Filmowy przewodnik weekendowy

Jeśli sobotę i niedzielę zamierzasz spędzić w domu, sprawdź, co ciekawego możesz obejrzeć w telewizji!
Filmowy przewodnik weekendowy
31.03.2012

Sobota, TVP1, 20:20, Komisarz Alex, odc. 5

Robotnicy znajdują części ludzkiego ciała w kanałach. Bromski ma problem z ustaleniem tożsamości ofiary. Po szczegółowym badaniu szczątków okazuje się, że zamordowany to znany przestępca, który napadał na banki. Miesiąc wcześniej z jednego z nich skradziono dużą sumę pieniędzy. Podejrzanych nigdy nie schwytano. Bromski z Aleksem przyglądają się pracownikom banku. Trop prowadzi do Marty, samotnej kasjerki po rozwodzie.

Sobota, TVP1, 21:15, Miłość na wybiegu, komedia romantyczna

Julia Wejcher, mieszkająca w małej nadbałtyckiej miejscowości, marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Tuż przed wyjazdem na egzaminy dziewczyna nakrywa swojego chłopaka na zdradzie. Zawód miłosny sprawia, że oblewa test. Znajoma rodziców, pani Marta - właścicielka zakładu fryzjerskiego, pomaga prowincjuszce zadomowić się w Warszawie. W jej salonie Julia poznaje Marlenę Brodzką, szefową agencji modelek, która oferuje dziewczynie pracę. Julia wkracza w świat mody. W agencji poznaje fotografa, z którym Marlena wiąże wielkie nadzieje.

Sobota, TVP2, 22:20, Moja super eksdziewczyna, film SF

Od obdarzonej nadprzyrodzonymi zdolnościami Jenny Johnson zależą losy świata. Jednak choć G-Girl z łatwością ratuje Nowy Jork od katastrofy, marzy o domku z ogródkiem i mężu. Gdy spotyka idealnego mężczyznę, robi wszystko, by go w sobie rozkochać. Matt Saunders, początkowo zachwycony temperamentem dziewczyny, okazuje się za słaby na taki związek. Porzuca Jenny dla koleżanki z pracy. Wkrótce przekonuje się, jaką mocą dysponuje jego eksdziewczyna. Jedyną szansą na uniknięcie jej zemsty wydaje się odnalezienie profesora Bedlama.

Sobota, TVN, 21:30, To nie tak, jak myślisz, kotku!, komedia

Maria Morawska odkrywa, że mąż, Filip, zdradza ją. Postanawia się zemścić. Gdy wiarołomny neurochirurg wyjeżdża na sympozjum naukowe, ona i jej kochanek Boguś udają się na weekend do Grand Hotelu w Sopocie. Doktorowa nie podejrzewa, że mąż upatrzył sobie to samo miejsce na schadzkę z pielęgniarką Dominiką. Nie wie także, że jej towarzysz jest poszukiwanym przez policję przestępcą, uwikłanym w kradzież czterech milionów złotych. Mężczyznę ściga również oszukany wspólnik. Tymczasem doktora Morawskiego nęka fajtłapowaty asystent Jakub Bazyl.

Prawo Agaty

Niedziela, TVP1, 21:20, Pod słońcem Toskanii, komedia

Pisarka Frances w czasie sprawy rozwodowej traci ukochany dom na rzecz byłego męża. Aby nie poddać się depresji, wyjeżdża z San Francisco na wycieczkę do Włoch. Pod wpływem nagłego impulsu kupuje dom w malowniczej miejscowości pod Cortoną. Marzy o przywróceniu dawnej świetności zapuszczonej posiadłości. Zatrudnia robotników z Polski, którzy mają tego dokonać. Świat małego miasteczka okazuje się lekarstwem na zbolałą duszę kobiety. Amerykanka czuje, że w Toskanii znalazła swoje miejsce na ziemi.

Niedziela, TVP2, 21:10, Aida, odc. 5

Przystojny listonosz umawia się na randkę z Aidą. Antek ma narzeczoną. Jest od niego starsza, daje mu drogie prezenty. Okazuje się, że to siostra Zibiego, który chce ją uchronić od mężczyzn interesujących się tylko pieniędzmi wdowy. Podczas sprzeczki dzieci niszczą ulubioną figurkę Aidy. Próbują to ukryć, jednak Kalina zdradza córce winowajców. Remik dowiaduje się, że babcia upiła się i robiła striptiz podczas festynu. Razem z Anetą kupują babci ulubioną anyżówkę, czekają na festyn, który odbędzie się niebawem.

Niedziela, TVN, 21:00, Prawo Agaty, odc. 6

Agata prowadzi sprawę szesnastoletniego syna koleżanki. Staszek jest oskarżony o włamanie do szkolnej pracowni komputerowej i kradzież sprzętu. Kłopot w tym, że wrogo nastawiony wobec rodziców i reszty świata nastolatek nie chce pomocy. Dębski i Maria mają reprezentować przeciwne strony w tej sprawie. Okońska uważa, że Dębski powinien się wycofać. Dorota jest przeciążona pracą i kłopotami w domu. Pewnego wyjątkowo trudnego dla niej dnia Agata przychodzi z prośbą o poradę w sprawie Staszka. Dochodzi do konfliktu.

Niedziela, Polsat, 23:00, Prima aprilis, horror

Bogate rodzeństwo urządza dla przyjaciela przyjęcie, w trakcie którego wydarza się tragedia. Chłopak zostaje wypchnięty z balkonu i ginie. Rok po zdarzeniu odpowiedzialni za wypadek nastolatkowie stają się celem psychopatycznego mordercy.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Wciąż SINGIELKA? Sprawdź, jaki typ faceta najbardziej do Ciebie pasuje! (Psychozabawa)

Dusza towarzystwa, energiczny macho czy wrażliwy romantyk – sprawdź, który mężczyzna będzie dla Ciebie najlepszy.

Ile godzin trzeba spać, żeby czuć się świetnie w pracy (i mieć dobre oceny w szkole)?

Długie leniuchowanie wcale nie służy naszym szarym komórkom...

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2012 17:31
moja super eksdziewczyna, tylko ze względu na Umę Thurman :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2012 14:18
Opis głupkowatych seriali i filmów w dziale Kultura. To możliwe tylko w papilocie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2012 12:52
Hej mam pytanie czy w tym filmie Prima aprilis było coś tam że nastolatki byli na imprezie i ginęli jeden po drugim ?? To straszny film przerobił.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie