Co dziś w serialach?

Już dzisiaj Telewizyjna Dwójka wyemituje pierwszy odcinek serialu "Ja to mam szczęście!". Będziecie oglądać?
Co dziś w serialach?
07.03.2012

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 27

W domu Kossowskich panuje napięta atmosfera z powodu wyjścia Wiktora na wolność. Mężczyzna wypytuje bratową o kochanka Laury. Początkowo Róża nie domyśla się, z kim Laura mogłaby mieć romans, ale wkrótce dostrzega jej tęskne spojrzenie za Woydattem. Adam spędza noc w mieszkaniu Karoliny. Wiktor dowiaduje się na komendzie, że nie prędko będzie mógł wrócić do pracy. Jest wściekły. Chcąc być w porządku wobec męża, Laura postanawia zerwać z Woydattem. Jednak ten po raz kolejny ją uwodzi.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2244

Mariusz zasięga porady prawnej u wuja Stefana. Ewa pociesza go, że zna wiele przypadków, kiedy sąd przyznał ojcu prawo do opieki nad dzieckiem. By uniknąć oceny za brak pracy domowej, Bożenka idzie na wagary. Miłosz deklaruje jej pomoc w przygotowaniu prezentacji z języka polskiego. Dowiedziawszy się, że Feliks wykluczył Michała ze spółki, Monika domaga się, aby z powrotem stał się jego wspólnikiem. Kasia z przyjaciółką i jej rodziną wybierają się na weekendową wycieczkę do parku tropikalnego.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 717

Bartek wraca do hazardu. Pod pretekstem zakupu podręczników pożycza pieniądze od Oksany. Wieczorem sprowadza do klubu Kasi kolegów, by grać w pokera. Ada oskarża Huberta, że z powodu jego odejścia chłopcy z The Gites nie mają kontraktu na nową płytę. Pyrka ma wyrzuty sumienia. Dodatkowo humor psuje mu Maria, która dowiedziała się o rozpadzie zespołu i winą za to obarczyła Patrycję. Po rozmowie z Różą Basia zaczyna rozumieć, że musi zaakceptować związek Sary i Boba. Proponuje im, by zamieszkali w jej dawnym domu.

TVP2, 20:45, Ja to mam szczęście!, odc.1

Na rodzinę Polaków spadają same problemy - goście, bałagan i dostawa ze sklepu internetowego. Joanna uważa, że odpowiedzialność za bałagan ponosi najstarszy syn. Zakupy przez Internet okazują się bardziej skomplikowane, niż można było przypuszczać. Nocna rozmowa o pracy z przyjacielem, Tadeuszem, wyprowadza z równowagi wyrozumiałego szefa, Jerzego Polaka. Cierpliwość Jerzego jeszcze dwukrotnie zostaje wystawiona na próbę. Najpierw Polakom składa wizytę były mąż Joanny, Stefan, potem przychodzą teściowie.

Julia

TVN, 17:55, Julia, odc. 48

Maciek i Julia wymyślają zawarcie związku małżeńskiego podczas lotu balonem, w przekonaniu, że jest to niemożliwe. Kiedy okazuje się, że nie będzie z tym problemu, oboje są rozczarowani. Kolejny plan zawiódł. Julia jest wściekła, chce zakończyć mistyfikację. Stawia Maćkowi warunki. Hanna i Tadeusz zastanawiają się nad wyborem miejsca podróży poślubnej przyszłej młodej pary. Zamierzają także poznać rodzinę Julii, zapraszając ją na obiad.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1570

Maria wraca do domu w doskonałym nastroju. Uśmiech znika z jej twarzy, gdy w mieszkaniu zastaje ona Włodka. Adam i Weronika przywożą Kacperka do domu. Antosia jest zachwycona braciszkiem. Agnieszka spóźnia się na spotkanie z klientem i jest w złej kondycji. Ten zarzuca jej brak profesjonalizmu i zrywa współpracę. Zirytowana sytuacją Olszewska jedzie do domu. Gerard niespodziewanie ją odwiedza. Kiedy Rafał wraca do domu, nie zastaje Agnieszki. Bezskutecznie próbuje się do niej dodzwonić.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1462

Malwina godzi się z myślą, że będzie musiała zamknąć sklep. Grzywna z urzędu skarbowego pochłonie oszczędności. Emilka proponuje, by Malwina wraz z Wiktorią wprowadziły się do jej domu, a swój wynajęły robotnikom pracującym przy budowie drogi. Pomimo ostrzeżeń Dagi Sabina zgłasza się do prywatnej kliniki chirurgii plastycznej, aby poddać się operacji powiększenia piersi. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna źle reaguje na znieczulenie. Jej życie jest zagrożone. Marysia spotyka Sandrę w galerii.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Denerwuje cię przeludnienie Warszawy? Już niedługo stolica opustoszeje!

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy nie lubią tłumów.

15 lutego 2013 – nowa data KOŃCA ŚWIATA?

W stronę naszej planety zmierza wielka asteroida. Według obliczeń naukowców, kosmiczny obiekt ma ponad...

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2012 17:59
rodzinka.pl super serial i przepis na zycie. reszta to dno!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2012 15:37
ja nie będę oglądać, bo to ma zastąpić rodzinkę.pl , a to było świetne! i jak już ma nie być Kacperka to ja się obrażam i nic nie oglądam! :
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2012 12:26
szkoda że MODĘ NA SUKCES przesunęli na 11... =/ !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2012 11:29
Pierwsza Miłość to od jakiegos czasu DNO I WODOROSTY. To sie robi gorsze od Mody na Sukces.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2012 11:28
jesli chodzi o KLAN to jestesie jeden odcinek do TYLU!!!!!!!!! podajze w poniedzialek lecialy dwa odcinki z powodu tej (pozal sie boze) zaloby narodowej..............
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo