Filmowy przewodnik weekendowy

Sprawdź, które filmy warto obejrzeć w weekend. Już w sobotę "Licencja na miłość"!
Filmowy przewodnik weekendowy
25.02.2012

Sobota, TVP1, 14:00, Do ślubu trzeba dwojga, komedia romantyczna

Do pensjonatu Niny przypadkowo trafia gwiazda telewizyjna Karen, którą asystentka namówiła na ślub na prowincji. Nina uświadamia sobie, że jest to dla niej szansa, by rozwinąć interes. Pewnego dnia kobieta wpada na ulicy na chłopaka, który, przepraszając, namiętnie ją całuje. Okazuje się, iż jest to narzeczony Karen, Hannes. Niespodziewanie gwiazda musi wyjechać, a Hannes ma zająć się organizacją wesela. Częste spotkania z Niną zbliżają ich do siebie. Gdy zbliżą się termin ślubu, Nina uświadamia sobie, że jest zakochana.

Sobota, TVP1, 20:25, Wróg publiczny, thriller polityczny

W ciągu jednego dnia ustabilizowane i pełne sukcesów życie młodego prawnika Roberta Deana rozpada się. Przypadkowe spotkanie z kolegą ze studiów sprawia, że staje się ofiarą spisku przygotowanego przez skorumpowanego urzędnika Thomasa Reynoldsa. Dean zostaje głównym podejrzanym o brutalne morderstwo, wszystkie dowody świadczą przeciwko niemu. Jedyną osobą, która może mu pomóc, jest tajemniczy Brill - były pracownik służb wywiadowczych.

Sobota, TVN, 20:00, Licencja na miłość, komedia romantyczna

Ben i Sadie to para narzeczonych, która pragnie jak najszybciej stanąć na ślubnym kobiercu. Sadie bardzo zależy, żeby uroczystość odbyła się w jej rodzinnym kościele. Problem jest jednak z datą, bowiem wszystkie terminy na najbliższe dwa lata zostały już zarezerwowane. Jedyny wolny jest za trzy tygodnie, ale ekscentryczny pastor Frank nie udzieli im ślubu, dopóki nie ukończą prowadzonego przez niego kursu przedmałżeńskiego. Okazuje się, że to dla przyszłych małżonków ekstremalne zadanie, z wykonaniem którego mają poważne problemy.

licencja na miłość

Niedziela, TVP2, Głęboka woda, serial obyczajowy

Wiktor zastanawia się nad odejściem z ośrodka. Pojawia się w stacji telewizyjnej TBC na spotkaniu, na którym mają zapaść ustalenia dotyczące produkcji jego programu. Przez uszkodzony interkom Wiktor słyszy rozmowę szefa stacji ze współpracownikami. Uświadamia sobie, że dał się oszukać. W ośrodku pojawia się rodzina z dziećmi, która nie ma gdzie mieszkać po wybuchu gazu w kamienicy. Wiktor bezskutecznie szuka dla nich pomocy. W ośrodku zjawia się Krystyna, prezes fundacji \"Coraz jaśniej\", która udziela pomocy rodzinie.

Niedziela, TVN, 20:00, Vinci, komedia kryminalna

Robert Cumiński, specjalista od kradzieży dzieł sztuki, wychodzi warunkowo z więzienia. Zwolnienie aranżuje Gruby, paser, który zleca Cumie kradzież legendarnej \"Damy z łasiczką\" Leonarda da Vinci z Muzeum Czartoryskich. Złodziej zwraca się o pomoc do dawnego kolegi, Szerszenia. Nie wie, że ten wycofał się z branży i pracuje w policji. Choć zgadza się na udział w akcji, planuje ochronę skarbu przed grabieżą. W tym celu zamierza zlecić wykonanie kopii obrazu. Fałszerz Hagen poleca mu genialnego kopistę - 28-letnią Magdę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jesteśmy najlepiej wykształconym narodem w Europie (Młodzi Polacy wkuwają aż się dymi!)

Nie odpuszczamy! Tylko po co to wszystko, skoro i tak pracy brak?

Seks analny i sztuka zakładania prezerwatywy – gdzie można się tego nauczyć?

Każdy chciałby być mistrzem seksu, ale otwartość nie każdemu się podoba.

licencja na miłość

Sobota, TVN, 21:55, Plan doskonały, thriller

Do oddziału banku na Wall Street dostają się czterej uzbrojeni ludzie w strojach malarzy. Terroryzują klientów i pracowników, lecz nie uciekają z gotówką. Każą 50 zakładnikom przebrać się w stroje malarskie. Bank zostaje otoczony przez kordony policji, na miejsce przybywają kapitan John Darius oraz detektywi Keith Frazier i Bill Mitchell. Gdy pertraktacje z przestępcami nie dają rezultatów, pojawia się Madeleine White - specjalistka od nierozwiązywalnych przypadków. Jej wizyta nasuwa podejrzenia, że bank skrywa coś ważniejszego niż pieniądze.

Sobota, Polsat, 20:05, Ja, robot, film science-fiction

Rok 2035. Wskutek niebywałego rozwoju techniki najlepszym przyjacielem człowieka jest robot. Maszyny potrafią gotować obiady i sprzątać, kierują samolotami, a nawet opiekują się dziećmi. Są niegroźne, ponieważ zaprogramowano im zakaz krzywdzenia istot ludzkich. Projektant nowej serii, naukowiec Alfred Lanning, wypada z okna drapacza chmur. Detektyw Del Spooner podejrzewa, że wielki konstruktor został zabity przez robota. Jeśli nowoczesne maszyny rzeczywiście wymknęły się spod kontroli, gatunkowi ludzkiemu grozi zagłada.

Niedziela, TVP1, 22:00, Bez pamięci, komedia romantyczna

Amanda Pierce jest konserwatorką dzieł sztuki w Metropolitan Museum. Wraz z czterema współlokatorkami mieszka w luksusowym apartamencie na Manhattanie. Dziewczyna zakochuje się w przystojnym sąsiedzie, Jimie Winstonie, którego podgląda przez okno. Pewnej nocy w mieszkaniu Jima zostaje popełnione morderstwo, wszystko wskazuje na to, że to on jest sprawcą. Amanda postanawia na własną rękę rozwiązać tę ponurą zagadkę. Wraz z koleżankami organizuje ekipę śledczą.

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2012 16:18
TVN7 -> 19:30 -> Mexican
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2012 13:46
Pff... jak weekend to tylko Pamiętniki z wakacji ahahaha :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2012 12:58
Głęboka woda jest fajna
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2012 12:47
VINCI!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2012 12:26
nie warto nawet oglądać tej "Licencji na miłość", kiedyś próbowałam, ale po kilkunastu minutach wyłączyłam, taki ten film był beznadziejny. lepiej w tym czasie (20:00) wziąć gorącą pachnącą kąpiel :))
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo