miała spotkanie. Kobieta wydaje się zainteresowana Dworzakiem. Zostawia mu wizytówkę, licząc na spotkanie. Wieczorem Hubert traci przytomność w łazience.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2268

Grażynka boryka się ze skutkami awarii sieci wodociągów. Mariusz z Maćkiem pomagają w zaopatrzeniu mieszkania w wodę z beczkowozu. Sytuacja komplikuje się na tyle że, Mariusz i Kubuś nie mogą pojechać do domu. Grażynka proponuje im nocleg w chwilowo pustym mieszkaniu Oli i Norberta. Agnieszka zaprasza Karola na obiad do rodziców. Później młodzi udają się na spacer; w przytulnej kawiarni Karol proponuje Agnieszce bliższe poznanie. Antek i Władek zostają zatrzymani przez straż miejską. Chojniccy udają się z wizytą do Feliksa i Moniki.

 

Przepis na życie

Przepis na życie

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1588

Matka chłopca, którego Iza raniła podczas włamania, prosi ją o pieniądze na rehabilitację syna. Nie stać jej na pokrycie kosztów leczenia, a chłopak ma duże problemy z poruszaniem się oraz mową. Izabela jest poruszona prośbą Boguckiej. Nicole zamierza jak najszybciej wyprowadzić się od Leśniewskich, by po rozwodzie z Mikołajem zamieszkać oddzielnie.

TVN, 21:30, Przepis na życie, odc. 6

Mania wciąż nie potrafi odkryć, co jest jej pasją, podczas gdy Gruba i Grochol już wiedzą, czemu chcą się poświęcić. Jerzy namawia Ankę na przejście do Kardamonu. Uważa, że powinna się uczyć. Odwożąc Beatę do pracy, Andrzej wysuwa propozycję kupienia domu na obrzeżach Warszawy. Irena tęskni za Cezarym. Beata tłumaczy Leonowi, dlaczego nie zajmuje się córką. Między Polą a Jeremiaszem dochodzi do awantury. Anka przypadkiem natrafia na opowiadanie Mani. Czytając je, jest pod wrażeniem talentu córki.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1485

Paweł chce kupić samochód. "Kaśka" daje mu namiary do sprawdzonego dealera. Daga przypomina sobie szczegóły ostatniej rozmowy z Mikserem, w trakcie której wspominał o planach zwiedzania sztolni. Dzięki temu akcja poszukiwawcza obiera konkretny kierunek. Hubert czuje się oszukany przez Sandrę. Obdarzył ją zbyt wielkim zaufaniem i nie zauważył, kiedy wciągnęła go w brudne interesy. Okazuje się, że Sandra pracuje na zlecenie Rajmunda Schmidta. Anna przychodzi do mieszkania Pawła, by odebrać ostatnie rzeczy.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Dziewczyny Middleton i ich mama noszą TO SAMO (właściwie mają wspólną szafę - DOWODY)

Wymiana ciuchów w iście królewskim stylu.

BERSHKA: Romantycznie & rockowo (Którą opcję wybierasz - delikatną czy OSTRĄ?)

Młodzieżowe propozycje na wiosnę 2012. W różnym stylu!

 

Przepis na życie

Przepis na życie

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 736

Malwina, Kacper i Przemek przeprowadzają się na Mazury. Marczakowie martwią się o przyszłość córki. Żaneta z małą Anią odwiedzają Annę. Kobieta prosi Marczakową o pomoc w opiece nad dzieckiem. Zbliża się termin pierwszej rozprawy rozwodowej Kasi i Ksawerego. Chłopak chce porozmawiać z żoną, łudzi się, że da mu ona jeszcze jedną szansę. Kasia postanawia przedłużyć pobyt w Sudetach. Na rozprawie reprezentuje ją pełnomocnik. Kama żali się Agatce, że Alan zaczął jej unikać. Dziewczyna zazdrości koleżance, że ta nie uległa Mieszkowi.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 907

Jola przyjeżdża do Warszawy, próbuje odszukać Ewę. Kieruje się pod adres, który zdobył detektyw, ale mieszkanie jest puste. Siedzący w aucie Przemek zauważa kobietę. Kilka minut później Jola zostaje potrącona przez samochód. Z okazji mikołajek juniorzy dostają prezenty. Andrzej przywozi podarunki dla Ani, Marek szykuje niespodziankę dla Mateusza. Chłopiec jest chory, cały dzień musi spędzić w łóżku. Kasia też ma grypę. Dziewczyna może liczyć na Roberta, który otacza ją opieką.

TVN, 17:55, Julia, odc. 71

Podczas szczerej rozmowy Julia wyznaje Hannie powody, dla których zgodziła się na małżeństwo z Maćkiem. Janek proponuje Chmielewskiej kilka dni urlopu. Monika odwiedza Darka w warsztacie, by zdobyć interesujące ją informacje o Julii. Po ich uzyskaniu stawia dziewczynie żądania.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2012 17:08
Bartoszyce pozdrawiają! :))))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2012 09:33
oo dziś przepis.. zapomniałam nawet gitXD3
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo