Filmowy przewodnik weekendowy

Nie masz planów na weekend? Wieczór przed telewizorem nie musi być nudny! Wystarczy popcorn, lampka wina i dobre kino!
Filmowy przewodnik weekendowy
10.03.2012

Sobota, TVP1, 15:05, Za jakie grzechy, komedia romantyczna

Ambitna i pełna energii Lucy Hill uwielbia życie na pełnych obrotach i nie wyobraża sobie funkcjonowania dającej jej wiele satysfakcji pracy w Miami. Bardziej niż na przyjaźniach zależy jej na posiadaniu luksusowego samochodu i szafy pełnej butów. Kolejne zlecenie służbowe zmusza ją do przeniesienia się z ukochanej Florydy do cichego miasteczka w Minnesocie. Kiedy nawiązuje kontakty z jego mieszkańcami, odkrywa, że w życiu są ważniejsze rzeczy od kariery zawodowej i zarabiania pieniędzy. Wkrótce poznaje przystojnego Teda Mitchella.

Sobota, TVP1, 20:20, Komisarz Alex, serial kryminalny, odc. 2

Zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Przyczyna zgonu jest dość nietypowa jak na środek lata - denat zamarzł na śmierć. Rysy twarzy sugerują, że był obcokrajowcem. Na pobliskiej stacji benzynowej Bromski pyta o podejrzanych klientów. Pracownica obiecuje, że poinformuje komisarza, kiedy pojawią się dziwni meżczyźni w czerwonym busie. Wkrótce Marek i Alex dokonują makabrycznego odkrycia na wysypisku śmieci. W plastikowych workach są fragmenty ludzkich zwłok. Dzięki pomocy dziewczyny ze stacji Bromskiemu udaje się dotrzeć do opuszczonej fabryki.

Sobota, TVP1, 21:15, Randka w ciemno, komedia romantyczna

Studentka psychologii Majka Linde nie może dojść do siebie po rozstaniu z żonatym biznesmenem Cezarym. Przyjaciółki Majki zgłaszają ją do telewizyjnego programu "Randka w ciemno". Udział w nim bierze również Karol, z którym Majka poznała się w niefortunnych okolicznościach. Los sprawia, że Majka i Karol wygrywają tygodniowy rejs luksusowym jachtem po Lazurowym Wybrzeżu. W wyprawie towarzyszą im przebojowa dziennikarka Kinga oraz kamerzysta. Podczas rejsu, zauroczony urodą i osobowością Majki, Karol postanawia zdobyć serce dziewczyny.

miłosne gierki

Sobota, TVP2, 22:15, Miłosne gierki, komedia romantyczna

Lata 20. minionego stulecia w USA. Futbol amerykański dopiero raczkuje. Mimo tego odbywają się zawody, a drużyny równie szybko powstają, co się rozpadają. Jedną z takich ekip są Buldogi z Duluth. Na ich czele stoi Jimmy "Dodge" Connelly, który marzy o tym, aby futbol stał się popularnym sportem. Chciałby także doprowadzić drużynę na szczyt ligi. Los mu jednak nie sprzyja. Ostatnią deską ratunku jest ściągnięcie do drużyny kogoś sławnego i szanowanego. Wybór pada na bohatera I wojny światowej Cartera Rutherforda.

Sobota, TVN, 21:30, Nigdy nie mów nigdy, komedia

Ama Bilska jest perfekcjonistką. Odnosi sukcesy zawodowe jako "łowczyni głów" dla międzynarodowych korporacji, w życiu prywatnym uznaje jedynie przelotne związki. Marzy jednak o miłości i założeniu rodziny, zwłaszcza że kiedyś zrezygnowała z dziecka. W chwilach słabości Amie służy wsparciem przyjaciółka, artystka Edyta, żyjąca u boku policjanta Rafała. Pewnego dnia w życie Amy wkrada się nieprzewidziana komplikacja. Kobieta łamie jedną z żelaznych zasad - umawia się na randkę z klientem, informatykiem Markiem.

Niedziela, TVP1, 20:20, Ranczo, serial komediowy, odc. 67

Lucy próbuje zlikwidować bezrobocie w gminie, ale nie idzie jej najlepiej. Tylko cztery kobiety decydują się na pomoc. Z racji braku polskiego obywatelstwa Francesca nie może wstąpić do policji. Specjalnie dla niej zostaje stworzona jednoosobowa straż gminna. Pietrek znajduje dla Joli profesora śpiewu. Jednak pierwsza lekcja kończy się katastrofą. Michałowa usiłuje zaprzyjaźnić się z wikarym, ale jest to dość trudne ze względu na charakter księdza Macieja. Senator postanawia przeczekać szum wokół jego osoby. Czerepach jest odmiennego zdania.

miłosne gierki

Niedziela, TVP2, 21:10, Aida, serial komediowy, odc. 2

Rodzinie Aidy brakuje pieniędzy na życie. Kobieta wypomina bratu, że nie dokłada się do utrzymania. Gnębiony wyrzutami sumienia Antek chce pomóc w wyjściu z kryzysu. Wpada na pomysł zatrudnienia się w barze Zibiego na stanowisku barmanki.

Niedziela, TVN, 21:00, Prawo Agaty, serial obyczajowy, odc. 3

Pewna kobieta, Joanna, zgłasza się do Agaty, gdyż została oskarżona przez byłą przyjaciółkę i wspólniczkę - modelkę Paulinę - o umyślne spowodowanie stłuczki. Sprawa wydaje się nieskomplikowana. Wkrótce okazuje się, że Aśka miała motyw - eksprzyjaciółka odbiła jej narzeczonego. Na sali sądowej emocje obu kobiet są tak silne, że adwokatom trudno zapanować nad sytuacją. Sprawa okazuje się dużym wyzwaniem dla początkującej mecenas Agaty.

Niedziela, TVN, 22:00, Eagle Eye, film sensacyjny

23-letni Jerry Shaw pewnego dnia odkrywa, że na koncie ma 751 tys. dolarów, a w jego mieszkaniu znajduje się duża ilość broni. Kobiecy głos informuje go przez telefon, że ma natychmiast opuścić lokal. Mężczyzna odmawia wykonania rozkazu. Trafia w ręce agenta, który oskarża go o udział w spisku. Jerry'emu udaje się uciec z budynku FBI. Dzięki instrukcjom uzyskanym przez telefon wsiada do czarnego porsche. Pojazdem kieruje Rachel Holloman, której syn ma wystąpić w obecności prezydenta USA. Ona również została zmuszona do współpracy.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Premiery książkowe na wiosnę

Już teraz możesz je kupić w polskich księgarniach!

Kultowe seriale lat 90-tych

Losy ich bohaterów śledziły miliony widzów z całego świata! Nie mogliśmy odejść od telewizorów!

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2012 13:12
Randka w ciemno... bardzo fajny film , Nigdy nie mów nigdy w sumie też trudny wybór xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2012 13:06
ogladalam randke w ciemno i nie polecam,bardzo kiepski
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo