Co dziś w serialach?

Czy Marysia i Hubert rozstaną się? Co nowego wydarzy się u Forresterów?
Co dziś w serialach?
29.03.2012

TVP1, 11:05, Moda na sukces, odc. 5617

Donna mówi Brooke, że następnego dnia Ridge żeni się z Taylor. Brooke ma zamiar pojechać do domu Taylor, by porozmawiać z ukochanym. Uprzedza go o tym, wysyłając wiadomość, która trafia do Steffy. Wraz z Thomasem natychmiast namawiają rodziców, żeby pojechali do domku na plaży pod pretekstem sprawdzenia przygotowań do ślubu. Kiedy Brooke przyjeżdża porozmawiać z Ridgem, Steffy i Thomas nie chcą jej powiedzieć, gdzie jest ojciec.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 42

Woydatt planuje nasiloną kampanię reklamową galerii. Informuje pracowników ds. reklamy, że potrzebuje nowej osoby, która występowałaby na billboardach. Karolina chce zwiększyć sprzedaż. Postanawia założyć stronę internetową, której link znalazłby się na stronie centrum handlowego. Tadeusz proponuje jej udział w kampanii reklamowej. Anita jest zazdrosna. Wiktor chce zaskoczyć czymś Laurę. Wpada do butiku i zarządza ewakuację z powodu doniesienia o bombie. Jedna z kapryśnych klientek natychmiast płaci i wychodzi. Laura jest wdzięczna mężowi.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2261

Norbert jest niezadowolony z powodu późnego powrotu Oli do domu. Dziewczyna przyznaje się ukochanemu, że po nerwowej wizycie kuratoryjnej przyjęła zaproszenie od kolegi. Michał nie może odnaleźć się w nowej sytuacji. Rozmyśla, jak powinien ułożyć relacje z Zytą. Danuta zgłasza się do El-Medu na operację blizn. Przed zabiegiem Pawłowi robi się słabo. Bogdan przynosi Monice nagrania z kamery przemysłowej szpitala, w którym doszło do wypadku Rysia. Okazuje się, że na nagraniach widać Halszkę, która wiele lat temu okradła butik Moniki.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 730

Maria ma problemy. Okazuje się, że jej pracownice, z wyjątkiem Marzeny, przeszły do firmy Irminy. Aby nie stracić zlecenia, Maria musi pomóc Marzenie w sprzątaniu biur. Agata odnawia znajomość z Kamą. Dziewczyny poznają w klubie dwóch starszych chłopaków - Mieszka i Alana. Wybierają się z nimi na przejażdżkę nad Wisłę. Chłopcy dają do zrozumienia, że chodzi im o seks. Róża proponuje Basi wspólne prowadzenie kawiarni na osiedlu \"Pod Sosnami\". Grzelakowa odmawia, bo chce spędzać jak najwięcej czasu z wnukiem. Alina leci do Egiptu.

Julia TVN

TVP2, 20:45, Magia kłamstwa, odc. 7

Gillian Foster i Eli Loker mają pomóc Departamentowi Stanu w negocjacjach dotyczących uwolnienia pary Amerykanów uwięzionej w Jemenie. Marcus i Nicole zostali złapani na sprzedaży narkotyków. Zgodnie z lokalnym prawem grozi im kara śmierci. Gillian i Eli mają 2 dni, by ich uwolnić. Sprawę komplikuje fakt, że porwana kobieta jest amerykańskim szpiegiem. Lightman i Torres spotykają się z doktorem Buchananem. Mężczyzna pracuje w koncernie farmaceutycznym, z którego została skradziona formuła najnowszego leku z insuliną.

TVN, 17:55, Julia, odc. 64

Monika jest zaniepokojona dziwnym zachowaniem Janka. Próbuje się dowiedzieć, co się stało. Ten jednak jest tajemniczy. Policja zjawia się w warsztacie Darka. Mężczyzna obawia się aresztowania. Julia znajduje w Niemczech klinikę, w której Natalka mogłaby zostać poddana operacji. Janek oświadcza się Monice.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1583

Zuza ma nagranie z sesji terapeutycznej, na którym dr Sochan zachowuje się prowokująco. Krauss niespodziewanie przychodzi do mieszkania Zimińskich. Dowiaduje się, że Marek, narzeczony jego córki, ma żonę. Wojtek zaprasza Żanetę na koncert. Podczas rozmowy do Szulca podbiega atrakcyjna blondynka i rzuca mu się na szyję. Okazuje się, że to była kursantka instruktora. Żaneta odchodzi zdegustowana.

Julia TVN

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1478

Do Wadlewa przyjeżdża Bożenka, przyjaciółka Aurelii. Ze względu na przeszłość panie udają, że się nie znają. Marysia prosi Huberta, by wycofał się ze współpracy z byłą żoną. Uważa, że obecność Sandry niszczy ich związek. Hubert twierdzi, że upór Marysi rujnuje to, co jest między nimi. Wychodzi z domu i udaje się na spotkanie z Sandrą. W ramach podziękowania za uratowanie od kłopotów z Heńkiem Robert zapisuje Olę na kurs prawa jazdy. Dziewczyna mylnie odczytuje to jako gest dużej sympatii do niej.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 5 (sezon 5)

Michałowi udaje się zdobyć kontakt do Przybylskiej. Pod pretekstem spraw służbowych umawia się z nią na spotkanie. Odkrywa, że Marzena jest w ciąży. Informuje o tym Andrzeja. Kalina i Filip Gajdowie meldują się w hotelu. Kobieta cierpi na amnezję po pożarze, w którym zginęło jej dziecko. Choć Filip kocha żonę i troszczy się o nią, ułożył sobie życie na nowo. W tym samym czasie w hotelu melduje się ciężarna Agata, młoda kobieta, z którą Gajda spotyka się od czasu tragedii. W kuchni dochodzi do niegroźnego pożaru. Wypadek przywraca Kalinie pamięć.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 5 (sezon 4)

Aneta odkrywa, z kim Grzegorz spędzał czas podczas jej nieobecności. W biurze \"Tu i Teraz\" powstaje koncepcja promocji nowego projektu Agnieszki. Bartek zabiera Xenię w góry, do pensjonatu Anieli. Mariusz zaprasza Lucynę na kolejne randki. Diana postanawia sprawdzić magnetyzm swoich wdzięków w barze karaoke. Zmusza Patryka, by jej towarzyszył. Nie mogąc poradzić sobie ze zdradą Grzegorza, Aneta wyjeżdża do Zakopanego. Postanawia zemścić się na tej, która zrujnowała jej plany małżeńskie.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Piękne ♥ buty i torebki MOHITO: Ceny + dostępne modele + nasze typy (TANIO!)

Gwarantujemy: zakochasz się we wszystkim. Od torebek, przez buty, po paski i okulary.

ALE STOPISZCZA! Anja Rubik, Victoria Beckham, Paris Hilton i inne gwiazdy z dziwnymi stopami... (FOTO)

Zaniedbane paznokcie, halluksy i szorstkie pięty.

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2012 11:29
co nowego u Forresterów? To samo, co zawsze :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2012 06:23
Dziewczyna mylnie odczytuje to jako gest dużej sympatii do niej.'' nie kumam, przeciez robertowi [odoba sie Ola, wiec o co kaman? :)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie