Co dziś w serialach?

Sprawdź, co nowego wydarzy się dziś w życiu Twoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
06.03.2012

TVP1, 16:00,Komisarz Alex, odc. 1

Serial śledzi losy trójki pracowników policji kryminalnej oraz towarzyszącego im owczarka alzackiego, Aleksa, który pomaga w rozwiązywaniu trudnych zagadek. W centrum miasta wybucha bomba. Ginie opiekun Aleksa, a pies zostaje uratowany przez komisarza Bromskiego. Zamachowiec zostaje szybko schwytany. Wkrótce jednak ktoś morduje go w szpitalu. Ślad prowadzi do właścicieli firmy budowlanej - przebiegłego Lewandowskiego i niepełnosprawnej, bogatej wdowy.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 26

Wiktor wychodzi na wolność. Fryderyk chce porozmawiać o kondycji ich rodziny, ale ani Laura, ani Wiktor nie są gotowi na dyskusję. Kiedy zostają sami, zastanawiają się, co mogą zrobić, by naprawić sytuację. Pinokio upewnia Wysockiego, że sprawcy napaści działali z czyjejś inspiracji. Karolina szykuje się na randkę z Adamem.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2243

Bożenka i Kamila odwiedzają grób Ryśka. Lubiczówna zastanawia się, czy ojciec zaakceptowałby Miłosza. Jacek informuje Agatę o zamiarach sprzedaży firmy oraz o planach powrotu do pracy w bankowości. Bolek wypytuje syna o jego relacje z Bożenką. Radzi mu, aby zakończył związek z Martą. Mariusz zostawia Kubusia pod opieką Grażyny i udaje się na pierwszą rozprawę rozwodową. Miłosz rozmawia z Martą. Oświadcza, iż zrozumiał, na kim tak naprawdę mu zależy i oznajmia koniec ich związku. Mariusz martwi się, że Joanna chce zabrać mu syna.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 716

Waleria prosi Bartka, by wystrzegał się pokus. Stefan namawia chłopaka na partyjkę pokera. Rozgrywka sprawia, że w Bartku odradza się uzależnienie od hazardu. Tymon przedstawia Kasi zaprzyjaźnionego prawnika, Sławomira Wolskiego, który ma jej pomóc w sprawie oskarżenia wysuniętego przez Wiolę. Oczarowany dziewczyną Wolski przystępuje do działania. Blanka zwierza się Szymonowi, że ma coraz większy problem z życiem w kłamstwie. Zaczyna się zastanawiać, czy związek z Dawidem ma przyszłość.

na wspólnej

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 897

Paweł odkrywa, że Laura go okłamała - ojciec Asi nie żyje. Zduńska otrzymuje informację, że z Wisły wyłowiono ciało kobiety, która odpowiada rysopisowi Liberadzkiej. Joanna jedzie do prosektorium. Łukasz pożycza od Budzyńskiego pieniądze, które przekazuje Zuzie, by nie powiedziała Gabi o zdradzie. Marta postanawia pomóc Wernerowi, który próbuje zdobyć serce Agnieszki. Bratanek Tomka, Marcin, przyjeżdża do Polski. Nie może zatrzymać się u Chodakowskich, bo Wojtek choruje na ospę. Agnieszka przygarnia chłopaka na kilka dni.

TVN, 17:55, Julia, odc. 47

Maciek ma oryginalny pomysł, jak urządzić przyjęcie ślubne. Informuje o tym rodziców. Ci, rozmawiając w cztery oczy, postanawiają wstrzymać rezerwację sali bankietowej. Maciek w tym czasie ma sprawdzić, czy jego pomysł jest wykonalny. Darek próbuje dowiedzieć się, kim jest Kamil. Chce namówić Pawła, aby obserwował chłopaka.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1569

Sebastian oświadcza Adamowi, że nie zamierza wycofać się z życia Weroniki i Antosi. Policja odzyskała walizkę Nicole. Dziewczyna cieszy się z odzyskanych rzeczy, tym bardziej że wybiera się na bankiet w towarzystwie Lesława. Widząc Nikole w stroju wizytowym, Mikołaj jest oczarowany jej wyglądem. Izabela zamartwia się stanem zdrowia włamywacza. Jerzy uspokaja żonę. Uważa, że atak Izy był usprawiedliwiony i nie ma powodów, by czuła się winna. Policja informuje Dudków, że ujęty został drugi włamywacz, a skradzione przedmioty odzyskano.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1461

Sandra jest wdzięczna Hubertowi, że pomógł jej nawiązać kontakty biznesowe z Anetą. W ramach podziękowania proponuje, by uczcili to podczas kolacji. Hubert zaprasza byłą żonę do mieszkania Marysi. Pijąc nalewkę Śmiałka, Rysiek próbuje wyleczyć się z depresji. Zarzuca sobie, że zawiódł Wiktorię i że nigdy nie będą razem. Po złożeniu przez rowerzystę doniesienia na policji Robertowi odebrano prawo jazdy, bez którego nie może on pracować. Błażej i Ewa szykują się na wycieczkę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Denerwuje cię przeludnienie Warszawy? Już niedługo stolica opustoszeje!

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy nie lubią tłumów.

15 lutego 2013 – nowa data KOŃCA ŚWIATA?

W stronę naszej planety zmierza wielka asteroida. Według obliczeń naukowców, kosmiczny obiekt ma ponad...

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2012 14:41
Tutaj wpisz treść komentarza do Co dziś w serialach?...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2012 11:38
c co z modą na sukces !
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2012 06:53
blażej to ciota,zostawił grazynke !
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo