Co dziś w serialach?

Janek i Monika zaręczeni. Co na to Julia?
Co dziś w serialach?
30.03.2012

TVP1, 11:10, Moda na sukces, odc. 5618

Mimo wątpliwości Katie Brooke cieszy się na spotkanie z Ridgem. Potwierdza je SMS-em, nie wiedząc, że Steffy jej odpisuje. Taylor szykuje się do ślubu. Stephanie daje jej naszyjnik w prezencie. Steffy przynosi wstążkę, która należała do Phoebe i którą ozdobią ślubny bukiet. Brooke przyjeżdża konno na plażę. Widzi nadjeżdżającego mężczyznę na motorze i myśli, że to Ridge.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 43

Adam spotyka się z Sandrowskim, starym przyjacielem jego matki. Sandrowski sugeruje, iż Woydatt chciał, by Wysocki znalazł testament. Kacper postanawia powiedzieć Adamowi o szantażu Karwowskiego i Tadeusza. Anita wyznaje Nikoli, że nie zostanie twarzą galerii. Przyjaciółka radzi jej, by pozbyła się Karoliny ze swojego otoczenia. Flirt z Jerzym powinien dostarczyć więcej informacji na temat Jabłońskiej. Kossowski opiera się zalotom Anity. Zazdrosny o żonę, szuka pretekstu do zwolnienia Pawła. Adam i Karolina wpadają na siebie w galerii.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2262

Monika opowiada Feliksowi, kto widnieje na nagraniach z kamery przemysłowej szpitala. Jest przekonana, że Halszka ma coś wspólnego ze śmiercią Rysia. Krystyna nie chce, by Paweł szedł do pracy. Uważa, iż powinien odpocząć w domu. Z powodu wyjazdu Ewy Ola po raz kolejny przejmuje jej obowiązki. Pułkownik i jego żona przyjeżdżają po córkę do szpitala. Na miejscu jest również Michał, który oświadcza, że zabiera Zytę do domu. Po chwili wahania dziewczyna decyduje się pojechać z mężem.

Julia

TVP2, 20:15, Na dobre i na złe, odc. 479

Wiki lubi pracę w Leśnej Górze, lecz nie chce rezygnować ze stażu na chirurgii dziecięcej. Szuka wsparcia u Tomasza. Znana modelka Greta nagrywa w Leśnej Górze spot zachęcający do robienia cytologii. Dziewczyna nagle traci przytomność. Wiki podejrzewa anoreksję. W szpitalu pojawia się Ludmiła, która ma wysypkę na dłoniach. Wiki chce przepisać jej leki sterydowe. Gdy Falkowicz się o tym dowiaduje, zabrania lekarce zbliżać się do pacjentki. Ewa razem z Karolem wychodzą ze szpitala. Kobieta nie chce złożyć oskarżenia przeciwko mężowi.

TVN, 17:55, Julia, odc. 65

Julia nie życzy sobie, aby brat Maćka był świadkiem na ich ślubie. Monika i Janek ogłaszają zaręczyny. Julia jest zaskoczona. Hanna i Tadeusz nie kryją niezadowolenia z decyzji syna. Nalegają, by Janek ponownie przemyślał sprawę. Darek wyznaje Pawłowi, że zrobi wszystko, by nie dopuścić do ślubu Julii i Maćka.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1479

Marysia czuje się zraniona i żąda od Huberta, by się wyprowadził. Bożenka opowiada Aurelii o miłosnych perypetiach i rozczarowaniach. Okazuje się, że przed zawarciem związku małżeńskiego z Zenonem podpisała intercyzę. Niestety, ich związek rozpadł się krótko po ceremonii ślubnej i została bez pieniędzy. Podczas rutynowych badań kontrolnych lekarz Grażyny wyczuwa niepokojące zgrubienie w jej piersi. Zaleca, by udała się na badanie mammograficzne.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Dziewczyny Middleton i ich mama noszą TO SAMO (właściwie mają wspólną szafę - DOWODY)

Wymiana ciuchów w iście królewskim stylu.

BERSHKA: Romantycznie & rockowo (Którą opcję wybierasz - delikatną czy OSTRĄ?)

Młodzieżowe propozycje na wiosnę 2012. W różnym stylu!

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2012 21:09
gotowe na wszytsko sa najlepsze
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2012 12:29
nudze sie, nie ma na wspolnej. na julke nie patrze
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2012 11:38
no i teraz jeszcze grazyne usmierca
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2012 09:49
Klan bez Ryśka to już nie to samo :P nie oglądam już tego, bunt! ;)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo