Co dziś w serialach?

Jeśli nie masz pomysłu na środowe popołudnie, spędź je w gronie serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
29.02.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5596

Brooke jest wstrząśnięta zdradą Ridge'a. Mężczyzna twierdzi, że nie był wtedy sobą. Brooke dochodzi do wniosku, iż Taylor celowo podała mu narkotyk, ale Ridge zaprzecza. Stephanie zastanawia się, czy syn powiedział żonie prawdę. Taylor zabrania jej dzwonić do niego.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 22

Dzięki pomocy Pinokia Adamowi udaje się odzyskać dane z uszkodzonego dysku. Informuje o tym Kacpra. Anita stara się zbliżyć do brata. Chce z nim porozmawiać i zaproponować pracę. Woydatt jest niezadowolony z reklam galerii. Dowiaduje się także o romansie Karoliny i Adama. Jerzy próbuje zmusić Pawła do donoszenia na Adama.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2239

Jacek próbuje znaleźć inwestora, który byłby zainteresowany wykupieniem firmy. Kaja zaprasza Darka do mieszkania. Chłopak oszukuje żonę i udaje się na miejsce spotkania z Kają. Marta jest niezadowolona z dublerki, która zastępuje Bożenkę. Postanawia skłonić Lubiczównę do powrotu do tańca. Stara się przekonać Grażynkę, że taniec pozwoli Bożence odzyskać równowagę. Michał z Feliksem ustalają plan realizacji nowego pomysłu. Chojnicki odkrywa w Internecie, że ktoś skradł im pomysł, w który wtajemniczona była tylko Monika.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 7013

Marta mówi Piotrowi, że wie o jego zwolnieniu z banku i ciążących na nim oskarżeniach. Stawia mu ultimatum - albo porozmawia z prezesem o rezygnacji z planów redukcji etatów, albo jego sekret wyjdzie na jaw. Jerzy wraca z kolejnej rozmowy o pracę. Okazuje się, że pracodawca był nim zainteresowany tylko ze względu na dobre relacje z rządzącymi, jego zadaniem miałoby być ustawianie przetargów. Malwina i Przemek przychodzą z wizytą do Marczaków. Mają im coś ważnego do zakomunikowania. Janek wyznaje Konstancji, że Eleonora może być w ciąży.

julia

TVN, 17:55, Julia, odc. 43

Anita czuje się zawiedziona, gdy widzi, jak Igor flirtuje z masażystką. Julia stara się podnieść ją na duchu. Tadeusz i Janek nie zgadzają się ze sobą. Podczas spotkania Hanna oświadcza Chmielewskiej, że wraz z Tadeuszem chcieliby poznać jej rodzinę. Przerażona Julia próbuje zmienić temat rozmowy.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1566

Problemy Agnieszki z alkoholem są ciągłym powodem nieporozumień z Rafałem. Borys telefonicznie proponuje Ewie spotkanie. Hofferowa uparcie odmawia. Ewa ma pretensje do mamy, że usilnie stara się wyswatać ją z Orłowem. Między kobietami dochodzi do ostrej kłótni. Iza ma wyrzuty sumienia, że tak brutalnie uderzyła włamywacza. Jerzy przekonuje żonę, by przestała się oskarżać. Zrobiła to, broniąc siebie i córeczki. Wbrew sugestii Jerzego Iza jedzie do szpitala, w którym przebywa włamywacz. Dochodzi do spotkania z matką chłopaka.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1457

Potrącony przez Roberta rowerzysta prosi go, by nie wzywał pogotowia ani policji, gdyż boi się konsekwencji jazdy na rowerze pod wpływem alkoholu. Hubert jest pod wrażeniem spotkania z Sandrą. Wieczorem ogląda ich wspólne zdjęcia. Następnego dnia umawiają się na kawę. Sandra przeprasza Huberta za wszystkie przykrości, które mu sprawiła. Wyznaje, że wróciła do Wrocławia dla niego. Przystojny kontroler z urzędu skarbowego przegląda dokumentację w saloniku Wiktorii. Zazdrosna Malwina zaprasza go do sklepu, by skontrolował jej księgowość.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Torebki & buty NEW YORKER: Super kolory, modne fasony - można się zakochać!

Modowy niezbędnik na marzec i kwiecień.

DIY: Ze starej białej koszuli możesz zrobić modne cacko! (W 30 minut, za max 10 złotych)

Każdy się będzie pytał, gdzie ją kupiłaś!

 

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.02.2012 18:11
JAPAN - SKLEP . PL POLECAM DZIEWCZYNY!! modne ciuszki super jakosci za grosze ;))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.02.2012 09:43
a u Brook i Ridge jak zwykle to samo...zdrady i powroty. Co za szajs
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo