Co dziś w serialach?

W serialu Julia już niebawem pojawi się Joanna Koroniewska. Ciekawe, jaką postać zagra!
Co dziś w serialach?
13.03.2012

TVP1, 16:30, Komisarz Alex, odc.2

Zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Przyczyna zgonu jest dość nietypowa jak na środek lata - denat zamarzł na śmierć. Rysy twarzy sugerują, że był obcokrajowcem. Na pobliskiej stacji benzynowej Bromski pyta o podejrzanych klientów. Pracownica obiecuje, że poinformuje komisarza, kiedy pojawią się dziwni meżczyźni w czerwonym busie. Wkrótce Marek i Alex dokonują makabrycznego odkrycia na wysypisku śmieci. W plastikowych workach są fragmenty ludzkich zwłok. Dzięki pomocy dziewczyny ze stacji Bromskiemu udaje się dotrzeć do opuszczonej fabryki.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 31

Laura rozmawia z Beatą na temat wpływu wróżb i wróżbitów na życie. Kossowska jest po spotkaniu z astrologiem. Wiktor zaprasza ją na romantyczną kolację, podczas której wspominają początki ich związku. Odżywa zapomniane uczucie. Woydatt upewnia się, czy Jerzy kontroluje podsłuch w altance Pinokia i Adama. Wiktor wciąż nie może odnaleźć się po wyjściu na wolność. Patryk organizuje nowe lokum dla siebie i Wysockiego. Adam zaprasza Karolinę na wyjazd do starej rezydencji dziadka.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 720

Alina wraca z Egiptu. Nie podoba jej się, że mąż mieszkał u niej w trakcie jej nieobecności. Rybiński żali się Ksaweremu, że z oświadczyn nic nie wyszło. Alina telefonuje do Egiptu. Robert martwi się słabymi wynikami oglądalności programu. Ukrywa to przed Martą. Piotr zaskakuje Martę. Okazuje się, że przekonał zarząd do przeprowadzenia w wydawnictwie zmian, o które walczyła Walawska. Marta nie wie, jak oceniać zachowanie byłego męża. Władek odwołuje wyjazd z Maćkiem do Berlina, aby obejrzeć szkolne przedstawienie Kajtka. Partner jest wściekły.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 899

Werner domyśla się, że Agnieszka miała romans z Andrzejem. Między kolegami dochodzi do kłótni, którą podsłuchuje Marta. Wojciechowska dowiaduje się o zdradzie. Agnieszka chce spotkać się z Ewą, córką przyjaciółki, Joli. Dziewczynie towarzyszy agresywny mężczyzna, który nie dopuszcza do rozmowy. Marcin staje w obronie Olszewskiej. Chłopak zaprasza panią prokurator na trening bokserski. Jan okłamuje Joannę. Odwiedza Zduńską pod pretekstem leczenia kota. Okazuje się, że nie jest jego właścicielem. Kozłowski zaprasza dziewczynę do domu na wsi.

Julia, Joana Koroniewska

TVN, 17:55, Julia, odc. 52

Maciej i Julia dążą do spotkania z rodzicami Maćka. Chcą wyznać im prawdę. Chmielewska informuje o tym Tadeusza. Zbliża się wieczór kawalerski Janickiego. Igor i Janek prześcigają się w pomysłach, jak go zorganizować. Okazuje się, że Natalka musi spędzić w szpitalu więcej czasu. Konieczne jest wykonanie dodatkowych badań.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1573

Zuza jest bardzo przygnębiona po rozmowie z Sochanem. Kamil docieka co się stało. Igor dowiaduje się od Magdy, że Zuza w tajemnicy przed mężem nadal spotyka się z terapeutą. Gosia denerwuje się przed pierwszym dniem pracy w szkole. Maria ma nadzieję, że Włodek wszystko zrozumiał i jej wybaczył. Róża niespodziewanie przychodzi do baru Ziębów. Mówi Marii, że zastąpi ją w pracy, gdyż Włodek ją o to poprosił. Ziębowa natychmiast biegnie do domu. Zastaje męża pakującego walizki.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1466

Robert spotyka się ze szwagrem potrąconego rowerzysty. Ma nadzieję, że ten złoży oczyszczające go zeznania. W trakcie rozmowy okazuje się, że mężczyzna chce wyłudzić od Roberta pieniądze. Hubert i Sandra spotykają się, aby omówić strategię biznesową przyszłej firmy. Marysia w tym czasie jest w galerii. Dociera do niej, że staje się coraz bardziej zazdrosna o Huberta.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Porada Stylistek: Zestawy na wczesną WIOSNĘ z BALERINAMI, tenisówkami & kaloszkami, czyli PŁASKIE BUTY rządzą!

Ładnie, modnie i wygodnie. Stylizacje, które pokochasz!

Czy warto dawać eks-partnerowi drugą szansę? SERCOWE rozterki okiem badaczy

Czy to, że dobrze się znamy, pomaga? Czy szkodzi?

 

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.03.2012 12:10
niech koroniewska bierze tego janka i niech on sie od Julki odwali . I żeby Maćkowi się odwrociło i zeby nie był gejem i zeby był z Julką ! Takie moje marzenie ;D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.03.2012 09:58
na zdjęciu to koroniewska? ona teraz wszędzie jest...
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo