Na co warto wybrać się do kina? WIOSENNY SEZON FILMOWY czas zacząć!

Przegląd repertuaru na najbliższe dni. Same super propozycje!
Na co warto wybrać się do kina? WIOSENNY SEZON FILMOWY czas zacząć!
17.03.2012

Wszystkie odloty Cheyenne`a (This Must Be the Place), reż. Paolo Sorrentino

Obsada: Sean Penn, Frances McDormand, Judd Hirsch

Porywający, wyśmienity, na przemian – prześmieszny i wzruszający – ten film to popis genialnego aktorstwa, dwukrotnego zdobywcy Oscara – Seana Penna. Trudny do rozpoznania pod burzą kruczoczarnych włosów, z uszminkowanymi na czerwono ustami Sean Penn zachwyca rolą ekscentrycznego rockmana. Tytułowy Cheyenne za sprawą jednego wydarzenia wyruszy w wypełnioną przedziwnymi zdarzeniami podróż życia i przekona się, że największy życiowy odlot, wciąż jest jeszcze przed nim. Najnowszy film Paolo Sorrentino wzbudził olbrzymie emocje w Cannes i otrzymał jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień festiwalu.

Królewna Śnieżka

Królewna Śnieżka (Mirror Mirror), reż. Tarsem Singh

Obsada: Lily Collins, Julia Roberts, Armie Hammer

Królewna Śnieżka to wielki powrót na ekrany kin jednej z najbardziej lubianych baśni świata. Tym razem nie w wersji animowanej, lecz aktorskiej. Rzecz dzieje się za siedmioma górami i lasami. Kiedy ukochany Król znika bez śladu, władzę w królestwie przejmuje jego bezwzględna, przepełniona złem żona. Królowa nienawidzi swojej pasierbicy, uroczej i niewinnej Śnieżki, widząc w niej swojego przyszłego wroga. Ukrywa więc biedną dziewczynę w najdalszych komnatach ogromnego pałacu, skazując ją na życie w niewoli. Jednak dziewczyna swoją urodą i charakterem zwraca szybko uwagę bogatego i przystojnego Księcia Alcotta, który przebywa w zamku w odwiedzinach. Zazdrosna Królowa wypędza więc Śnieżkę do pobliskiego lasu. Tam przygarniają ją krasnoludki-rabusie, pod okiem których prawowita Królewna zmienia się w odważną młodą kobietę, zamierzającą odzyskać swoje dziedzictwo.

Kac Wawa

Kac Wawa 3D, reż. Łukasz Karwowski

Obsada: Borys Szyc, Sonia Bohosiewicz, Roma Gąsiorowska

Andrzej, Jarek, Karol, Tomek, oraz Jerzy spotykają się w hotelu, gdzie w apartamencie mają grać w brydża. W tym samym czasie panna młoda, przyszła żona Andrzeja, Marta wraz z przyjaciółkami będą mile spędzały czas wieczoru panieńskiego z chippendalesami. Druhowie pana młodego wpadają na genialny pomysł. W miejsce planowanej gry w brydża, postanawiają spędzić wieczór po męsku. Oprócz przysłowiowego kielicha, na kulturalny wieczór zamawiają przez Internet studentki. Oporny Andrzej dostaje wspomagacze do drinka, a czwórka jego przyjaciół rozpoczyna burzliwy wieczór kawalerski.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najlepsze SERIALE DLA KOBIET: Każdy odcinek jest świetny, każdy sezon genialny, a aktorki stają się ikonami!

Jeśli nie widziałaś któregoś z nich, koniecznie nadrób zaległości!

Premiery książkowe na wiosnę

Już teraz możesz je kupić w polskich księgarniach!

Demony

Demony, (Devil Inside), reż. William Brent Bell

Obsada: Fernanda Andrade, Simon Quarterman, Evan Helmuth

W 1989 roku linia alarmowa 911 otrzymała mrożący krew w żyłach telefon od Marii Rossi (Suzan Crowley) z przyznaniem się do brutalnego morderstwa trzech osób. 20 lat później jej córka Isabella (Fernanda Andrade) chce dowiedzieć się, co naprawdę stało się tamtej nocy. W tym celu odbywa podróż do Włoch do szpitala dla umysłowo chorych przestępców, gdzie została zamknięta jej matka. W szpitalu trwają badania, które mają ustalić, czy jest chora psychicznie, czy opętana. Izabella postanawia wynająć dwóch młodych egzorcystów (Simon Quarterman i Evan Helmuth), aby niekonwencjonalnymi metodami, wykorzystując naukę i religię, spróbowali pomóc matce. Wkrótce się okazuje, że muszą stanąć twarzą w twarz z czystym złem - demonami, które posiadły duszę i ciało Marii.

Kupiliśmy Zoo

Kupiliśmy Zoo (We Bought a Zoo), reż. Cameron Crowe

Obsada: Matt Damon, Scarlett Johansson, Elle Fanning

"Kupiliśmy zoo" to zabawna, wzruszająca i magiczna historia samotnego ojca, który pragnąc zacząć od nowa, kupuje dom położony w centrum dawnego zoo. Razem z bliskimi postanawia przywrócić placówce świetność. Benjamin Mee (Matt Damon) pisze felietony do gazety i samotnie wychowuje dwójkę dzieci w Los Angeles. Pewnego dnia postanawia zmienić swoje życie. Rzuca pracę i przenosi się na przedmieścia, gdzie kupił wielki dom położony na 18-akrowym terenie. W bonusie nabył stare zoo, Rosemoor Animal Park, którym zarządza Kelly Foster (Scarlett Johansson). Mimo braku doświadczenia, Benjamin postanawia otworzyć dawne zoo.

Hans Kloss

Hans Kloss - stawka większa niż śmierć, reż. Patryk Vega

Obsada: Emil Karewicz, Stanisław Mikulski, Marta Żmuda-Trzebiatowska

Trzymający w napięciu, szpiegowski film wojenny utrzymany w klimacie legendarnego serialu, ale opowiedziany językiem współczesnego kina - ze spektakularnymi efektami specjalnymi i dynamiczną, pełną suspensu akcją. W obsadzie znaleźli się znakomici aktorzy w nowych, zaskakujących wcieleniach, a także niezapomniani serialowi antagoniści Brunner i Kloss - Emil Karewicz oraz Stanisław Mikulski, których spotkanie po latach będzie wstępem do pasjonującej podróży w przeszłość i odkrycia jednej z największych tajemnic III Rzeszy.

John Carter

John Carter 3D, reż. Andrew Stanton

Obsada: Mark Strong, Taylor Kitsch, Willem Dafoe

John Carter (Taylor Kitsch) to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na obcą planetę. Tam zostaje uwikłany w wielki konflikt między tubylcami, Tarsem Tarkasem (Willem Dafoe) i księżniczką Dejah Thoris (Lynn Collins), która desperacko potrzebuje jego pomocy. W świecie na skraju zagłady, Carter odzyskuje wiarę w siebie i rozpoczyna walkę, od której zależy los Barsoom i jej mieszkańców.

Polecane wideo

Komentarze (16)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.03.2012 12:02
JOHM CARTER POLECAM BYŁAM WCZORAJ BARDZO DOOOOOOOBRY!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2012 22:28
A Igrzyska śmierci to co?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2012 16:06
Kac wawa ? to jakiś żart chyba....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2012 23:59
na kupilismy zoo pójdę ze względu na muzykę Jonsiego, już nie mogę się doczekać!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2012 22:44
a gdzie rec 3 ??
odpowiedz

Polecane dla Ciebie