Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
03.04.2012

TVP1, 10:50, Moda na sukces, odc. 5620

Brooke wyjaśnia zebranym na ślubie, że to Steffy odpisywała w imieniu Ridge\'a. Dziewczyna tłumaczy, iż chciała zrobić wszystko, by jej rodzice znów byli razem. Ridge prosi gości o wyjście - chce porozmawiać z Brooke i Taylor. Whip kupuje mieszkanie tuż nad lokum Jackie. Zaprasza ją na lunch i wypytuje o jej relacje z Owenem. Brooke kolejny raz powtarza, że popełniła błąd, odsyłając Ridge\'a do Taylor. Żąda, by ukochany szczerze wyznał, czy kocha Taylor i czy naprawdę chce się z nią ożenić. Obiecuje, iż pogodzi się z jego decyzją.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 45

Pinokio próbuje wyjaśnić Karolinie nieporozumienie z kradzieżą samochodu, ale dziewczyna nie chce słuchać. Mężczyzna rezygnuje, gdy Jabłońska grozi wezwaniem policji. Kossowscy martwią się o Fryderyka, który dziwnie się zachowuje. Zaczął się gorliwie modlić, zamierza naprawiać świat. Kacper dowiaduje się, że Brygida, dawna asystentka Karwowskiego, musiała z niewiadomych przyczyn odejść z kancelarii. Kobieta może mieć dużo wiadomości na temat machinacji mecenasa. Kacper aranżuje spotkanie Adama z Brygidą.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2264

Michał nie może znieść porządków wprowadzanych przez teściową w jego mieszkaniu. Zabiera cenne pamiątki ze śmietnika i zawozi na Sadybę. Norbert zostaje zwolniony z pracy. Szef częstuje go alkoholem na pożegnanie. Pijany chłopak jedzie po Olę. Po wykonaniu badań Paweł dowiaduje się, że nie będzie mógł brać udziału w inauguracji sezonu golfowego. Do przedszkola Czesi zgłasza się Halszka, która chce zapisać dziecko do placówki. Kurzawska obawia się kłopotów.

Julia

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1585

Strażacy bezskutecznie próbują dostać się do płonącego biura, w którym być może Ewa jest uwięziona. Weronika zwierza się Basi, że Adam wrócił do domu. Jest wspaniałym ojcem. Za radą koleżanki Weronika próbuje zbliżyć się do Adama. Ten ją odtrąca. Janusz jest zdezorientowany. Od kilku dni nie ma wiadomości od Marty. Obawia się, że to koniec ich związku.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1481

Zofia próbuje przekonać Grażynę, by poddała się chemioterapii. Grzegorz odwiedza Grażynę. Domyśla się, że ma ona poważne problemy zdrowotne. Tymczasem Sabina i przyjaciele wyjeżdżają w góry. Pomimo problemów udaje im się zakwaterować w górskiej chacie i zdobyć drewno na opał. Dziewczyny są niezadowolone. Aurelia namawia Śmiałka, by odkupili od Bożenki kilka monet na poczet zabezpieczenia finansowego na przyszłość.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Tatuażowy szał w Filadelfii: Malunki na ciele nadal NA TOPIE! (inspirujące fotki - HOT)

Uczestnicy imprezy to szaleni entuzjaści ozdabiania własnego ciała.

1 mln zł, staż w korporacji & pokaźne stypendium - PRZYNĘTA na studenta (GDZIE?)

Specjaliści przestrzegają przyszłych studentów przed takimi promocjami.

Julia

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 732

Blanka zostaje dyscyplinarnie zwolniona ze szkoły za romans z uczniem. Dawid pociesza dziewczynę. Mieszko i Alan zapraszają na imprezę Agatę oraz Kamę. Mieszko zakłada się z kolegą, że uwiedzie Agatę. Kama uświadamia koleżance, że Mieszko może oczekiwać czegoś więcej niż pocałunków. Radzi jej, by się zabezpieczyła. Z torebki Iwony Agatka bierze pigułki antykoncepcyjne. Jola martwi się, że Justyna nie może zajść w ciążę. Namawia córkę na zrobienie badań. Gdy dziewczyna porusza temat w rozmowie z Norbertem, mąż reaguje agresywnie.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 905

Małgosia odkrywa, że Marcin ma problemy na uczelni, wydaje też podejrzanie dużo pieniędzy. Tomek postanawia porozmawiać z bratankiem. Agnieszka ma gościa - Ewę. Dziewczyna jest w ciąży. Pani prokurator obiecuje pomoc pod warunkiem zerwania z nałogiem i poddania się leczeniu. Chłopak Ewy, Przemek, planuje napad na Olszewską. Budzyński przyjeżdża z Niemiec, błaga Martę, by pozwoliła mu na kontakty z Anią. Łukasz popiera Andrzeja.

TVN, 17:55, Julia, odc. 67

Janek i Igor zastanawiają się, co się stało z Maćkiem. Chłopak nie przyszedł na wieczór kawalerski. Nie odbiera też telefonu. Nawet Julia nie wie, co się z nim dzieje. Rozpoczynają się poszukiwania. Sprawcą zniknięcia Maćka jest Darek, który uwięził go, by uniemożliwić ślub z Julią. Tymczasem rodzice Maćka obawiają się, że syn zniknął, bo ma wątpliwości związane z małżeństwem.

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2012 19:53
mnie to nie ziębi ani nie grzeje czy jest na profilowym Julia czy tez inny , aczkolwiek jestem fanką tego serialu :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2012 17:08
właśnie jak weszłam to dokładnie o tym samym pomyślałam, naprawdę denerwujące.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2012 08:06
już raz o tym pisałam ! czy codziennie, kiedy wchodzę sprawdzić, co będzie w moim ulubionym serialu, muszę widzieć na profilowej tę ohydną ' Julię ' ? ..
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo