Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
28.03.2012

TVP1, 11:05, Moda na sukces, odc. 5616

Jackie, Nick, Bridget, Owen, Pam i Clarke przygotowują dla Stephanie niespodziankę - pięknie urządzony gabinet. Wzruszona Stephanie dziękuje im za wszystko. Za namową Katie Brooke stara się skontaktować z Ridgem. Pisze do niego SMS-y, ale Steffy przechwytuje je na własną komórkę i odpisuje w imieniu ojca. Żąda, by Brooke dała mu spokój.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2260

Jacek informuje Agatę o decyzji Leszka. Igor dowiaduje się, że to nie on jest ojcem dziecka Zyty. W zastępstwie Ewy Ola odbywa wizyty u podopiecznych. W jednym z mieszkań młody kurator Rafał wybawia ją z opresji, a potem zaprasza do kawiarni. Zyta wkrótce może opuścić szpital. Nie potrafi cieszyć się z tego powodu, ponieważ nie wie, jak powinna teraz postąpić. Michał również ma problemy z planowaniem przyszłości.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 729

Stefan zgadza się na powrót Bartka do swojego domu. Rozmawia z Anitą o pracy dla chłopaka w klubie Kasi. Stefan uważa, że lekiem na problemy Bartka byłoby znalezienie właściwej dziewczyny. Dorota jest wściekła na Michała, że okłamywał ją w sprawie remontu u Edyty. Ich małżeństwo przeżywa kryzys. Kolega z pracy, Darek, zaprasza Jeleniową na obiad. Maria odkrywa, że jej pracownica, Irmina, zamierza założyć konkurencyjną firmę - zaproponowała koleżankom lepsze wynagrodzenie.

TVP2, 20:45, Ja to mam szczęście!, odc. 8

Joanna i Iwona zapisują się na jogę. Okazuje się, że nauczyciel jest podrywaczem. Zbuntowana Elka przekonuje rodziców, że powinna dostawać kieszonkowe. Gdy orientuje się, co to dla niej oznacza, szybko się wycofuje. Wieczorem Jerzy zostaje sam z dziewczynkami, które postanawiają poszaleć. Rodzice dowiadują się, że w klasie Zosi trwa rywalizacja o liczbę sprzedanych losów na loterię. Córka dopinguje rodziców, którzy za punkt honoru stawiają sobie wygraną. Sąsiedzi opuszczają mieszkanie nad Polakami. Radość rodziny nie trwa długo.

Julia

TVN, 17:55, Julia, odc. 63

Patrycja przyprowadza synka na zabieg w klinice. Podczas wizyty sugeruje Jankowi, że nie życzy sobie, by leczył jej dziecko. Staje się oczywiste, że spotkanie z Janickim jest dla niej trudne. Dochodzi do poważnej rozmowy. Monika nie kryje zazdrości wobec znajomej Janka. Julia także jest zainteresowana Patrycją. Wypytuje o nią Maćka.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1582

Rafał bezskutecznie próbuje przekonać Agnieszkę, by kontynuowała kurację odwykową. Marek chce wiedzieć, czy Milena wyznała ojcu, że ich narzeczeństwo jest fikcją. Okazuje się, że dziewczyna dalej brnie w kłamstwa. Gosia podejrzewa ojca o romans z Mileną. Marek przekonuje córkę, że to nieprawda. Zuza ma kolejną wizytę u dr. Sochana. Terapeuta wypytuje ją o relacje z mężem. Widząc, że pacjentka jest zdenerwowana, wykonuje jej masaż relaksacyjny. Późnym wieczorem Sochan telefonicznie proponuje Zuzie spotkanie w prywatnym gabinecie.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1477

Marysia znajduje w kieszeni marynarki Huberta serwetkę z adresem napisanym przez Sandrę. Widać też odcisk ust. Marysia utwierdza się w przekonaniu, że Hubert i Sandra wciąż wiele dla siebie znaczą. Obawia się, że nie zapomną o sobie. Pani Stasia dotrzymuje słowa i składa zeznania na policji. Niestety, nie jest to wystarczający dowód, by aresztować Heńka. Aneta przeprowadza się do Marka.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Śliczne nowości H&M na KWIECIEŃ: Same wspaniałości na wiosenny czas (kochamy!)

Zajrzyj tu w poszukiwaniu czarujących sukienek, topów z nadrukami oraz wytwornych żakiecików.

Fajne fotki: Restauracje jak więzienie, szpital i... toaleta. DZIWACZNE, ale czy SMACZNE?

Odważyłabyś się zjeść obiad w takim miejscu?

 

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2012 18:05
zgadzam sie... niby rodzina polakow miala zastapic rodzine boskich!?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2012 14:20
zgadzam się to jedno wielkie nieśmieszne gówno!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2012 09:41
dokladnie rodzinka pl! szkoda,ze dopiero na jesieni maja byc nowe odcinki ... ;(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2012 09:39
ja to mam szczęście to beznadziejny serial. Wolę Rodzinkę.pl!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo