Co dziś w serialach?

Czy Julia znajdzie nową pracę? Kogo tym razem wyleczą doktorzy z Leśnej Góry?
Co dziś w serialach?
09.03.2012

TVP1, 11:05, Moda na sukces, odc. 5603

Stephanie rozmawia z Erykiem. Sugeruje, że powinien przejść na emeryturę i przekazać firmę Ridge\'owi. Jej zdaniem tylko on może uratować dom mody od bankructwa. Taylor prosi ukochanego, żeby został z nią i dziećmi na zawsze.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2248

Maciek spędza weekend u Oli i Norberta. Grażyna przeprasza młodych za kłopot i obiecuje, że sytuacja nie powtórzy się nigdy więcej. Pediatra Zosi stara się nawiązać z Agnieszką bliższą znajomość. Przed próbą spektaklu Marta i Miłosz kłócą się. W wyniku sprzeczki chłopak zostaje wyrzucony z próby. Opowiada o wszystkim ojcu, który nie wyobraża sobie przedstawienia Marty bez scenografii syna. Czesia opowiada Kai, w jakich okolicznościach poznała Darka i zdradza, że nie jest biologiczną matką Anulki.

TVP2, 20:15, Na dobre i na złe, odc. 476

Do Leśnej Góry trafia Roman, który wcześniej poddał się ryzykownemu zabiegowi. Miał problemy męskiej natury. Z tego też powodu zerwał z Renatą. Dziewczyna czuwa przy nim w szpitalu. Gawryło chce natychmiast operować Romana, Falkowicz uważa, że nie ma pośpiechu. Po wyjściu ordynatora, Piotr działa na własną rękę.

julia tvn

TVN, 17:55, Julia, odc. 50

Janek wprowadza się do Moniki. Julia szuka nowej pracy, by móc jak najszybciej odejść z kliniki. Podczas spotkania w interesach dochodzi do kłótni między Julią i Jankiem. Kasia mówi Julii, że zbyt emocjonalnie interpretuje wydarzenia. Niebawem Chmielewska otrzymuje informację telefoniczną, że mama i Natalka przyjeżdżają do Krakowa.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1464

Aurelia chce namówić Śmiałka, aby wyrzucił Malwinę z domu. Tymczasem Florkowa podpuszcza Seweryna, żeby kokietował Aurelię. Podczas zalotów robi im zdjęcia z ukrycia. Zdobytymi dowodami zamierza szantażować Aurelię. \"Kaśka\" kolejny raz podsłuchuje rozmowę maklera z klientem. Na poczet kolejnej inwestycji zapożycza się u znajomych, w tym także u Izabeli. Błażej i Ewa postanawiają spędzić urocze popołudnie pod nieobecność Renaty i Grzegorza. Pojawienie się Bogumiły przerywa miłosne ekscesy.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Efektywny SEN: Dokładnie obliczono, o której trzeba gasić światło, żeby o 6:45 być wyspanym

O której ostatni posiłek? Ile minut czytania książki? O której pobudka?

Świat schodzi na psy. Niektórzy dorośli nie wiedzą nawet, ile jest 1+1! (TO NIE ŻART)

Ich wiedza zatrzymała się podobno na poziomie siedmiolatka.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2012 08:31
jakiej bogumiły?????????? PM
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo