Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
05.03.2012

TVP1, 16:5, Przystań, odc. 1

Przez kilka miesięcy młodzi ludzie szkolą się, aby zostać ratownikami WOPR. W pierwszym dniu kursu skierowana na niego przymusowo Anka, buntownicza 20-latka, przyjeżdża na przystań, porywając po drodze łódź starszego ratownika. Rozgniewany jej postępkiem Paweł żąda, by Grzegorz, szef giżyckiej bazy WOPR, natychmiast wyrzucił hardą dziewczynę z kursu. Do bazy w Giżycku docierają kolejni kursanci: bracia Filip i Darek Waśkowie, Olaf i Beata. Tymczasem dwoje turystów, Hanka i Jacek, wybiera się na żagle. Ich łódź wywraca się.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 25

Podczas przesłuchania Hanna zaprzecza, że ma cokolwiek wspólnego z narkotykami znalezionymi przy Wiktorze. Komendant Zawadzki blefuje, dzięki czemu zmusza Jankowską do zeznań przeciwko mafii. Wiktor zostaje oczyszczony z zarzutów. Dowiedziawszy się, że mąż może niebawem wyjść z aresztu, Laura ma dylemat. Nie wie kogo wybrać - męża, czy kochanka. Anita odkrywa w gabinecie Woydatta taśmy z monitoringu galerii, na których widać Adama. Kobieta poważnie rozmawia z ojcem. Tadeusz jest zaniepokojony nieufnością córki.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2242

Wzburzony Michał tłumaczy ojcu, dlaczego musiał zrezygnować ze spółki z Feliksem. Marta chwali się przed Miłoszem, że udało jej się zmusić Bożenkę do powrotu do zespołu. Chłopak nie jest zachwycony. Staje po stronie Lubiczówny.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 715

Kolejne klientki rezygnują z zajęć w klubie fitness. Wiola żąda od Kasi odszkodowania w wysokości 40 tys. złotych. Ksawery nagrywa się na pocztę głosową Kasi. Mówi, że nie będzie jej więcej nachodził, życzy jej szczęścia. Waldemar szykuje kolację powitalną dla wracającej z Egiptu Aliny. Zdradza Ksaweremu, że planuje oświadczyć się byłej żonie. Okazuje się, że Alina przedłużyła pobyt za granicą. Majewski oskarża Martę o buntowanie pracowników przeciwko Piotrowi. Robert uważa, że najlepiej by było, gdyby Marta odeszła z wydawnictwa.

julia tvn

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 896

Sandra wraca z USA. Chce odzyskać etat w Gabro, ale Mirka się na to nie zgadza. Rogowski spotyka się z Janem, promotorem jego doktoratu. Artur rozmawia z kolegą o związku z Asią. Kinga próbuje zmusić Piotrka, by zgodził się na terapię małżeńską. A gdy Zduński odmawia, wyprowadza się z domu, żąda separacji. Zuza szantażuje Łukasza. Mówi Wojciechowskiemu, że podczas wyjazdu, gdy był pijany, uprawiali seks. W zamian za pomoc obiecuje milczenie. Marta i Andrzej spotykają się z Agnieszką. Adam pyta Budzyńskiego o podsłuchaną rozmowę z Olszewską.

TVN, 17:55, Julia, odc. 46

Janek ustala termin operacji jednej z pacjentek, mimo iż Tadeusz nie akceptuje jego decyzji. Darek jest zły na Julię. Uważa, że wystawiła go na pośmiewisko. Postanawia się zemścić. Monika proponuje Jankowi wspólne mieszkanie. Nie ustaje w nastawianiu go przeciw Julii. Tadeusz czyni starania, by zarezerwować salę na przyjęcie ślubne Maćka i Julii. Trwają przygotowania do uroczystości.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1568

Włodek wraca do żony na Wspólną. W domu czeka go przykra niespodzianka. Okazuje się, że Maria wyjechała. Konflikt Ewy z matką narasta. W następstwie wzajemnych pretensji starsza pani zamierza się wprowadzić. Borys zwierza się Michałowi, że bardzo zależy mu na zacieśnieniu relacji z Ewą. Kamil nie ustaje w próbach przekonania Jowity do operacji przeszczepu serca. Zuza idzie na kolejną wizytę do dr. Sochana. Kiedy terapeuta wypytuje ją o śmierć matki, Zuza wybiega z gabinetu, szlochając.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1460

\"Kaśka\" źle znosi życie w samotności. Prosi Radka, by z nim zamieszkał. Robert zabiera Olę na wycieczkę za miasto, gdzie chce nauczyć ją jeździć samochodem. Po przyjeździe na plac budowy czeka na niego niemiła niespodzianka. Okazuje się, że rowerzysta złożył na komendzie doniesienie o popełnieniu przestępstwa. Marek nie radzi sobie z natłokiem obowiązków. Ciężko jest mu pogodzić rozkręcanie biznesu z opieką nad Danusią.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Czarujące nowości H&M: Co w wiosennej kolekcji piszczy? Zobacz nasze TOP typy ♥

Czujecie już wiosnę w powietrzu? Czas na zakupy! Dzisiaj prezentujemy najlepsze ciuchy i dodatki H&M + ceny.

Ale z nas LAWIRANTKI! Kręcimy z jednym, a na randki chodzimy z dwoma następnymi (Ty też?)

Dzisiejsze kobiety nie mają żadnych zahamowań.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2012 17:29
czy to przez żałobę Moda Na Sukces była o godzinie 11 ? =/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2012 10:08
podobał mi się wczoraj ten serial prawo agaty :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2012 09:47
oglądał ktoś wczoraj Aida? Fajne to?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo