Co dziś w serialach?

Sprawdź, co nowego wydarzy się dziś w serialach!
Co dziś w serialach?
20.03.2012

TVP1, 16:00, Komisarz Alex, odc.3

Dochodzi do wybuchu w sklepie znanego producenta pluszowych zabawek. Komisarz Bromski rozmawia z Majewską, właścicielką fabryki produkującej misie, oraz jej asystentem. Śledztwo prowadzi do gangu szantażującego łódzkich sklepikarzy. Kiedy sprawa wydaje się rozwiązana, dochodzi do eksplozji w kolejnym sklepie. Na miejscu Marek zwraca uwagę na nerwowe zachowanie jednego z gapiów. Okazuje się, że to były pracownik fabryki, który groził Majewskiej. Mężczyzna twierdzi, iż nie ma nic wspólnego z eksplozjami. Na jaw wychodzą nowe fakty.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 35

Kacper ponownie zajmuje się sprawą Adama. Adwokat zastanawia się, czy testament matki klienta w ogóle powstał. Woydatt sugeruje Kacprowi, że dokument istnieje. Adam i Pinokio szczerze rozmawiają. Wysocki ma żal do kolegi o skradziony samochód Karoliny. Rozmowa zostaje nagrana, a taśma trafia w ręce Tadeusza. Woydatt dowiaduje się o pomyłce, przez którą Karolina odwróciła się od Adama. Małgosia wręcza Pawłowi prezent. Ucina w ten sposób wszelkie spekulacje na temat skradzionych pieniędzy. Laura i Wiktor odbudowują wzajemne zaufanie.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2254

W porozumieniu ze Stiepanem Krystyna zaprasza Danutę na kolację. Jerzy odwiedza Michała na budowie i zastaje go czytającego romans. Michał wyznaje ojcu, że nadal zależy mu na Zycie. Jacek składa w banku odpowiednie formularze potrzebne do wykonania zastawu firmy. Czeka na szybką decyzję. Eugeniusz zwierza się Elżbiecie z problemów zdrowotnych. Agnieszka spotyka się z Weroniką. Mówi jej, dlaczego wciąż nie jest zdecydowana na wyjazd do Australii. Przyjaciółka prosi, by poinformowała Marka o swojej decyzji.

Serial Galeria

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 724

Hubert ma wątpliwości związane z podpisaniem kontraktu z wytwórnią, jednak Patrycja rozwiewa jego obawy. Idą razem na kolację do Pyrków, z rodziną świętują sukces chłopaka. Maria obserwuje dziewczynę. Utwierdza się w przekonaniu, że bardziej zależy jej na pieniądzach, które zarobi na Hubercie, niż na nim. Bartek pożycza od Oksany tysiąc złotych, obiecuje, że odda je następnego dnia. Wieczorem umawia się z kolegami na karty. Dorota spędza dużo czasu poza domem. Michałowi się to nie podoba. Jeleniowa wpada w oko Darkowi, kierownikowi produkcji.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 901

Po wyprowadzce Andrzej zatrzymuje się u matki. Marta odkrywa, że Małgosia wiedziała o jego zdradzie. Marcin bierze kluczyki do auta Małgosi. Bez zgody Chodakowskich zabiera Zosię na przejażdżkę. Tomek dowiaduje się od Artura o pożyczce, o którą prosiła Małgosia. Piotrek przekonuje Kingę, by dla dobra Lenki zgodziła się na jeden wspólnie spędzony dzień. W Oazie pojawia się Maciek Kowal, były chłopak Sylwii, ojciec Jasia. Mężczyzna spotyka Zawadzkiego, którego bierze za ojca dziewczyny. Kasia dostaje pierwszy samodzielny temat.

TVN, 17:55, Julia, odc. 57

Janek nie potrafi zaakceptować zbliżającego się ślubu brata. Przed Julią ukrywa prawdziwe uczucia. Twierdzi, że cieszy go zbliżająca się uroczystość. Sytuacja jest trudna dla obojga. Koleżanka Moniki odwiedza ją w klinice. Okazuje się, że kobieta zajmuje się organizowaniem ślubów. Dla Moniki to znakomita okazja, by skompromitować Julię.

Serial Galeria

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1577

Zuza decyduje się kontynuować grę z Sochanem. Podczas kolejnego spotkania terapeuta próbuje przekroczyć granicę intymności. Kamil walczy o życie Jowity. Ojciec Mileny zarezerwował salę bankietową na wesele córki. Zimiński kategorycznie żąda, by Milena powiedziała ojcu prawdę. Adam przyjeżdża, by zabrać Antosię. Zastaje Weronikę zrozpaczoną, z płaczącym synkiem na rękach. Roztocki niepewnie proponuje żonie pomoc.

TVN, 21:30, Przepis na życie, odc. 3

Anka proponuje Jerzemu, by został ojcem chrzestnym Gniewka. Andrzej odwiedza Beatę w jej rodzinnym domu. Mania ma żal do mamy, że faworyzuje Jerzego. Irena nie przestaje opowiadać przyjaciołom o problemach córki i wnuczki. W przeciwieństwie do Grochola i Grubej Mania nie wie, czym chciałaby się zajmować w przyszłości. Pola i Tadeusz nie kryją uczuć. Jerzy odwozi Ankę do pracy. Przed wejściem do restauracji spotykają Roberta. Jerzy jest zirytowany naprzykrzaniem się dziennikarza. Małgorzata i Elka planują intrygę mającą skompromitować Ankę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1471

Jacek uwodzi kobiety w Wadlewie. Prawi komplementy Aurelii i kokietuje Malwinę, którą zaprasza na przejażdżkę sportowym samochodem. Tymczasem Ewa zamierza odegrać się na ojcu. Razem z Radkiem jadą do jego domu. Anna chce lepiej poznać Adriana. Chłopak boi się otworzyć i porozmawiać o problemach. Paweł nie może zapomnieć o Annie. Kolejny raz ogląda nagranie, które mu zostawiła. Postanawia odwiedzić jej ciotkę, by poznać więcej szczegółów dotyczących aktualnego miejsca pobytu Anny.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Kolejna KAMPANIA SPOŁECZNA anty-HIV nazwiązująca do Facebook`a - dobra?

Pamiętacie filmik z imprezy i jego szokujący finał? To też jest niezłe!

Szykują się wielkie podwyżki cen ciuchów :-( T-shirty, dresy, koszule - będą kosztowały kilkanaście złotych więcej!

O co chodzi? Skąd ten kryzys?

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2012 14:57
MIKOLAJ TO PRAWDZIWY DUPEK !!! jak mogl zostawic anete z dziecmi ??? a anka to pokraka i dziewczyna powinna sie leczyc nawet na zywo !!! sprawdzcie sobie jej skandale !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2012 11:58
przepis na zycie najlepszy serial. Pierwsza milosc nudy nudy nudy....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2012 07:13
anna zniknie a marysia i pawel sie do siebie zbliżą.ale na miejscu anety nie wrócilabym znowu do mikołaja nawet gdyby zrozumial swja glupote.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo