Co dziś w serialach?

W serialach akcja nabiera coraz szybszego tempa! Przeczytaj koniecznie streszczenia!
Co dziś w serialach?
23.03.2012

TVP1, 11:05, Moda na sukces, odc. 5613

Whip organizuje sesję zdjęciową Jackie. Ma odważne pomysły, które nie podobają się Owenowi. Jackie nie widzi w nich nic złego. Ridge i Taylor planują ślub. Brooke próbuje przekonać ukochanego, by porzucił ten pomysł. Utrzymuje, że to ona jest jego prawdziwą miłością.

TVP1, 17:30, Galeria, odc. 38

Zobaczywszy Różę w towarzystwie Pawła, Jerzy jest zazdrosny o żonę. Zleca kradzież motocykla Dworzaka. Z tego powodu Paweł notuje kolejne spóźnienie w pracy, a Kossowski ma powód, aby go zwolnić. Wiktor docieka, kto był kochankiem Laury. Paweł spotyka dawnego kolegę z boiska. Wznawia treningi piłkarskie. Karolina pomaga Woydattowi w rozmowie z włoskimi kontrahentami.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2257

Grażyna zastanawia się, dlaczego Joanna szuka u niej wsparcia. Obiecuje Mariuszowi poprosić wuja Stefana o pomoc w znalezieniu dobrego adwokata. Jacek dowiaduje się, iż bank odrzucił jego wniosek. Okazuje się, że Borecki zawyżył wartość firmy. Bogdan składa Monice kondolencje i wypytuje ją, czy ma podejrzenia w sprawie śmierci brata. Lubiczowie organizują kolację, na której pojawiają się Stiepan i Danuta. Profesor prosi ukochaną o rękę.

Serial Galeria

TVP2, 20:15, Na dobre i na złe, odc. 478

Dochodzi do ostrej wymiany zdań między Samborem i Falkowiczem, który sugeruje, że coś go łączy z Niną. Michał próbuje z nią rozmawiać na ten temat. Wiki po raz kolejny naraża się Falkowiczowi. Hana zajmuje się ciężarną Ewą, która została pobita przez męża. Lekarka daje mężczyźnie nauczkę. Na personelu szpitala wielkie wrażenie wywarła przeprowadzona przez Hanę pierwsza w historii Leśnej Góry operacja neonatologiczna. Witek martwi się o Lenę. Na prośbę Latoszka Hana namawia przyjaciółkę do zrobienia dodatkowych badań.

TVN, 17:55, Julia, odc. 60

Zwierzenia Janka dotyczące uczuć do Julii wywołały u Moniki szok. Mimo to dziewczyna postanawia o niego walczyć. Dzwoni do matki, by się pożalić. Mówi jej, że nienawidzi Janka i zamierza zniszczyć mu życie. Planuje też zemścić się na Chmielewskiej. Wskutek splotu wydarzeń Maciek informuje Julkę, że powinna jak najszybciej z nim zamieszkać.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1474

Bartek wymyka się nad ranem z domu Emilki. Mija się w drzwiach z Marianem. Śmiałek wyczuwa zmianę w zachowaniu córki. Przyznaje, że Bartek jest wymarzonym kandydatem na zięcia. Tymczasem rodzice Radka zjawiają się z niezapowiedzianą wizytą we Wrocławiu. Paweł oznajmia Marysi, że sprawy między nim a Anną są już skończone. Majka oddycha z ulgą. Mirek pomaga Śmiałkowi przy naklejaniu etykietek na butelki z własnoręcznie pędzonym bimbrem. Podczas pracy w szopie wizytę składa im przedstawicielka ośrodka adopcyjnego.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Tego dzwonka na komórkę nie słyszą ludzie powyżej 20 lat! (Można oszukać nauczycieli)

Niezwykła melodia stała się prawdziwym hitem wśród nastolatków. Trzeba przyznać, że ten kto na to wpadł, jest genialny!

Najbiedniejsze regiony UE: Polska też w niechlubnym rankingu (zobacz, czy trafiło TWOJE województwo)

Gorzej niż nam powodzi się tylko mieszkańcom Bułgarii, Rumunii i Węgier.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2012 10:02
Julia Pietrucha jakoś mnie denerwuje, nie wiem czemu :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo