Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
12.03.2012

TVP1, 11:00, Moda na sukces, odc. 5604

Trwa prezentacja nowej kolekcji Eryka. W świecie mody panuje przekonanie, że Forresterowie poniosą porażkę, dlatego też, wiele zależy od kolekcji. Na zakończenie pokazu Donna prezentuje suknie ślubną. Ukryta nad wybiegiem Pam szykuje przykrą niespodziankę.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 30

Po rezygnacji Kacpra Adam musi znaleźć nowego prawnika. Pinokio chce mu pomóc. Między kolegami dochodzi do sprzeczki. Patryk wyznaje, że pracował kiedyś jako informatyk w dużej korporacji. Dwóch mężczyzn wynajętych przez Jerzego próbuje założyć podsłuch u Wysockiego. Kacper opowiada Oldze o ultimatum postawionym przez mecenasa Karwowskiego. Karolina cieszy się z odzyskanych projektów i pieniędzy. Dzwoni do Adama, aby opowiedzieć o wszystkim. Podczas ich rozmowy Pinokio orientuje się, że Karolina jest dziewczyną, którą okradł.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2247

Agnieszka opowiada Oli o randce z pediatrą. Norbert rozmawia z szefem o pracy. Martwi się, że po zakończeniu rekrutacji w firmie zostanie zwolniony. Okazuje się, iż będzie musiał zająć się rozwożeniem jedzenia. Małgorzata przeprasza Jerzego za ostatnie wydarzenia i prosi o wstawiennictwo u Elżbiety. Bolek i Igor oglądają próbę przedstawienia zespołu Marty. Rutka proponuje trenerce bliższe spotkanie. Maciek odwiedza Norberta i Olę; jego wizyta nieco się przedłuża.

galeria serial

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 719

Bartek chce zagrać w karty, ale nie ma pieniędzy. Postanawia wejść do gry z towarem. Ginie cenna broszka Oksany. Kobieta podejrzewa, że Bartek ją ukradł. Basia pokazuje Bobowi i Sarze dom, w którym mieliby mieszkać, ale mężczyzna chce wyprowadzić się do Brwinowa. Basia jest załamana. Przedstawicielka Apet-Linii przychodzi do klubu fitness. Okazuje się, że jej firma jest zaniepokojona internetową nagonką na Kasię. Kobieta upomina Górkę, że jeśli nie poprawi wizerunku, będzie musiała zapłacić karę. Kasia postanawia spełnić żądania Wioli.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 898

Po rozstaniu z żoną Piotrek mieszka u Kuby. Robi wszystko, by odzyskać zaufanie Kingi. U Zduńskich Elka spotyka Kubę. Udają, że widzą się pierwszy raz w życiu. Ziober spotyka Sandrę, która szuka pracy. Okazuje się, że w kancelarii Budzyńskiego jest wolny etat sekretarki. Helena odwiedza Irka w Gabro, jedzie z bratem do szpitala. Rodzeństwo jest przy Podleśnym w chwili jego śmierci. Natalka i Ula przyjeżdżają na jeden dzień do domu. Chcą wesprzeć Mateusza, a także zobaczyć szkolne przedstawienie. Kasia pojawia się w Grabinie.

TVN, 17:55, Julia, odc. 51

W drodze na spotkanie z przedstawicielką firmy farmaceutycznej Julia wyznaje Jankowi, że zamierza zrezygnować z pracy w klinice. Matka Chmielewskiej i Natalka przyjeżdżają z wizytą do Krakowa. Julia oświadcza Maćkowi, że nie zamierza dłużej udawać jego narzeczonej. Młody Janicki obiecuje, że powie prawdę rodzicom.

galeria serial

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1572

Agnieszka decyduje poddać się leczeniu z alkoholizmu. Burzyński poleca Izie adwokata, który zajmuje się także jego sprawami. Mecenas obiecuje, że postara się, by nie doszło do oskarżenia Brzozowskiej. Kobieta chce wiedzieć, jaka grozi jej kara. Okazuje się, że może to być pozbawienie wolności do dziesięciu lat. Widząc w szpitalu chłopaka Jowity, Kamil prosi go, by nakłonił dziewczynę do zgody na operację przeszczepu serca. Niestety, chłopak nie jest tym zainteresowany.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1465

Mikser i Ola postanawiają pomóc Robertowi w odnalezieniu świadka wypadku, który będzie w stanie potwierdzić jego wersję zdarzeń w sprawie o potrącenie pijanego rowerzysty. Niestety, mieszkańcy wsi unikają rozmów. Aneta jest zła na Huberta, że nie uprzedził jej o kiepskiej sytuacji finansowej Sandry. Waha się, czy podjąć z nią współpracę. Hubert ma za złe byłej żonie, że wykorzystała go, by dotrzeć do Anety. Królowie ponownie mierzą się z przyjazdem Bogumiły. Kobieta wprowadza w ich domu swoje porządki, nie pytając innych o zdanie.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Efektywny SEN: Dokładnie obliczono, o której trzeba gasić światło, żeby o 6:45 być wyspanym

O której ostatni posiłek? Ile minut czytania książki? O której pobudka?

Świat schodzi na psy. Niektórzy dorośli nie wiedzą nawet, ile jest 1+1! (TO NIE ŻART)

Ich wiedza zatrzymała się podobno na poziomie siedmiolatka.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2012 21:42
Blog o modzie, wizażu nudelips.blogspot.com Zapraszam! Może Cię zainteresuje! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2012 16:35
przepis na zycie jest najlepszy. pierwsza milosn zrobila sie nudna jak flaki z olejem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2012 13:00
1st Love
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2012 09:48
pierwsza miłość rządzi
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo