Co dziś w serialach?

"Julia", "Galeria", "Pierwsza miłość"... Sprawdź, co nowego wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!
Co dziś w serialach?
01.03.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5597

Bridget i Nick oraz Jackie i Owen miło spędzają czas na Hawajach. Pewnego dnia Bridget spotyka Owena na plaży, ale postanawiają nie mówić o tym partnerom. Felicia i Thorne rozmawiają ze Stephanie o związku Ridge\'a. Brooke powtarza mężowi, że zdrada zniszczyła ich małżeństwo.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 23

Adam i Karolina idą na randkę. Chłopak opowiada o sobie, ale nie przyznaje się do pobytu w więzieniu. Gdy wychodzą z kręgielni, zostają napadnięci przez bandę opryszków, którzy wrzucają laptop matki Adama do rzeki. Róża usiłuje namówić Jerzego, by zaczęli starać się o dziecko. On jest temu niechętny. Laura kiepsko się czuje. Pragnie spędzić miły wieczór z Woydattem, ale ten nie zwraca na nią uwagi. Anita jest zła, że Adam woli spotkać się z Karoliną niż z nią. Umawia się z Jerzym, którego stara się wypytać o stosunki między Karoliną i Adamem.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2240

Monika jest obrażona na Feliksa o jego podejrzenia. Uważa, iż ktoś inny mógł mieć podobny pomysł. Grażynka przekonuje Bożenkę do powrotu do tańca, ale dziewczyna ma wątpliwości, czy powinna wrócić do zespołu. Elżbieta dowiaduje się, że przeszczepiona nerka Jasia funkcjonuje prawidłowo i dializy są niepotrzebne. Feliks umawia się z Igorem na spotkanie biznesowe.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 7014

Hubert odkrywa, że bez jego udziału Zbynio, Pako i Kuba przygotowują materiał na nową płytę. Zwołuje zebranie zespołu, oznajmia, że odchodzi z \"The Gites\". Wiola szkaluje Kasię w Internecie, oskarża Górkę o umyślne zaniedbanie, obwinia ją o swój wypadek. Jedna z klientek rezygnuje z zajęć. Tymon uważa, że Kasia powinna załatwić sobie dobrego prawnika. Daje jej wizytówkę znajomego adwokata. Zenek zapewnia Sarę, że Basia na pewno polubi Boba. Po wyjściu ze szpitala Grzelakowa okazuje mężczyźnie niechęć.

julia tvn

TVN, 17:55, Julia, odc. 44

Julia za radą Kasi stara się normalnie zachowywać względem Janka. Jednak ten ją ignoruje. Jednocześnie Julia próbuje namówić Maćka, aby wyznał rodzicom prawdę. Chłopak nie jest przekonany, że Hanna i Tadeusz to zaakceptują. Tymczasem Maciek z Julią i Kamilem postanawiają zrobić wszystko, by ślub się nie odbył.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1567

Pacjentka Kamila nie wyraża zgody na operację przeszczepu serca. Lekarze próbują przekonać młodą kobietę, że to jej jedyna szansa. Jowita nie chce o tym słyszeć. Jest baletnicą i taniec stanowi sens jej życia. Rafał jedzie z Agnieszką na spotkanie do ośrodka anonimowych alkoholików. Ma nadzieję, że narzeczona zwalczy nałóg. Maria postanawia pogodzić się z mężem. Warunkiem Włodka jest, by żona przyznała się do zdrady. Ziębowa jest wzburzona. Nie zamierza przyznawać się do czegoś, co nie miało miejsca. Postanawia natychmiast wyjechać z Warszawy.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1458

Hubert jest zły na Sandrę, że próbuje zniszczyć jego ułożone życie. Tymczasem Sandra spotyka się z Anetą, by przedstawić jej propozycję współpracy. Przemoknięta Marysia zjawia się w galerii. Jest zaskoczona, kiedy poznaje elegancką Sandrę. Robert opowiada Oli o problemach z szantażującym go rowerzystą, który ponownie chciał wyłudzić od niego pieniądze. Malwina musi zapłacić karę, którą nałożył na nią kontroler z urzędu skarbowego. Nie ma już pieniędzy. Zamierza ubiegać się o odszkodowanie z firmy ubezpieczeniowej.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

SPERMA BEZ TAJEMNIC

Jak smakuje? Ile ma kalorii? Jak wpływa na zęby i skórę?

15 lutego 2013 – nowa data KOŃCA ŚWIATA?

W stronę naszej planety zmierza wielka asteroida. Według obliczeń naukowców, kosmiczny obiekt ma ponad...

 

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2012 13:21
Ktoś mi powie za co Malwina z PM dostała tą karę?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2012 09:08
Dlaczego nie opiszecie "Dwóch i pół" czy "Reguły gry" na TVN7?
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2012 07:05
Kolejna porcja fatalnej gry aktorskiej do fatalnych scenariuszy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2012 06:47
MALWINA RULEZ !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo