Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
02.04.2012

TVP1, 11:10, Moda na sukces, odc. 5619

W domu na plaży rozpoczyna się ślub Ridge\'a i Taylor. Brooke czeka na ukochanego. Wierzy, że przyjdzie, tym bardziej iż Steffy znów napisała SMS w jego imieniu. Bill Spencer rozmawia z Katie. Wyjawia jej, iż Ridge nie spotka się z Brooke, bo właśnie bierze ślub z Taylor. Brooke domyśla się prawdy. Rusza konno do domku na plaży.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 44

Woydatt mówi Karwowskiemu, że Adam założył w sądzie sprawę o postępowanie spadkowe. Zapewnia mecenasa, iż nad wszystkim panuje. Karwowski ma wątpliwości co do postawy Kacpra. Grozi podwładnemu wykluczeniem z palestry. Nie zważając na groźby szefa, Wojnicki deklaruje pomoc Adamowi. Agencja reklamowa organizuje sesję zdjęciową z Karoliną. Ubrana w ekscentryczną suknię, z wymyślną fryzurą, Jabłońska czuje się nieswojo. Woydatt wpada na pomysł, by zmienić koncepcję. Fryderyk przeżywa śmierć sąsiada. Uważa, że mógł zapobiec nieszczęściu.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2263

Michał żali się ojcu, że nie tylko Zyta wprowadziła się do mieszkania, ale także teściowa. Norbert odprowadza Olę do biura; chce poznać Rafała. Dociera spóźniony do pracy i podirytowany niegrzecznie traktuje kobiety, które przeprowadzają audyt w firmie. Norbert obawia się, iż zostanie zwolniony. Wbrew zaleceniom Koziełły Paweł pojawia się w El-Medzie. Po powrocie do domu Michał dowiaduje się, że teściowa wyrzuciła jego gazety o tematyce sportowej.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 731

Czarek znów zaleca się do Blanki, zaprasza ją na kolację. Dziewczyna nie potrafi mu odmówić. Dawid jest zazdrosny. Pod naciskiem chłopaka Blanka dzwoni do Czarka, odwołuje wieczorne spotkanie. Sarze udaje się namówić Anitę, by zatrudniła Bartka jako masażystę w klubie fitness. Chłopak pożycza stół do masażu, Sara sprowadza mu pierwszą klientkę, Elizę. Tymon nie może skontaktować się z Wolskim. Podejrzewa, że Sławek pojechał do Kasi w Sudety. Maciek postanawia wyprowadzić się od Władka.

Julia TVN

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 904

Siostry Mostowiak wybierają się na weekend do domu, Ula jedzie wcześniej do Warszawy. Nastolatka spotyka się z dziewczyną Olka, mówi jej, że ukochany nie jest wierny. W drodze do Grabiny Ula poznaje Wiolę, opowiada jej o swoich problemach. Mirka ma kłopoty z klientem, który postanowił zdobyć jej uczucie. Kwiatkowska unika adoratora. Karol czeka na nią przed domem, jest agresywny. Irek umawia się na spotkanie z Heleną, opowiada siostrze o zmarłym ojcu. Grzegorz składa Marii propozycję. Asia wraca od ginekologa, przynosi złe wieści.

TVN, 17:55, Julia, odc. 66

Tadeusz aranżuje rozmowę z Moniką, by powiedzieć, że nie dopuści do jej ślubu z Jankiem. Wieczór panieński Julii odbywa się w restauracji Kasi. Zabawa trwa w najlepsze, dopóki nie zjawia się Monika. Maciek także szykuje się na wieczór kawalerski. Kiedy wychodzi z domu, ktoś zarzuca mu na głowę worek i wciąga do samochodu. Kamila spotyka ten sam los.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1584

Włodek zauważa kłęby dymu wydobywające się z biura Ewy i Żanety. Rusza na ratunek. Danuta nie rozmawia z Markiem, ponieważ jest przekonana, że mąż ma romans z Mileną. Zimiński nie wie, jak wybrnąć z sytuacji. Wracając z zakupów, Renata spotyka chłopca, którego niedawno wyciągnęła z kłopotów. Dzieciak proponuje, że pomoże jej dźwigać siatki. W domu Renata zostawia chłopca samego w salonie. Nie przypuszcza, że ten będzie szperał jej w torebce. Wchodząc do domu, Sławek nakrywa złodzieja.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1480

Grażyna ustala szczegóły terapii onkologicznej, szykując się na najbardziej radykalne rozwiązania. W ostatniej chwili rezygnuje. Hubert nie może pogodzić się ze stratą Marysi i Julki. Majka nie robi mu złudnych nadziei. Chce jedynie, by odwiedzał Julkę. Nadszedł koniec sesji. Radek nie zdał egzaminu. Przyjaciele podzielają jego pomysł, by wyjechać na zasłużony odpoczynek.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Dziewczyny Middleton i ich mama noszą TO SAMO (właściwie mają wspólną szafę - DOWODY)

Wymiana ciuchów w iście królewskim stylu.

BERSHKA: Romantycznie & rockowo (Którą opcję wybierasz - delikatną czy OSTRĄ?)

Młodzieżowe propozycje na wiosnę 2012. W różnym stylu!

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2012 22:41
Co mnie to obchodzi że on nie zdał egz? Będzie poprawka! A tak to lubię Pierwszą M. ale strasznie się zmieniło tam, prawie wszyscy starzy aktorzy odeszli i została gówniarzeria
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2012 17:58
najlepszy to jest przepis na zycie!!!!!!!! pierwsza milosc nudy, nudy i jeszcze raz nudy!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2012 11:40
Pierwsza Miłość! ;) Najlepszy ;D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2012 09:39
klan ale nudy...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo