Co dziś w serialach?

Spędź piątkowe popołudnie w gronie serialowych bohaterów.
Co dziś w serialach?
Pierwsza miłość
06.04.2012

TVP1, 11:10, Moda na sukces, odc. 5623

Dom Mody Forrester próbuje odrobić straty powstałe po ostatnim pokazie mody. Nowa kampania reklamowa odwołuje się do przepychu królewskiego dworu. Brooke, Donna i Katie mają być modelkami prezentującymi kolekcję. Taylor jest zaniepokojona powrotem Brooke do pracy. Stara się tego nie okazywać. Wierzy, że Ridge nie ulegnie urokowi byłej żony.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 48

Dzięki kampanii reklamowej galerii Karolina staje się rozpoznawalna. Anita nabiera przekonania, iż Jabłońska jest kochanką ojca. Mówi o tym Adamowi. Wysocki i Kacper jadą do posiadłości dziadka, by razem z fachowcem ocenić stan domu. Adam jest zdecydowany na przywrócenie mu dawnej świetności. Wkrótce okazuje się, że Woydatt zastawił na pasierba pułapkę - gdy tylko chłopak odzyska spadek po dziadku, bank zabierze go na pokrycie długów. W szkole Małgosi odbywa się spotkanie z podróżniczką. Dziewczynka postanawia przyłożyć się do nauki.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2267

Bogdan zjawia się w Rosso z informacjami, które ustaliła policja. Norbert udaje się do nowej pracy w archiwum sądowym. Na Sadybie trwają przygotowania do świąt. Niespodziewanie zjawia się Małgorzata, która zaprasza Chojnickich na świąteczny poniedziałek. Bożenka i Miłosz również umawiają się na wspólne świętowanie w Woli Tureckiej. Grażynka żali się Mariuszowi, że czuje się niepotrzebna.

Pierwsza miłość

TVP2, 20:15, Na dobre i na złe, odc. 480

Lena nie chce się zgodzić na chemoterapię. Boi się, że nigdy nie zobaczy syna. Pacjentka Kasia nie życzy sobie, żeby operowała ją Hana. Czytała na temat lekarki niepochlebne opinie w Internecie. Kobieta nie zgadza się również na pełną narkozę, twierdzi, że cały czas musi mieć dostęp do telefonu. Gdy sytuacja wymyka się spod kontroli, van Graaf usypia pacjentkę wbrew jej woli. W sieci pojawia się coraz więcej wpisów szkalujących Hanę. Piotr chce pomóc lekarce. Prosi Pisklaka, żeby usunął z sieci obraźliwe posty.

TVN, 17:55, Julia, odc. 70

Tadeusz proponuje Julii, by zamieszkała z nimi na jakiś czas. Dziewczyna, czując się winna zaistniałej sytuacji, zgadza się. Janek próbuje nawiązać kontakt z Maćkiem. Bardzo się martwi o brata. Monika nie ustaje w poszukiwaniu sensacji. Wkrótce dowiaduje się, że Julia była w przeszłości narzeczoną Darka.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1484

Przyjaciele wracają do chaty po poszukiwaniach Miksera. Tymczasem on nie potrafi wydostać się z opuszczonej sztolni. W Wadlewie Emilka próbuje pocieszyć załamanego ojca. Seweryn i Malwina nazywają Aurelię złodziejką i oszustką. Żądają od niej zwrotu pieniędzy. Aurelia czuje się bezsilna. Hubert przez przypadek wyłapuje nieścisłości dotyczące faktur i przelewów, których w jego imieniu dokonała Sandra, prowadząc agencję reklamową. Okazuje się, że sfałszowała jego podpis na kilku dokumentach.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

VIDEO: Tak by wyglądał Facebook, gdyby powstał w latach 90-tych! (Ha ha ha)

Przez kilkanaście lat sporo się zmieniło, szczególnie w świecie internetu.

KOTY w (bardzo) DZIWNYCH STROJACH: Super pomysł czy może forma znęcania się nad zwierzętami?

Koci pokaz mody był atrakcją w czasie eventu w pewnym hotelu. Rzecz jasna hotelu dla kotów.

Polecane wideo

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.04.2012 12:47
nie znam się na polskich aktorach - ale aktorka na 1 zdjęciu ma taką tapetę, że można by nożem zeskrobywać. to już nie jest niesmaczne, to zwyczajnie OBLEŚNE. ewww.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.04.2012 22:57
A ja wszystkich serdecznie pozdrawiam! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.04.2012 20:07
ta małpa jak ja jej mogę nie cierpieć...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.04.2012 17:58
Nareszcie dali jakieś inne zdjęcie niż tylko z Julki. WŁODARACZYKOWEJ NIE CIERPIĘ, bo rozbiła związek Anety i MIkołaja !! idiotka =/ a Hubert zginie w odcinku 24 Kwietnia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.04.2012 15:55
Włodarczyk mnie irytuje...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie