Co dziś w serialach?

Kto, z kim i dlaczego? Sprawdź, co wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!
Co dziś w serialach?
26.03.2012

TVP1, 11:00, Moda na sukces, odc. 5614

Brooke prosi Ridge'a, aby do niej wrócił. Przekonuje go, że tylko razem mogą być szczęśliwi. Jednak on jest nieugięty. Wraca do Taylor i wręcza jej pierścionek zaręczynowy. Bez wiedzy ojca Steffy robi zdjęcia zakochanym rodzicom i wysyła je Brooke.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 39

Laura okłamuje Wiktora na temat kochanka. Mówi, że miała romans z kolegą z przeszłości. Małżonkowie godzą się. Woydatt fortelem ściąga Karolinę na koncert. Anita stara się zepsuć ojcu wieczór. W końcu osiąga cel. Jerzy chce zwolnić Pawła z pracy, ale Anita staje w obronie Dworzaka. Adam i Kacper zastanawiają się nad strategią poszukiwania testamentu matki Adama. Obawiają się, że Wysocki musi zacząć poszukiwania od domu Woydatta, co jest bardzo trudnym zadaniem.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2258

Danuta odwiedza Lubiczów. Dziękuje za kolację i oznajmia Pawłowi, że zdecydowała się na operację blizn w El-Medzie. Igor wraca z pucharem z rajdu terenowego. Po konsultacji z lekarzem Zyta dochodzi do wniosku, że Rutka nie może być ojcem dziecka. Jacek i Leszek po raz kolejny analizują kondycję finansową firmy. Maciek ulega drobnemu wypadkowi w domu.

Julia TVN

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1580

Agnieszka rezygnuje z leczenia uzależnienia. Opuszcza ośrodek i pierwsze kroki kieruje do baru. Kopciowa wypytuje Żanetę o przeszłość Wojtka. Jej zdaniem kawaler po trzydziestce jest podejrzany. Córka jest zła na matkę, że ingeruje w jej życie osobiste. Kopciowa namawia Staszka, by zaprosił Wojtka na piwo. Gajewski ma pretensje do Marty, że nie przekazała mu informacji od Sylwii. Dochodzi do awantury. Marta mówi Januszowi, że nie życzy sobie obecności jego byłej żony w ich życiu. Tego samego dnia zastaje w mieszkaniu Sylwię w negliżu.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1475

Emilka obawia się, że ośrodek adopcyjny nie przyzna jej praw do opieki nad Mirkiem. Radek ma problemy z młodszą siostrą. Pomimo wprowadzonych przez niego reguł Patrycja nie zamierza się niczemu podporządkowywać i ograniczać. Pierwszego dnia idzie na wagary. Hubert jest zły na Marysię, że nie konsultuje z nim spraw dotyczących opieki Pawła nad Julką. Żali się byłej żonie. Sandra radzi mu, by przemyślał sytuację, w której się znajduje.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Tego dzwonka na komórkę nie słyszą ludzie powyżej 20 lat! (Można oszukać nauczycieli)

Niezwykła melodia stała się prawdziwym hitem wśród nastolatków. Trzeba przyznać, że ten kto na to wpadł, jest genialny!

Najbiedniejsze regiony UE: Polska też w niechlubnym rankingu (zobacz, czy trafiło TWOJE województwo)

Gorzej niż nam powodzi się tylko mieszkańcom Bułgarii, Rumunii i Węgier.

Julia TVN

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 727

Kostek jest świadkiem szarpaniny Ludmiły i Tkacza. Ratuje dziewczynę z opresji. Ludka wyjawia Jeleniowi sekret. Kostek jest wściekły, że go okłamywała. Bogdan odkrywa, że pod Zakrzewiem otwarto market budowlany. Obawia się, że będzie musiał zamknąć sklep. Anna odwiedza Żanetę. Jest jej żal dziewczyny, która nie radzi sobie z obowiązkami matki i z nauką. Postanawia jej pomóc. Dawid i Blanka wracają ze świątecznego wyjazdu na narty. Gdy chłopak idzie kupić bilet, Czarek podchodzi do Blanki. Jest zdziwiony, że dziewczyna nie jest w Australii.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 902

Małgosia opowiada Marii o konflikcie z Martą. Obawia się, że siostra nie wybaczy jej kłamstwa. Budzyński postanawia zniknąć z życia ukochanej i przenieść się do Berlina. Piotrek spędza popołudnie z Kingą i Lenką, przekonuje żonę, by zgodziła się na jego powrót do domu. Zawadzki sprzecza się z Sylwią o Maćka Kowala. Obawia się, że mężczyzna, jako biologiczny ojciec Jasia, będzie chciał decydować o życiu syna. Agnieszka jest załamana śmiercią ciotki. Wygląda na to, że Olszewska odziedziczy spory spadek. Marcin interesuje się panią prokurator.

TVN, 17:55, Julia, odc. 61

Monika zaprasza Julię i Maćka na kolację. Podczas spotkania panuje sztywna atmosfera. Po kolacji Julia wraca do mieszkania Kasi. Zwierza się kuzynce z obaw związanych ze ślubem. Tymczasem Monika i Janek zjawiają się u Maćka. Chcą kontynuować wieczorne spotkanie. Darek włamuje się do kliniki Janickich.

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2012 13:20
raczej nie bo większość pokrywa się w czasie :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2012 09:49
ciekawa jestem, czy ktoś na przykłąd ogląda wszystkie seriale po kolei :) ja oglądam tylko przepis na życie i prawo agaty :)
zobacz odpowiedzi (7)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo