Co dziś w serialach?

Czy Agnieszka upora się z alkoholizmem? Jak Marysia zareaguje na wieść, że Hubert chce mieć z nią dziecko?
Co dziś w serialach?
27.03.2012

TVP1, 16:00, Komisarz Alex, odc.4

Dwaj przestępcy napadają na samochód więzienny. Próbują odbić przewożonego więźnia, Marka Kotysa, ale bezskutecznie. Wkrótce w jednej ze szkół baletowych kilkanaście dziewcząt i ich nauczycielka zostają wzięte jako zakładniczki. Córka prokuratora jest wśród nich. Grożąc bombą, szantażysta żąda uwolnienia z więzienia syna, którego wcześniej próbował uwolnić z konwoju. Komisarz Bromski i Alex muszą być bardzo ostrożni.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 40

Woydatt nadal zabiega o względy Karoliny. Powoli ją osacza. Anita przyprowadza Adama do domu, co nie podoba się gosposi. Wysocki szuka testamentu w rzeczach pozostawionych przez matkę. W końcu udaje mu się otworzyć sejf. Testament znajduje się wśród schowanych listów. Umiera sąsiad Kossowskich. Fryderyk obwinia się o jego śmierć, gdyż nie udało mu się wykupić dla chorego lekarstwa. Nie wezwał też pogotowia, bo sąsiad stwierdził, że czuje się lepiej.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2259

Dowiedziawszy się, że Igor nie jest ojcem dziecka Zyty, pułkownik i Jerzy postanawiają pogodzić małżeństwo. Chojnicki przekazuje informację synowi, który jedzie do szpitala. Profesor Szopińska odwiedza Maćka. Oparzenie uniemożliwia chłopcu grę, dlatego też najbliższe koncerty muszą zostać odwołane. Leszek prosi Jacka o spotkanie. Proponuje, że zostanie jego wspólnikiem.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 7228

Basia szuka lokalu na biuro rachunkowe, chce rozszerzyć działalność i zatrudnić pracowników, by zapewnić przyszłość Jasiowi. Razem z Różą oglądają lokal na osiedlu \"Pod Sosnami\". Basia żali się Cieślakowej, że prawie nie widuje wnuka, mimo iż Sara i Bob wprowadzili się do sąsiedniego domu. Michał nadal ukrywa przed żoną, że zajmuje się remontem w mieszkaniu Edyty. Dorota odkrywa prawdę. Magda podejrzewa, że Gniewosz znów zaczął kraść. Zwraca się o pomoc do znajomego Tomka, streetworkera Ryśka.

Julia TVN

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 903

Proć wchodzi do domu Marty, by zaatakować Kasię. Po kilku krokach upada, traci przytomność. Dziewczyna wzywa pogotowie. Mateusz ma problemy w szkole - zginęły pieniądze, które zebrał, sprzedając bilety na przedstawienie. Jan uprzedza Asię, że nie będzie dalej pomagać Laurze, która przebywa w sanatorium. Podczas rozmowy z Kozłowskim Zduńska źle się czuje, niewiele brakuje, by zemdlała. Dziewczyna podejrzewa, że jest w ciąży. Zazdrosny o Jana Paweł urządza żonie awanturę. Załamana Joasia jedzie do Grabiny, opowiada o wszystkim Barbarze.

TVN, 17:55, Julia, odc. 62

Tadeusz i Anita zauważają ślady włamania do kliniki. Wzywają policję. Funkcjonariusze zabezpieczają ślady i przesłuchują pracowników. Patrycja, dawna miłość Janka, nieoczekiwanie zjawia się w klinice. Darek usiłuje sprzedać skradzione leki.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1581

Po nocnej hulance Agnieszka trafia do izby wytrzeźwień. Zdenerwowana Marta opowiada Januszowi o konfrontacji z roznegliżowaną Sylwią w ich mieszkaniu. Gajewski próbuje tłumaczyć byłą żonę, czym rozwściecza Martę. Konarska uświadamia Januszowi, że Sylwia zrobi wszystko, by go odzyskać. Natomiast on nie robi nic, by ją powstrzymać. Marta jest zdesperowana.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1472

Hubert jest zawiedziony, że Marysia nie chce mieć kolejnego dziecka. Tłumaczy sobie, że to ze względu na niego. Marysia uważa, że temat pojawił się wraz z przyjazdem Sandry. Pani Stasia kontaktuje się Olą. Chce kolejny raz złożyć zeznania na policji w sprawie potrącenia pijanego rowerzysty przez Roberta. Pod wpływem impulsu Marek proponuje Anecie, by wprowadziła się do jego mieszkania.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Śliczne nowości H&M na KWIECIEŃ: Same wspaniałości na wiosenny czas (kochamy!)

Zajrzyj tu w poszukiwaniu czarujących sukienek, topów z nadrukami oraz wytwornych żakiecików.

Fajne fotki: Restauracje jak więzienie, szpital i... toaleta. DZIWACZNE, ale czy SMACZNE?

Odważyłabyś się zjeść obiad w takim miejscu?

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2012 17:40
kinga zrobila kolejna afere przez monike i na pewien czas sa w separacji
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2012 15:48
dlaczego w m jak miłość piotrek i kinga nie mieszkaja razem?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2012 13:48
gdzie przepis na zycie? dajcie spokoj juz z ta pierwsza miloscia. od dluzszego czasu nie da sie juz ogladac tego badziewia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2012 11:24
naprawdę ktoś ogląda "Julię" ? jezu...
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2012 00:46
PM
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo