Co dziś w serialach?

Czy dojdzie do ślubu Maćka i Julii? Sprawdź to w naszym serialowym przewodniku!
Co dziś w serialach?
04.04.2012

TVP1, 11:05, Moda na sukces, odc. 5621

Brooke przerywa ślub Ridge\'a i Taylor. Niedoszła panna młoda zwraca Ridge\'owi obrączkę. Dochodzi do wniosku, że decyzja o ślubie była przedwczesna. Brooke triumfuje. Jest przekonana, że odzyska Ridge\'a.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 46

Woydatt rozpoczyna kampanię reklamową galerii. Małgosia zadaje Pawłowi i Hubertowi trudne pytania - chce poznać prawdę o matce. Anita nawiązuje kontakt z Jerzym. Dowiaduje się, że Jabłońska będzie twarzą kampanii reklamowej galerii. Pinokio chce pomóc naprawić związek Karoliny i Adama. Razem ze Znachorem tworzą stronę internetową sklepu z biżuterią dziewczyny. W galerii zawisła nowa reklama. Adam jest przekonany, że Karolina i Woydatt mają romans.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2265

Czesia zastanawia się, jak zniechęcić Halszkę do wyboru jej przedszkola. Ola przeprasza Rafała za ostatnią sytuację i dziękuje mu za pomoc w odprowadzeniu pijanego Norberta do domu. Rafał proponuje, by Piątkowski starał się o pracę w biurze podawczym. Bogdan nie może ustalić adresu zamieszkania Halszki. Czesia udostępnia ankietę z jej adresem. Zosia dostaje zaproszenie na \"ospa party\". Karol jest oburzony pomysłem rodziców.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 733

Basia zaczyna entuzjastycznie podchodzić do pomysłu prowadzenia kawiarni. Cieślakowa martwi się o syna, który po rozstaniu z Maćkiem jest w kiepskim nastroju. Sabina odwiedza Władka, by wesprzeć go na duchu. Niedojrzałe zachowanie Dawida nie podoba się Blance, chce ona na jakiś czas ograniczyć kontakty z chłopakiem. Wierzbicki jest wściekły, zakochani rozstają się w gniewie. Blanka zwierza się z rozterek Szymonowi. Ku jej zaskoczeniu chłopak radzi, by walczyła o związek. Maria przeprowadza z Agatką poważną rozmowę.

Julia TVN

TVP2, 20:45, Ja to mam szczęście!, odc. 9

Podczas obiadu po raz kolejny dzwoni telefon Eli. Mama zarządza konfiskatę aparatu. Zosia panicznie boi się much. Rodzice postanawiają wezwać psychologa - byłą żonę Jerzego, Dorotę. Szybko żałują tej decyzji. Podekscytowana Elka wraca ze szkoły. Zaczepiono ją na ulicy, proponując zagranie w filmie. Warunkiem zgłoszenia się na casting jest przesłanie kasety z występem. Cała rodzina angażuje się w nagranie. Jerzy odkrywa u siebie początki łysienia. Z odsieczą nadchodzi najlepszy przyjaciel, Tadeusz.

TVN, 17:55, Julia, odc. 68

Dzień ślubu Julii i Maćka. Hanna martwi się nagłym zniknięciem syna. Tadeusz ją uspokaja. Tymczasem Paweł, wracając do warsztatu, zastaje skrępowanego Darka. Uwalnia kolegę i przekazuje mu ciekawe wieści o Kamilu. Darek zamierza wykorzystać uzyskane informacje, by nie dopuścić do ślubu Julii i Maćka. Podczas ceremonii zjawia się w urzędzie i podaje obecnym do wiadomości krępującą prawdę o Maćku.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1586

Szef redakcji decyduje o publikacji artykułu Igora o dr. Sochanie. Tymczasem Sochan telefonicznie próbuje usprawiedliwić przed Zuzą swe zachowanie podczas ostatniej sesji. Rozmowę słyszy Kamil. Odbiera żonie słuchawkę i grozi terapeucie. Żaneta i Ewa dowiadują się, że mają szansę na spore odszkodowanie za spalone pomieszczenie biurowe. Wojtek zjawia się z ekipą remontową na Wspólnej. Weronika przeprasza Adama. Prosi, by wybaczył jej zdradę i dał szansę ich miłości.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1482

Han ponownie przerywa trening z Adrianem. Jest przekonany, że chłopaka dręczą problemy, przez które jest nieskoncentrowany i zamyślony. Przyjaciele udają się na stok, by korzystać z uroków zimy. Mikser udziela Dadze lekcji jazdy na nartach. Z powodu nieporozumień dochodzi między nimi do sprzeczki. Błażej i Ewa zostają w domu, by spędzić czas we dwoje. Śmiałek i Aurelia odkupują od Bożenki kilka srebrnych monet. Bożenka przedstawia również ofertę Malwinie i Sewerynowi.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Co każda Polka chciałaby zmienić w swoim życiu? MAMY WYNIKI TEGO SONDAŻU!

Wygląd zewnętrzny czy kompetencje zawodowe?

Chiński rarytas kulinarny: Jajka gotowane w moczu młodych chłopców (Tak, naprawdę!)

URYNOWE JAJA: Danie podobno straszliwie cuchnie, ale Azjaci wierzą w jego zbawienny wpływ na zdrowie.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2012 22:28
Hej papilotki ! Mam dla was pewną propozycję. Jesteście komunikatywne i towarzyskie ? Łatwo nawiązujecie kontakt z ludźmi i często przebywacie wśród znajomych ? Chcialybyście połączyć przyjemne z pożytecznym i dodatkowo bez większego wysiłku na tym zyskać, a z czasem ponosić jeszcze większe korzyści ? Jeśli tak to mam coś właśnie dla was ! Więcej info pod adresem oliviaorlowska@wp.pl w temacie wpisując zarobek ; ) pozdrawiam ! tak, wieczorek to przystojniak ; )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2012 15:57
uwielbiam go:)ach ten Wieczorek
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2012 09:24
Krystian Wieczorek jest przystojny !! :)))))
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo