Co dziś w serialach?

Czy Smolny wyrzuci Kingę z pracy? Dlaczego Daga będzie zazdrosna o Miksera? Sprawdź to w naszym serialowym przewodniku!
Co dziś w serialach?
14.03.2012

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2250

Darek i Kaja opiekują się Anią. Kurzawski oświadcza dziewczynie, iż nie zamierza dalej z nią romansować. Zyta musi odebrać wyniki badań, które zostawiła w mieszkaniu Michała. Chojnicki oferuje, że je przywiezie. Miłosz decyduje się uczestniczyć w próbach przedstawienia. W obecności wszystkich oświadcza, że robi to wyłącznie ze względu na Bożenkę. Pediatra Karol rozmawia z Olą o Agnieszce. Dziewczyna radzi, aby walczył o jej siostrę.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 721

Janek wyznaje Joli, że stracił pracę, ale nie chce powiedzieć z jakiej przyczyny. Konstancja odwiedza Kozłowską. Mówi, że Janek źle pilnował Eleonory, która zaszła w ciążę. Alina opowiada Bożenie, że romans z Asimem ją uszczęśliwił. Chce być w kontakcie z egipskim kochankiem. Odrzuca oświadczyny Waldemara, stwierdza, że może zaoferować mu przyjaźń. Tkacz nachodzi Ludmiłę. Zna ją z klubu "Gejsza". Dziewczyna jest przerażona, boi się, że mężczyzna zdradzi jej sekret Kostkowi.

TVP2, 20:45, Ja to mam szczęście!, odc.3

W rodzinie Polaków życie codzienne jest zdominowane przez serię nieporozumień. Marcin decyduje się zaangażować w pomoc humanitarną na Ibizie. Zosia przynosi ze szkoły rysunki w czarno-brązowej kolorystyce. Joanna jest tym zaniepokojona. Ojciec Eli, Stefan, przychodzi, by zabrać córkę na weekend. Okazuje się, że pomylił tygodnie. W kuchni pojawiają się karaluchy. Joanna zarządza walkę z insektami. Przyjaciel Jerzego, Tadeusz, ma problemy z życiem intymnym. Jerzy i Marcin dają mu cenne rady.

Na Wspólnej

TVN, 17:55, Julia, odc. 53

Julia jest bardzo przygnębiona. Martwi się stanem zdrowia Natalki. Maciek zauważa, że dziewczyna jest w smutnym nastroju i dodaje jej otuchy. Janek także widzi, że Julka czymś się zamartwia. Chciałby pomóc. Chmielewska nie zamierza zwierzać mu się z kłopotów. W przypływie złego samopoczucia skarży się Anicie, że bardzo się martwi o chorą siostrę. Niebawem okazuje się, że Natalka czuje się coraz gorzej.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1574

Kinga obawia się konsekwencji odmowy pracy w weekend. Z niepokojem idzie do pracy. Okazuje się, że Smolny odebrał jej projekt. Zirytowana kobieta zamierza zwrócić się do dyrektora. Honorata martwi się, że będzie musiała zamknąć zieleniak. Mikołaj informuje Nicole, że sąd wyznaczył termin rozprawy rozwodowej. Milena przedstawia ojcu Zimińskiego jako narzeczonego.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1467

Daga jest zazdrosna, że Mikser coraz więcej czasu spędza z Olą. Tymczasem Robert próbuje nakłonić panią Stasię do współpracy. Malwina nadal szantażuje Aurelię jej dwuznacznymi zdjęciami z Sewerynem. Podczas kłótni do salonu przychodzi zaciekawiony Śmiałek. Jest zaskoczony, widząc zdjęcia będące dowodem tego, że Aurelia była mu niewierna. W "Barbarianie" Turczyk zajmuje się organizacją randki dla Marka i Anety.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Porada Stylistek: Zestawy na wczesną WIOSNĘ z BALERINAMI, tenisówkami & kaloszkami, czyli PŁASKIE BUTY rządzą!

Ładnie, modnie i wygodnie. Stylizacje, które pokochasz!

Czy warto dawać eks-partnerowi drugą szansę? SERCOWE rozterki okiem badaczy

Czy to, że dobrze się znamy, pomaga? Czy szkodzi?

 

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.03.2012 21:53
nudelips.blogspot.com ZAPRASZAM :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.03.2012 17:37
Pierwsza Miłość jest najlepsza
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.03.2012 11:16
od małego ma problemy z serce, jak oglądasz serial skoro nie wiesz takich rzeczy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.03.2012 10:37
przepis na zycie najlepszy serial!!!!!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 14.03.2012 10:19
ma cos z sercem nie tak o ile dobrze mysle :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo