Co dziś w serialach?

Sprawdź, co nowego wydarzy się dziś w serialach!
Co dziś w serialach?
27.02.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5594

Podczas wesela Bridget i Nicka Eryk dowiaduje się, że Thorne i Felicia chcą odejść z domu mody. Rodzeństwo nie może się pogodzić z dominacją sióstr Logan w firmie. Bridget i Nick lecą w podróż poślubną na Hawaje. Owen i Jackie też zamierzają tam wypocząć.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 21

Hanna odwiedza Laurę w galerii. Chce wyjaśnić sytuację z Wiktorem. Laura próbuje ją zatrzymać do przyjazdu policji, ale Hanna domyśla się jej zamiarów i znika. Kacper ma kłopoty w pracy. Karwowski wymaga od niego większego zaangażowania. Karolina sprzedaje pierwsze sztuki biżuterii. Spotyka się z detektywem w sprawie poszukiwań ojca. Adam pomaga jej w wyposażeniu stoiska. Kasia namawia Huberta do umożliwienia dostępu do Internetu w barze w celu zwiększenia liczby klientów. Pinokio próbuje odzyskać dla Adama pliki z uszkodzonego dysku.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2238

Rodzina Lubiczów szykuje się do pogrzebu Rysia. Bolek nakazuje synowi, by zaopiekował się Bożenką. Zyta postanawia uczestniczyć w pogrzebie, ale matka powstrzymuje ją ze względu na złą pogodę i jej stan. Zyta żałuje, że rozstała się z Michałem. Miłosz pociesza Bożenkę stojącą nad grobem ojca. Martyna z matką przyjeżdżają do Rosso.

julia tvn

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 711

Na zebraniu zespołu chłopcy żądają zwolnienia Patrycji z funkcji menedżera. Kuba i Hubert ostro się sprzeczają. Ada opowiada Klarze o rozłamie w \"The Gites\" i intrygach Patrycji. Dziewczyna zaczyna mieć nadzieję na powrót Huberta. Wiola, jedna z klientek klubu fitness, przewraca się na sali. Kobieta trafia do szpitala. Kasia obawia się, że klub może mieć przez to kłopoty. Eryk namawia Danutę na napisanie książki o walce z chorobą. Ilona proponuje Śliwińskiej przeprowadzkę na osiedle przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 894

Chodakowscy kłócą się. Małgosia chce, by kupili większe mieszkanie, a Tomek ma poszukać lepszej pracy. Podleśny senior jest w ciężkim stanie. Irek odkrywa, że Helena próbowała odwiedzić chorego. Igor proponuje Jankowskiemu, by zostali wspólnikami. Mirka zdobywa klienta, który bardziej interesuje się piękną bizneswoman niż marmurem. Michał odwiedza Rogowskich, którzy są na wakacjach w Grabinie. Łagoda ma dobre wieści - Grażyna sprzeda mu udziały w przychodni. Ula myśli o Olku. Odnajduje chłopaka w kawiarni, zaczyna go śledzić.

TVN, 17:55, Julia, odc. 41

Hanna i Tadeusz są szczęśliwi z powodu ślubu Julii i Maćka. Koniecznie chcą pomóc w przygotowaniach do uroczystości. Tymczasem Igor próbuje przekonać Janka, aby walczył o Julię. Natalka czuje się już lepiej i Julia postanawia wrócić do Krakowa. Przy pierwszej okazji Janek przeprasza ją za to, co między nimi zaszło i obiecuje, że to więcej się nie powtórzy.

julia tvn

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1564

Iza wychodzi z Klementynką na spacer do parku. W tym czasie do jej domu włamują się złodzieje i plądrują mieszkanie. Iza wraca ze spaceru i zastaje włamywaczy w mieszkaniu. Jeden z nich ją atakuje. Matka Ewy uważa, że Borys to idealny mężczyzna dla jej córki. Pod jej nieobecność starsza pani zaprasza Orłowa na herbatkę. Kiedy Ewa wraca do domu, jest zaskoczona widokiem gościa. Gosia jest w zdecydowanie lepszej kondycji. Zamierza starać się o pracę germanistki w szkole Danuty. Piotr przeprasza Gosię. Ma nadzieję, że żona mu wybaczy.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1455

Trwają poszukiwania Julki. Podejrzenia padają na Pawła, który mówił Marysi, że odbierze jej córkę. Tymczasem Anna i dziecko są już daleko od miejsca zaginięcia. Kobieta dzwoni do Pawła, by powiedzieć mu, co zrobiła. Uważa, że był to jedyny sposób, aby ona, on i Julka mogli być rodziną. Śmiałek ma kolejny pomysł na rozwój gospodarstwa agroturystycznego. Zamierza ugościć wycieczkę z Korei. Prosi Aurelię, żeby przygotowała dla nich potrawy polskiej kuchni. Ta zamierza przyrządzić sushi.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jesteśmy najlepiej wykształconym narodem w Europie (Młodzi Polacy wkuwają aż się dymi!)

Nie odpuszczamy! Tylko po co to wszystko, skoro i tak pracy brak?

Seks analny i sztuka zakładania prezerwatywy – gdzie można się tego nauczyć?

Każdy chciałby być mistrzem seksu, ale otwartość nie każdemu się podoba.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.02.2012 18:08
Niech Anka ZDECHNIE!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.02.2012 12:55
ale głupia ta anka :/ Marysia musi być z pawłem oni się kochają mimo wszystkich słów
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.02.2012 10:37
brak mi słów na zachowanie Anki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.02.2012 10:00
pierwsza miłość :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo