Co dziś w serialach?

„Pierwsza miłość”, „Klan”, a może „Na dobre i na złe” – który serial obejrzysz dziś najchętniej?
Co dziś w serialach?
16.03.2012

TVP1, 11:05, Moda na sukces, odc. 5608

Stephanie ostrzega Taylor, że związek jej i Ridge\'a może być zagrożony, jeśli Brooke nie zwiąże się z innym mężczyzną. Mimo niechęci Steffy zgadza się pozować podczas sesji z fotografem Giovannim. Stephanie przedstawia Pam Jackie, Nickowi i Clarke\'owi i zapewnia, że jest ona świetną kandydatką na asystentkę zarządu. Nick ma pewne wątpliwości, ale Pam udaje się wszystkich przekonać i zostaje przyjęta.

TVP1, 17:30, Galeria, odc. 33

Niespodziewanie samochód Karoliny odnajduje się. Pinokio pokazuje Adamowi mieszkanie, w którym mają zamieszkać. Odwiedzając butik Laury, Woydatt dowiaduje się o planowanym wyjeździe Karoliny z Wysockim. Anita stara się nie dopuścić do wyjazdu. Wyjawia Jabłońskiej przeszłość brata. Karolina jest w szoku, chce jak najszybciej porozmawiać z ukochanym. Ma żal, że zataił przed nią prawdę. Podczas rozmowy Adam orientuje się, że odnaleziony samochód to ten sam, którym Pinokio odebrał go z więzienia. Jest przerażony. Giną pieniądze Huberta.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2252

Lubiczowie zastanawiają się nad przyszłością profesora Deptuły. Niestety, Krystyna nie może mu zaproponować wykładów. Czesia niepokoi się o Kaję. Obawia się, że Darek ją molestuje. Dziewczyna zaprzecza i enigmatycznie opowiada o niespełnionej miłości do żonatego mężczyzny. Zyta wciąż leży w szpitalu. Martwi się swoją sytuacją. Michał stara się zainteresować ją czymś innym. Jacek idzie na spotkanie z dyrektorką i wspólnikami firmy. Później umawia się z Leszkiem w pubie. Okazuje się, że firma mająca wykupić Face Cream wycofała się.

julia tvn

TVP2, 20:15, Na dobre i na złe, odc. 477

W dzień Wiki odbywa staż na chirurgii, w nocy ma dyżury w Leśnej Górze. W trakcie operacji kobieta mdleje ze zmęczenia. Przemek orientuje się, że Falkowicz celowo rozpisuje lekarce nocne dyżury. Wiktoria poznaje Tomasza, przystojnego szefa chirurgii dziecięcej. Kwitnie uczucie między Niną i Samborem. Oboje postanawiają zachować związek w tajemnicy, lecz Falkowicz zauważa ich czułe gesty. Ludmiła pojawia się w szpitalu. Sambor dowiaduje się, że Falkowicz usunął jej guza. Postanawia przyjrzeć się sprawie. Późnym wieczorem Tomasz dzwoni do Wiki.

TVN, 17:55, Julia, odc. 55

Julia straciła możliwość zwrócenia się do Janickich o pożyczkę. Monika triumfuje. Jest przekonana, że Tadeusz zwolni Julię z pracy. Sądzi, że nareszcie pozbędzie się konkurentki. Tymczasem matka przyjeżdża do Darka. Mówi mu, że Natalka jest umierająca. Tego dnia wieczorem Tadeusz zaprasza najbliższych na kolację. Ma dla Julii i Maćka niespodziankę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1469

Po upadku Marek musi zostać dwa tygodnie w domu. Doskwiera mu brak Kingi i wnuków. Marysia jest zła, widząc Sandrę w swoim mieszkaniu. Oznajmia Hubertowi, że nie życzy sobie kolejnych takich odwiedzin. Urażony Hubert wychodzi z domu i jedzie do Sandry, by powiedzieć jej, że Majka jest zazdrosna. Zmartwiona Marysia radzi się Pawła w sprawach sercowych. Ewa i Błażej zostają przyłapani na ściąganiu podczas egzaminu. W trakcie rozmowy z dziekanem Ewa jest opryskliwa. Sabina wychodzi ze szpitala. W mieszkaniu czeka na nią niespodzianka.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

10 świetnych manicurów na wiosnę - LOVE IT! Śliczne, ale nietrudne w wykonaniu ♥

Modne inspiracje na nowy sezon. DOSKONAŁE w każdym calu!

Co słychać w Reserved? Pojawiła się nowa kolekcja BLACK&WHITE - bardzo ładna!

Propozycje Reserved na wiosnę 2012. Czy przypadną Wam do gustu?

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2012 14:07
Wkurza mnie ta Ewa z pierwszej miłości. Do wszystkich sie pluje i ma jakies problemy. Co ona myśli, że jest lepsza od innych no jaaa...rozkapryszone dziecko :/
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2012 10:33
Ale nie wszyscy go oglądają i niektórych zaczyna to drażnić, gdy codziennie widzą zdjęcie z tego samego serialu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2012 09:47
Pierwsza miłość się skiepściła niestety
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2012 08:04
wkurza mnie zdjęcie z Julii. czy nie możecie dawać zdjęć z czego innego byle nie z tego g... ?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo