Co dziś w serialach?

Czy Artur wyjedzie z Wrocławia? Kogo tym razem wyleczą doktorzy z Leśnej Góry?
Co dziś w serialach?
02.03.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5598

Thomas i Steffy proponują Ridge'owi, by u nich przenocował. Bridget robi wszystko, żeby Nick nie zobaczył matki z kochankiem. Owen namawia Jackie na szybki ślub. Tłumaczy, że Nick może zniszczyć ewentualną późniejszą ceremonię. Nick każe Clarke'owi dowiedzieć się, gdzie sa Owen i Jackie.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 24

Fryderyk postanawia zająć się sprawą ojca. Odwiedza Wiktora w więzieniu i proponuje, że będzie wykonywał wszystkiego jego polecenia, które pomogą mu wyjść na wolność. Kossowski chce jedynie, by syn opiekował się matką i siostrą. Dowiedziawszy się od Laury, iż Hanna próbowała kontaktować się z Wiktorem, komendant Zawadzki stara się namierzyć jej nowy telefon komórkowy. Po udanej akcji Hanna zostaje zatrzymana. Chcąc dokuczyć Karolinie, Anita dyskredytuje jej biżuterię i wyraża nadzieję, że dziewczyna szybko wyniesie się z galerii.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2241

Feliks tłumaczy Rutce, że to on był autorem pomysłu, by podczas Euro 2012 zorganizować czat z piłkarzami. Tylko przypadek sprawił, że dowiedział się o tym dziennikarz Paculak. Darek tłumaczy się Czesi z późnych powrotów do domu. Kłamie, że spotkał kolegę z wojska. Elżbieta przeżywa śmierć brata. Szuka wsparcia u Krystyny, która radzi jej pisanie pamiętnika. Kaja dąsa się na Darka, widząc, jak czule całuje się z żoną. Bożenka zjawia się na próbie tańca. Feliks oświadcza Michałowi, że Igor wycofał się ze współpracy.

serial galeria

TVP2, 20:15, Na dobre i na złe, odc. 475

Po wypadku Lena w poważnym stanie trafia do szpitala. Hana i Konica robią wszystko, by kobieta nie straciła dziecka. Przyjaciele starają się pocieszyć Latoszka. Gdy wydaje się, że sytuacja jest opanowana, Lena trafia na stół operacyjny. Jacek ponownie pojawia się w szpitalu. Tym razem przywiózł pacjenta, Bogdana Kraśnego, któremu w trakcie zabiegu przeciął tętnicę szyjną. Karolina zostaje mamą. Jacek pragnie zobaczyć córkę. Wyznaje prawdę żonie, Justynie. Wiki chce rozpocząć staż na chirurgii dziecięcej. Hana dostaje tajemniczą przesyłkę.

TVN, 17:55, Julia, odc. 45

Tadeusz wymaga od syna, by jak najszybciej zajął się sprawą rezerwacji sali bankietowej. Wręcza mu pieniądze na ten cel. Maciek przekonany, że wszystkie lokale są już zarezerwowane, przystępuje do działania. Okazuje się, że w przyszłym miesiącu jest wolny termin. Maciek kombinuje, jak zrezygnować z rezerwacji. Janek próbuje uniknąć spotkania biznesowego, na które ma pójść wraz z Julią. Chmielewska orientuje się, że chłopak unika jej towarzystwa.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1459

Artur postanawia wyjechać z Wrocławia. Chce pobyć ze Stasią, pragnie odnaleźć sens życia. Apartament zostawia pod opieką "Kaśki". Ten od razu urządza imprezę. Zjawiają się na niej Błażej z Ewą. Sabina nie szczędzi przykrych uwag pod adresem Ewy. Tymczasem Ewa wypytuje Olę o dobrego ginekologa. Rysiek przyłapuje Malwinę i Łazanka, gdy przygotowują do wywiezienia zapakowany w kartony towar ze sklepu. Nie ma wątpliwości, że Florkowa stworzyła pozory włamania, by dostać odszkodowanie z firmy ubezpieczeniowej.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Czarujące nowości H&M: Co w wiosennej kolekcji piszczy? Zobacz nasze TOP typy ♥

Czujecie już wiosnę w powietrzu? Czas na zakupy! Dzisiaj prezentujemy najlepsze ciuchy i dodatki H&M + ceny.

Ale z nas LAWIRANTKI! Kręcimy z jednym, a na randki chodzimy z dwoma następnymi (Ty też?)

Dzisiejsze kobiety nie mają żadnych zahamowań.

 

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.03.2012 12:10
Ten urzędas od Malwiny chyba nie miał jaj.Wystawiła mu dupsko prawie na tacy a ten jej wlepił taką karę.Profesjonalista heh..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.03.2012 08:35
wow. a inne seriale?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.03.2012 06:34
Tutaj wpisz treść komentarza do Co dziś w serialach?...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo