Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco ze swoimi ulubionymi serialami! Magia kłamstwa, Julia, Galeria i inne!
Co dziś w serialach?
15.03.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5607

Brooke i RJ przychodzą do Taylor. Chłopiec miał spotkać się z ojcem, ale Ridge zapomniał o spotkaniu i jest w firmie. Na zebraniu Eryk powierza Donnie obowiązki Stephanie, Marcusowi przekazuje dawne stanowisko Thorne'a, a Thomasowi i Steffy - zadania Felicji. Kompromitujące zdjęcie Donny pojawia się na okładkach gazet. Wszyscy mają za złe Katie, iż nie powstrzymała Billa Spencera przed ich opublikowaniem. Taylor i Brooke czekają na Ridge'a. Taylor wyznaje, że w nocy kiedy byli ze sobą, mężczyzna dziwnie się zachowywał.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 32

Laura wciąż nie może zdecydować, kogo wybrać. Róża pomaga jej w podjęciu decyzji. Kacper fatalnie się czuje ze świadomością, że powinien donosić na Adama. Usiłuje znaleźć jakieś wyjście z sytuacji bez konieczności zrezygnowania z pracy. Olga podsuwa mu różne rozwiązania. Laura zrywa z Woydattem. Tadeusz jest wściekły. Widząc Adama z Karoliną, postanawia się zemścić. Małgosia ma kaszel. Hubert i Paweł spierają się, czy powinni wezwać lekarza. Wkrótce okazuje się, że dziewczynka ma uczulenie, ale nie wiadomo na co.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2251

Agnieszka wyznaje siostrze, że zależy jej na Karolu. Czesia zauważą zły nastrój Kai, a następnie jest świadkiem burzliwej rozmowy między nią a Darkiem. Żąda wyjaśnień. Darek twierdzi, że prosił dziewczynę, by ze względu na dzieci starała się panować nad emocjami. Michał odwiedza Zytę w szpitalu. Robi bardzo dobre wrażenie wśród pacjentek. Deptuła wraz z żoną przychodzą do Lubiczów. Okazuje się, że naukowiec niebawem zostanie bez pracy.

Magia kłamstwa

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1575

Nietrzeźwa Agnieszka czeka na Rafała przed szkołą. Widząc go w towarzystwie jednej z koleżanek, wszczyna awanturę. Żaneta i Wojtek umawiają się na randkę w mieszkaniu Ziębów. Wieczorem okazuje się, że córeczka Żanety nie akceptuje Szulca. Izabela zostaje wezwana do prokuratury. Podczas przesłuchania opowiada szczegółowo o włamaniu. Prokurator ocenia czyn Izy jako atak z premedytacją.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1468

Robert kolejny raz zjawia się we wsi, w której mieszkają rowerzysta i jego szwagier. Między mężczyznami dochodzi do bójki. Ola i Mikser ratują Roberta. Ten bardzo docenia zaangażowanie Oli. Odwdzięcza się jej namiętnym pocałunkiem. Rysiek prosi Malwinę o pomoc. Chce, by nakłoniła Wiktorię, by dała mu jeszcze jedną szansę. Florkowa obiecuje się tym zająć. Tomeczek kontaktuje się z Markiem przez Internet. Narzeka na pobyt w Kanadzie. Chce wrócić do Polski. Aneta i Marek przeżywają romantyczne chwile.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 3 (sezon 5)

Wiktor Prus, współpracownik Kosińskiego i nowy szef Artura, który ma zająć się otwarciem nowego hotelu w Warszawie, przyjeżdża do hotelu. Andrzej wyjeżdża po niego na lotnisko w zastępstwie Igora. Prus poznaje Natalię i Iwonę. Próbuje dowiedzieć się, czy Iwona da się namówić na spotkanie po pracy, ale ta ucina rozmowę. W hotelu trwają przygotowania do niespodzianki, którą Sylwia, 40-letnia rozwódka, organizuje dla córki, Mai, oraz jej koleżanek i kolegów z nowej klasy.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 3 (sezon 4)

Natarczywa fanka odwiedza Bartka w mieszkaniu Anety. Tymczasem Aneta jedzie do Zakopanego, gdzie ma się odbyć jej wieczór autorski. Impreza przebiega w radosnej atmosferze. Agnieszka dostaje bukiecik od tajemniczego wielbiciela. Aneta informuje uczestników biesiady o zaręczynach z Grzegorzem. Hanka wraca do pracy w \"Tu i Teraz\". Żona Patryka informuje go, że chce się z nim rozwieść. Agnieszka udaje się na obiad, na który zaprosił ją tajemniczy wielbiciel. Mateusz, widząc pożegnanie Agnieszki z Łukaszem, zmienia plany wobec niej.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

10 świetnych manicurów na wiosnę - LOVE IT! Śliczne, ale nietrudne w wykonaniu ♥

Modne inspiracje na nowy sezon. DOSKONAŁE w każdym calu!

Co słychać w Reserved? Pojawiła się nowa kolekcja BLACK&WHITE - bardzo ładna!

Propozycje Reserved na wiosnę 2012. Czy przypadną Wam do gustu?

 

Magia kłamstwa

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 722

Stefan dowiaduje się o problemach Kasi. Ma żal do córki, że nic mu o nich nie powiedziała. W klubie fitness Wolski urządza konferencję prasową. Wyjaśnia dziennikarzom szczegóły wypadku, przedstawia dowody i demaskuje oszustwo Wioli. Sławek i Kasia świętują koniec kłopotów podczas wspólnej kolacji. Nieoczekiwanie Kasia całuje mężczyznę. Robert martwi się spadkiem oglądalności programu. Marta zdradza mu, że wydawnictwo szuka pomysłu na magazyn, proponuje powrót do dawnej pracy. Patrycja wraca z wytwórni z propozycją kontraktu dla Huberta.

TVP2, 20:45, Magia kłamstwa, odc. 5

Manny Trillo, lider najgroźniejszego gangu w Waszyngtonie, ubiega się o warunkowe zwolnienie. Za pomoc w zwalczaniu przestępczości został nominowany do Nagrody Nobla. Uważa, że już się zrehabilitował i powinien wyjść na wolność. W podjęciu decyzji mają pomóc Lightman i Torres, którzy przesłuchują więźnia. Torres, która wychowywała się w slumsach, jest przeciwna jego uwolnieniu. Jest przekonana, że były gangster powróci do dawnego życia. Foster i Loker zajmują się sprawą śmierci strażaka, który zginął podczas służby.

TVN, 17:55, Julia, odc. 54

Stan zdrowia Natalki wciąż się pogarsza. Rodzina dziewczynki wspiera się w trudnych chwilach. Julia jest zrozpaczona. Nie wie, jak pomóc siostrzyczce. Kasia radzi jej, by zwróciła się o pomoc do Janickich. Monika dowiaduje się, że Julia ma ciężko chorą siostrę. Nie omieszka tego wykorzystać przeciwko dziewczynie.

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2012 20:09
zgłoś do usunięcia Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.03.2012 21:45
nudelips.blogspot.com moda, wizaż ZAPRASZAM :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.03.2012 16:19
Kocham "Magię kłamstwa"! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.03.2012 08:44
Marysia z Pawłem sie zejda, a w realnym zyciu u nich klapa. Smutne to troche
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.03.2012 00:34
łeee jakie nudy na pudy w tej Pierwszej Miłości... kiedy wreszcie zacznie się coś dziać konkretnego? =/
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie