Co dziś w serialach?

Sprawdź, co nowego wydarzy się w życiu Forresterów, Lubiczów i Mostowiaków. Nie zapomnijcie również o Julii!
Co dziś w serialach?
19.03.2012

TVP1, 11:00, Moda na sukces, odc. 5609

Clarke rozmawia z Pam. Jackie, Nick i Stephanie zaczynają rozmowy z kandydatami do pracy na stanowisko specjalisty ds. public relations. Na spotkanie przychodzi m.in. Whip Jones, dawny mąż Brooke. Nie wzbudza zachwytu, ale Stephanie przekonuje pozostałych, żeby wybrali właśnie jego. Brooke wyznaje Ridge\'owi, iż podjęła złą decyzję. Zapewnia go o swojej miłości i błaga, aby ukochany do niej wrócił

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 34

Niespodziewanie samochód Karoliny odnajduje się. Pinokio pokazuje Adamowi mieszkanie, w którym mają zamieszkać. Odwiedzając butik Laury, Woydatt dowiaduje się o planowanym wyjeździe Karoliny z Wysockim. Anita stara się nie dopuścić do wyjazdu. Wyjawia Jabłońskiej przeszłość brata. Karolina jest w szoku, chce jak najszybciej porozmawiać z ukochanym. Ma żal, że zataił przed nią prawdę. Podczas rozmowy Adam orientuje się, że odnaleziony samochód to ten sam, którym Pinokio odebrał go z więzienia. Jest przerażony. Giną pieniądze Huberta.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2253

Spółka Marskon and Petie wycofuje się z zakupu firmy Jacka. Borecki rozważa podjęcie kolejnej operacji bankowej, ale nie liczy na powodzenie. Darek spotyka się z Kają. Wyjaśnia, że nie mogą być razem, gdyż nie chce zawieść córeczki i żony. Michał odwiedza Zytę w szpitalu. Weronika mówi Agnieszce, jak bardzo Marek za nią tęskni w Australii. Karol niespodziewanie pojawia się z wizytą.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 723

Kasia przeprasza Sławka, że go pocałowała. Zwierza mu się, że nie radzi sobie ze swoim życiem. Wolski składa jej nieoczekiwaną propozycję. Narastają nieporozumienia między Maćkiem i Władkiem. Maciek stwierdza, że powinni się rozstać. Tkacz szantażuje Ludmiłę - jeśli się z nim nie prześpi, powie Kostkowi, że była prostytutką. Roztrzęsiona dziewczyna zwierza się Dorocie. Zapewnia ją, że tylko mieszkała u dziewczyn, które były prostytutkami, ale boi się, że Kostek jej nie uwierzy. Kostek zauważa dziwnie zachowanie Ludmiły.

Julia TVN

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 900

Marta chłodno traktuje męża. Agnieszka próbuje wytłumaczyć jej sytuację, lecz Wojciechowska nie chce słuchać. Werner zapowiada Budzyńskiemu, że mogą nadal prowadzić jedną firmę, lecz muszą pracować w osobnych kancelariach. Łukasz ma problemy miłosne. Gdy Zuza żąda większej sumy pieniędzy, chłopak postanawia opowiedzieć o wszystkim Gabi. Maria farbuje włosy preparatem złej jakości. Załamana otrzymanym kolorem ukrywa fryzurę pod apaszką. Piotrek zdaje egzamin na aplikację, wciąż mieszka u Ziobera. Elka i Kuba mają pomysł, jak pogodzić Zduńskich.

TVN, 17:55, Julia, odc. 56

Monika jest wściekła. Nie powiódł się kolejny plan pogrążenia Julki. Informacja o ślubie Maćka i Julii wywarła na Janku duże wrażenie. Mężczyzna nie potrafi tego zaakceptować. Darek stara się zdobyć pieniądze na operację Natalki. Ma nadzieję, że tym sposobem zdobędzie przychylność Julii. Wkrótce Chmielewska dzwoni do mamy z informacją, że zdobyła pieniądze na operację siostry.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1576

Rafał zamierza zawieźć Agnieszkę do ośrodka leczenia uzależnień. Olszewska błaga go, by jej tam nie zostawiał. Marek żąda, by Milena powiedziała ojcu, że on nie jest jej narzeczonym. Zaraz po przyjściu do pracy Kinga, idzie na rozmowę do Smolnego. Grozi mu, że jeśli jego zachowanie się powtórzy, zgłosi sprawę policji. Szef ostrzega ją, że straci pracę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1470

Anna próbuje odzyskać równowagę psychiczną podczas obozu treningowego dla ludzi po przejściach. Wśród uczestników poznaje Adriana. Pomiędzy Ewą i dziekanem dochodzi do konfrontacji. Dziewczyna zarzuca mu, że nie zamierza go szanować tylko przez wzgląd na jego posadę i tytuły naukowe. Marysia próbuje pocieszać Pawła po zniknięciu Anny. Jacek robi Bartkowi niespodziankę, zjawiając się bez zapowiedzi w Wadlewie. Jego spontaniczne, pełne entuzjazmu zachowanie bardzo niepokoi Bartka.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

10 świetnych manicurów na wiosnę - LOVE IT! Śliczne, ale nietrudne w wykonaniu ♥

Modne inspiracje na nowy sezon. DOSKONAŁE w każdym calu!

Co słychać w Reserved? Pojawiła się nowa kolekcja BLACK&WHITE - bardzo ładna!

Propozycje Reserved na wiosnę 2012. Czy przypadną Wam do gustu?

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.03.2012 17:39
ojciec bartka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.03.2012 16:52
kto to Jacek w Pierwszej Miłości?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.03.2012 16:29
m jak miłość: Maria zafarbuje włosy! co za sensacja, nie można tego przegapić! xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.03.2012 09:49
ja oglądam tylko na wspólnej, choć i ten serial ostatnio mnie nudzi
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo