Co dziś w serialach?

Nowe postaci, nowe konflikty, nowe potyczki serialowych bohaterów. Będzie się działo!
Co dziś w serialach?
08.03.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5602

Jackie i Owen wracają do Los Angeles. Nick jest wściekły na matkę, że ta nie kazała ukochanemu podpisać intercyzy. Nick jest przekonany, że Owen zabierze Jackie wszystkie pieniądze. Steffy i Thomas cieszą się z powrotu ojca do domu. Organizują dla niego i Taylor romantyczną kolację.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 718

Jaworski informuje Ludmiłę, że mają z Kostkiem tydzień na wpłacenie całej sumy za mieszkanie. Okazuje się, że Jeleń nie załatwił kredytu. Pracownicy obwiniają Martę o niekorzystne zmiany wprowadzone przez Piotra. Majewski wytyka błędy Walawskiej. Marta mówi Piotrowi, co myśli o jego postępowaniu. Tymon wyznaje Kasi, że ją okłamał - nie ma dziewczyny. Górka jest wściekła, że uwierzyła w jego bezinteresowną pomoc. Wolski przedstawia Kasi teorię dotyczącą wypadku Wioli. W pubie pojawia się Tkacz, który zna sekret z przeszłości Ludmiły.

TVP2, 20:45, Magia kłamstwa, odc. 4

Tajne służby proszą grupę Lightmana o pomoc. Chodzi o zapewnienie ochrony podczas wesela syna ambasadora Korei Południowej, który ogłosił, że zamierza startować w wyborach prezydenckich. Podczas uroczystości dochodzi do strzelaniny. Syn ambasadora zostaje ranny. Wszyscy zostają przesłuchani na miejscu. Trop prowadzi do najbliższego otoczenia ofiary. Podczas uroczystości Cal spotyka męża Gillian i odkrywa, że mężczyzna nie jest uczciwy wobec żony. Nie ma jednak odwagi powiedzieć o tym koleżance.

julia tvn

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 2 (sezon 5)

Grażyna i Mariusz Jabłońscy, małżeństwo promujące swój poradnik pt. \"Idealna para\", meldują się w hotelu. Okazuje się, że ich idealny związek jest fikcją utrzymywaną na potrzeby promocji książki. Andrzej zastanawia się nad wyjazdem z Polski, by uciec przed przeszłością. Marcin głośno komentuje porządki panujące w hotelu. Próbuje nawiązać znajomość z Igorem, ale Szwed odrzuca wszelkie próby kontaktu. Marta coraz uważniej przygląda się Damianowi.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 2 (sezon 4)

Bartek nocuje w klubie należącym do Xeni. Postanawia zostać w Warszawie i wynajmuje mieszkanie. Okazuje się, że nie jest jedynym najemcą lokalu. Lucyna zaprasza Mateusza na kolację, podczas której dochodzą do porozumienia i zamierzają ponownie otworzyć pensjonat. Bartek wszczyna bijatykę, wymierzając sprawiedliwość oszustowi, który wynajął mu mieszkanie. Incydent pomaga policji ująć poszukiwanego od lat oszusta. Patryk zakłada się z Dianą o efekty pracy oraz negocjuje warunki umowy.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Świat schodzi na psy. Niektórzy dorośli nie wiedzą nawet, ile jest 1+1! (TO NIE ŻART)

Ich wiedza zatrzymała się podobno na poziomie siedmiolatka.

Denerwuje cię przeludnienie Warszawy? Już niedługo stolica opustoszeje!

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy nie lubią tłumów.

julia tvn

TVN, 17:55, Julia, odc. 49

Operacja pacjentki Rudnickiej przebiega pomyślnie. Dla Janka to powód do satysfakcji. Przy pierwszym spotkaniu Julka składa mu gratulacje. Janickiego cieszy dowód uznania z jej strony. Rozmowę przerywa Monika, która oświadcza, że postanowili z Jankiem wspólnie zamieszkać. Julce rzednie mina. Dziewczyna zamierza poszukać innej pracy. Maciek obiecuje, że zrobi wszystko, by Julia nie musiała zmieniać pracy. Monika dowiaduje się, że Janek jest zakochany w Julii.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1571

Późną nocą sąsiad przyprowadza do domu nietrzeźwą Agnieszkę. Rafał postanawia porozmawiać z nią rano. Włodek i Maria próbują odzyskać dobre relacje. Wydaje się, że wszystko zmierza ku dobremu. Niemniej gdy do baru przychodzi Tadeusz, między mężczyznami dochodzi do awantury. Kinga i Michał planują wyjazd na weekend. Niestety, Smolny kolejny raz każe jej przyjść do pracy w sobotę. Oburzona Kinga odmawia. Szef jakby właśnie na to czekał, grozi jej zwolnieniem dyscyplinarnym.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1463

"Kaśka" narzeka na brak gotówki. Podsłuchuje w barze rozmowę maklera giełdowego z klientem. Zapisuje jego wskazówki i inwestuje we wskazane przez niego akcje. Wiktoria i Malwina spędzają pierwszą noc w domu Śmiałków. Czują się zobowiązane, by odwdzięczyć się gospodarzom za okazaną pomoc i zrozumienie. Wspólnie przygotowują uroczystą kolację. Na stole pojawiają się potrawy zakazane w diecie Mariana. Aurelia staje się zazdrosna o Śmiałka. Sabina zostaje uratowana po nieprawidłowo podanej narkozie.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2012 00:03
w y. k u w / w i ś c.ie !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2012 13:04
pierwsza milosc teraz jest beznadziejna .... kiedys to bylo ciekawe a teraz dno... zgadzam sie z paniami ponizej ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2012 11:26
dlatego przepis na zycie jest najlepsy!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2012 06:52
w pierwszej miłości wszystkie wątki ciągnięte na siłę... nudne to się staje. do tego odchodzą najlepsi aktorzy.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo