Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
21.03.2012

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 36

Beata bezskutecznie podrywa Adama. Stara się wykorzystać fakt, że Wysocki i Karolina nie rozmawiają ze sobą. Kacper ma wyrzuty sumienia wobec Adama. Anita doprowadza do spotkania Woydatta z pasierbem. W pubie, w którym rozmawiają, pojawiają się też Karolina i Olga.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2255

Agnieszka informuje Marka, że zdecydowała się zostać w Polsce. Mężczyzna nie widzi już szans na istnienie ich związku. Jacek zwierza się Agacie z kłopotów. Przyznaje, iż zastawił dom i prawdopodobnie go utraci. Zapłakana Małgorzata przyjeżdża na Sadybę. Eugeniusz powiedział jej, że choruje na raka. Agnieszka spotyka się z Karolem. Lekarz dowiaduje się o jej rozstaniu z Markiem.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 725

Waldemar podejrzewa, że Alina odrzuciła oświadczyny, bo poznała kogoś w Egipcie. Prosi Ksawerego o pomoc. Chłopak odkrywa, że matka kontaktuje się z Egipcjaninem. Sara i Bob są zdecydowani na przeprowadzkę do Brwinowa. Basia odkrywa, że podpisali niekorzystną umowę najmu. Postanawia interweniować. Oksana wyznaje Stefanowi, że pożyczyła Bartkowi tysiąc złotych. Jest załamana, bo chłopak nie wrócił na noc do domu. Waleria przyjeżdża do Górków. Mówi im o nałogu syna. Razem ze Stefanem postanawiają znaleźć Bartka.

TVP2, 20:45, Ja to mam szczęście!, odc. 5

Joanna ma dość znikającego jedzenia i nieustannego robienia zakupów. Jej pomysł na walkę z problemem obraca się przeciwko niej. Jerzy i Joanna zapisują Elę na kung-fu. Tadeusz postanawia znaleźć miłość za pomocą portalu randkowego. W jadalni Jerzy skręca szafę. Sprawa się komplikuje, gdy trzeba przenieść mebel do sypialni. Przekonany o swojej śmiertelnej chorobie Tadeusz wymusza na Jerzym pożegnalną kolację. Gdy okazuje się, że Jerzy ma bilety na wymarzony mecz, następuje cudowne ozdrowienie.

Julia TVN

TVN, 17:55, Julia, odc. 58

Julia informuje mamę o ślubie z Maćkiem. Monika przekazuje Janickim wiadomość o pobycie Alicji w Krakowie. Tadeusz zaprasza Julię wraz z matką na kolację. Chmielewska mówi Maćkowi, że to zły pomysł. Chłopak stara się nie dopuścić do spotkania. Mimo to mama Julii pojawia się u Janickich. Towarzyszy jej Monika.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1578

Kinga jest u kresu wytrzymałości psychicznej. Kiedy spotyka dyrektora, wyznaje mu, że ma poważny problem i pilnie prosi o spotkanie. Smolny widzi Kingę z szefem. Postanawia działać. Rafał ma wyrzuty sumienia, że zostawił Agnieszkę w ośrodku odwykowym. Roman uświadamia mu, że nie miał innego wyjścia. Adam przygotowuje córeczkę do szkoły. Antosia pyta tatę, czy dzisiaj także będzie u nich nocował. Roztocki nie wie, jakiej udzielić odpowiedzi.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1472

Po zdobyciu informacji od ciotki Anny Paweł udaje się do miejscowości, gdzie prowadzony jest obóz treningowy. Niestety, dociera na miejsce zbyt późno. Chwilę przed jego przyjazdem Anna i Adrian opuścili obóz, by rozpocząć nowe życie. Wieczorem Anna odwiedza Pawła w ich mieszkaniu pod pretekstem zabrania swoich rzeczy. Tymczasem \"Kaśka\" obdarowuje najbliższych znajomych drogimi prezentami, sfinansowanymi za pieniądze zarobione na giełdzie. Anna przedstawia Adriana znajomemu, który prowadzi szkołę sztuk walki.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Polacy lubią wychylić kieliszka. Rocznie przepijają litry wódki - ile DOKŁADNIE?

Nie lubimy wylewać za kołnierz.

Afera biżuteryjna: Chodzi o ozdoby dla dzieci sprzedawane w popularnych sieciówkach!

Koraliki, naszyjniki, pierścionki. Wyglądają uroczo, ale czy są bezpieczne?

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2012 10:34
"Ja to mam szczęście" - nie wiem czy ktoś to ogląda, wytrzymałam pół odcinka i nie da się tego niestety oglądać. Kiepska podróbka rodzinki.pl
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2012 09:53
Nareszcze Anna z pierwszej miłości odczepiła się od Pawła
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo